Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Zuzka a Erik Lašticovci   svadobný album

anjelikbambulka  •  14 fotiek  •  15. sep 2008, v Dolnom Kubíne, okres Dolný Kubín

Aká bola svadba:

Bolo to nádherné, ale ubehlo to veľmi rýchlo... Všetko dopadlo nad očakávania, až na malé stresíky pred svadbou, keď môj manželík akosi pozabudol na svadobnú kyticu :-) Ale stihol to včas, takže všetko prebehlo super :-)))

Free Music

Svadobné šaty - salón Noblesse, Ružomberok - obrovská spokojnosť, veľmi milý prístup, bola radosť s nimi komunikovať :-))))
Svadobný oblek, košeľa, kravata - Michelle, Nitra - super, poradili nám, všetko upravili na mieru...
Obrúčky - zlatníctvo Goldjouvell, Vráble - presne podľa našich predstáv...
Svadba - evanjelický kostol v DK, skvelá pani farárka...
Jedlo, obsluha - Igor Mačuha, Jasenová - FANTASTICKÉ, lepšie sme si vybrať nemohli... Je to úžasný človek, ktorý robí všetko na maximálnej úrovni... ODPORÚÚÚÚČAME :-))))) viac IP
Koláče, torta - p. Nehajová, cukráreň Rusina - mňam, mňam :-)))
Fotky - náš kamarát Peťko Janto, sú nádherné :-))) Sme veľmi spokojní :-) Ak by ste mali záujem, kontakt cez IP...

Čo určite neodporúčame - Glasscentrum Nitra - do tejto firmy sme si dali vygravírovať svadobné poháre. Namiesto 2 týždňov ich spravili za 5 a keď som ich videla, bolo mi do plaču. Bolo to strašné, nevýrazné, jedno meno vyššie ako druhé. Hrôza :-( Nakoniec sme si museli kúpiť nové, ale tie sme si už dali urobiť v obchodíku s darčekovými predmetmi v Galérii /Nitra/ - boli krásne :-))))

A aby sme nezabudli, veľká vďaka patrí našim rodičom, celej rodine a kamarátom, bez ktorých by naša svadba nebola taká úžasná :-)))