Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

bejby81 Neaktívny

Svadba bola 13. augusta 2011 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica  • 

Fotograf DESANPE - Photography - Mladý, príjemný a veselý fotograf pracujúci veľmi profesionálne, tak že sme ani nevedeli, kedy spravil 800 záberov
Kameraman Michal Tvrdý Považská Bystrica MTV - Zároveň aj hosť na našej svadbe. Video je prehľadné a zároveň romantické. Vrele odporúčam
Hudobná skupina Cimbalovka Harmónia - Vladko Martikáň a jeho cimbalovka nás sprevádzali od dverí môjho manžela až po koniec hostiny - 7.00!!! Nádherne hrajú klasickú vážnu hudbu aj ľudové piesne. Muzikanti - umelci. Ďakujeme
Dj Dj Milan Novosad Považská Bystrica - Milanko Vám splní každé hudobné želanie, pomôže aj pri organizácii, nebojí sa chytiť mikrofónu, má príjemný hlas, je inteligentný a vtipný
Starejší Vinco Krivý - Hľadali sme pána, ktorý by "nevyhrával" a nebol zbytočne "vtipný", pána, ktorému záleží na zvykoch a tradíciách. Takého sme zohnali tu v okolí PB. Pri odobierke sme si poplakali. Chvíľu pomáhal aj s organizáciou, avšak ja som energická nevesta, ktorá mala všetko zoorganizované a premyslelné, takže som ho veľmi k činu nepustila :-)
Odobierka Ľudová spevácka skupina Lipka zo Súkromnej ZUŠ P.Bystrica - Pani učiteľka Martinka Miškechová a jej zverenkine boli krásne v ľud.krojoch a mali nádherné hlasy. Muži boli dojatí a ženy si utierali slzy. Ja som plakala najviac. Neverila som, že to bude také úžasné.
Kostol Kaplnka sv.Heleny Rozkvet PB - Staručká, maličká, nádherná a úžasne romantická. Stojí na zelenom kopci, obklopená nebom a zeleňou. Vyzdobuje ju pani Šupolíková - veľmi pekné a nežné.
Hostina Reštaurácia Terno, Považská Bystrica - Mali sme 120 hostí, nebol to však pre nich problém aj napriek tomu, že o poschodie nižšie mali ešte jednu menšiu svadbu. So všetkým sme boli spokojní pred svadbou, počas svadby aj po svadbe. Najskôr si síce treba zvyknúť na razantnosť šéfky pani Šlapkovej, ale o to milšie, rýchlejšie a snaživé boli mladé čašníčky. Vo všetkom hneď vyhoveli a s úsmevom na tvári.
Catering Terno - Neviem, kto varil v rešt.Terno, ale navaril veľmi chutne.
Ubytovanie Reštaurácia Terno, Považská Bystrica - Výhodou Terna je, že na 1.poschodí môžete mať hostinu a na druhom, treťom vám ubytujú hostí. Izby nové a čisté za prijateľnú cenu.
Doprava, Harmonika - kĺbový autobus Považská Bystrica - Super
Svadobné auto Biela škoda felícia od pána Kmeťa z Prievidze - Bol taký milý, že sme ho pozvali nakoniec aj na svadbu. A autíčko má v perfektnom stave.
Torta Moštenec - Chutná ananásová torta. Ale mali sme aj ďalšie napr. od Janky Bačíkovej z Papradna.
Koláče Janka Bačíková Papradno - Mňam mňam
Víno Bonvin Vinotéka, Alexandra Horečná, Považská Bystrica - Veľmi profesionálny prístup, vynikajúci výber, ďakujeme
Svadobné šaty Nicole Žilina - Dve zlaté babenky vás obslúži. Mala som ich prvá, upravili mi aj odnímateľné ramienka, v cene aj ozdoba na auto.
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Modas Považská Bystrica - Šatičky kúpené v Anglicku mi upravili na moju postavu. Nádherné.
Doplnky nevesty Svadobka Eva Gajdošíková Predmier, pani Pletichová Wildnerová pri Prahe - Bielu ozdobu mi vyrobila pani Pletichová z Čiech dohodou cez maily. Vyhovela všetkým mojím predstavám. Pani Gajdošíková z Predmiera mi ušila veľmi rýchlo nádherný španielsky závoj, ktorý je teraz aj na predaj. Je to naozaj veľká profíčka, vidno, že má kopec skúseností. Zobrala som si od nej aj vankúšik a zapichovací hrebeň s kamienkami do vlasov.
Ženíchov oblek Jara Fashion Považská Bystrica - Oblek, biela aj čierna vesta a kravaty nemali chybu.
Make-up Kozmetička Miška z Prievidze - Tak u nej platí, že za krásu sa musí platiť. Avšak cítila som sa u nej v dobrých rukách, aj bez skúšky make upu som vedela, že ma nezohyzdí :-). Síce je nedochvíľna avšak stojí za to si na ňu počkať a ponaháňať ju. Je neskutočne šikovná a perfektne ma nalíčila so značkovou kozmetikou.
Make-up Vlasy Janka Fujašová OD Prior PB - Janka ma česala aj na dve kolá Eurovízie a na všetky moje spevácke vystúpenia. Vyhovie a plní želania svojej zákazníčky a nie svoje predstavy. Vie samozrejme aj poradiť a povedať svoj názor a je veľmi rýchla, keď treba :-)
Hudobná skupina Sestra môjho manžela flautistka Zuzka Bandúrová, operná speváčka Monika Kyšková a harfistka. Organista a spevák Jozef Kováč - Ospravedlňujem sa, že si nespomínam na meno harfistky. Sprevádzali nás počas obradu v kostole. Neviem si predstaviť, že by sme mohli mať niečo úžastnejšie v kostole
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
bejby81
Soňa B.K. - 37 r. Ferko Bandúr
Registrácia: jún 2011
Bydlisko: okres Považská Bystrica
Príspevkov: 37
Inzerátov: 0
Priatelia: 30
Páčia sa mi tieto fotoblogy (23)