Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

daniema Neaktívny

Svadba bola 7. októbra 2017 Veľká Paka, okres Dunajská Streda  • 

Hostina Penzión pri rybníku, Veľká Paka - Toto miesto sme si vybrali kvôli svojej krásnej a nerušenej lokácii mimo obce. Môžem iba odporúčať. Doprava k penziónu je priama a jednoduchá, nemáte kde zablúdiť. S kvalitou služieb sme boli veľmi spokojní, svadobná sála bola rozdelená na dve časti- reštaurácia a terasa na ktorej bol parket. Svadobčania si veľmi pochvaľovali oddelené miesto na tancovanie a rozprávanie sa :) veľmi sme spokojní aj so spôsobom podávania hlavného jedla na misách, čím sme vyhoveli chutiam svadobčanov a zároveň sme nemali zbytočné zvyšky na tanieroch. Jedlo bolo výborné, taktiež sme spokojní s príjemným a nápomocným personálom. Ďakujeme za možnosť vyzdobiť si obradné miesto podľa našich predstáv. Ak máte presnú predstavu o DIY svadbe, tento podnik Vám v rámci programu Klasik umožňuje priniesť si časti vlastnej výzdoby, vlastné zákusky, tortu, spraviť si to podľa seba. Mali sme tu cirkevný sobáš vonku, ktorý bol prekrásny. Ďakujeme za pomoc a ochotu pri pripravovaní nášho dňa D.
Dj DJ Molnár - Skvelá aparatúra, skvelé ozvučenie, veľmi príjemný prístup, splnil všetky naše požiadavky, aj keď boli trochu náročnejšie, kooperujúci, milý človek,, naozaj veľká spokojnosť :) ďakujeme sa skvelú atmosféru :)
Kvety My Kamenné námestie, Bratislava - Veľmi odporúčam nehovoriť pred kyticou slovo svadobná, ak samozrejme nechcete nejako veľmi vyšperkovanú kyticu. Ja som mala nádhernú, z veľkej modrej hortenzie, fialovkastých frézii a gypsophily na olemovanie, rúčku omotanú modrou organzou. Bola to nádherná kytica ako pre rozprávkovú princeznú. A keď vyhodíte z vášho slovníka "svadobná kytica" a objednáte si "kyticu", vyjde vás veľmi lacno. Žiadnych 100€ :) takú sumu mi povedali, keď som si pýtala svadobnú kyticu v tomto zložení. Neprezradím konečnú cenu, ale za podobnú by ste si kúpili tie kvety a naaranžovali aj sami. A bolo to v Bratislave ;)
Hudobná skupina Hudba pre Vás - Ďakujeme za krásnu skúsenosť, objednali sme si sláčikové kvarteto, veľmi ochotne si naštudovali a natrénovali slákové verzie moderných popových skladieb, ktoré sme im zadali do popisu. Na poslednú chvíľu ešte zahrali podmaz pod prednes básne, čo bolo úplne čarovné. Sú to skvelí zohraní a veľmi sympatickí profesionáli, bola s nimi radosť komunikovať. Celému obradu to dodalo úžasnú atmosféru, malo to správny šarm a nostalgickú eleganciu. Sme vďační za to, že spravili náš veľký deň ešte krajším a tak nezabudnuteľným. Vrelo odporúčame.
Hostina EBay - Ak chcete perfektnú, personalizovanú, dokonale krásnu DIY svadbu, v prípade, že máte presnú predstavu o tom, ako chcete, aby Vaša svadba vyzerala a ste dostatočne šikovní a kreatívni, aby ste vzali veci do vlastných rúk, najlepší celosvetový dodávateľ všetkého od drobných kvetov na výzdobu až po oblečenie a doplnky je eBay. Nebojte sa 😇 neverte videam na youtube. To, čo robí vašu svadbu vašou, je osobný prínos a podpis, ktorý jej dáte. Nebojte sa ísť za svojimi snami ;)
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
daniema
Registrácia: marec 2017
Bydlisko: okres Bratislava
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 1
6 4 8 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (1)