Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

bronau Neaktívny

Svadba bola 23. augusta 2003 v Košiciach, okres Košice  • 

  • Jedným slovom: Nádherné !!!
    Obrad sa konal v kostole vo Vyšnom Opátskom (myslím, že sme tam počas roka boli jediný , ktorí tam mali svadbu - je to rozprávkový malý kostolík na kopčeku a na objednávku nám ho prekrásne vyzdobila aranžérka p. Galdunová. Ona sa postarala takisto aj o moju kyticu. Museli sme si na omšu ale zaobstarať hudbu : pani, ktorá nám hrala na organe - aj ten sme museli nahradiť elektrickým piánom s ozvučením a spievala nám študentka konzervatória. Všetko to (celý pribeh omše) bolo vopred dohodnuté s kaplánom (našim známym), ktorého sme požiadali, aby nás zosobášil.
    Oslava bola v hoteli Teledom - sála je priestranná a slnečná a 70 hostí sa tam vytancovalo bezproblémov. Hotel je úplne nový a zariadený komfortne a aj niekoľko našich hostí tam nocovalo. Jedlo bolo vynikajúce a takisto aj obsluha (a aj ceny). Takže vrelo odporúčam ! Mali sme živú hudbu (manž. pár - kolegovia mojho manžela) a bavili nás vynikajúco.
    Moje šaty sú šité na mieru podľa vlastného návrhu a mám ich stále doma odložené na pamiatku. : )
    Ak sa mi podari dať oskenovať oznámenie, tak ho ihne%d pridám, pretože je trochu netradičné a možno niekoho inšpiruje - robili nám ho v grafickom štúdiu Harlequin a tlačili v Casspresse.
Broňa a Laco - 23. augusta 2003 - v Košiciach, okres Košice - 18 fotiek
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
bronau
Brona Uhrinova Ladislav
Registrácia: február 2005
Príspevkov: 39
Inzerátov: 0
Priatelia: 0