Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Erika a Erik   svadobný album

erin365  •  20 fotiek  •  18. aug 2018, Myjava, okres Myjava

Aká bola svadba:

Ani nebudem rozpisovať, čo sme mali naplánované a čo nám nevyšlo :D Chaos, stres a panika, ale nakoniec dopadlo všetko super, všetci sa bavili, nikto si žiadne nedostatky nevšimol - vedeli sme o nich len my :D

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf MATÚŠ a MIRKA - Naši kamaráti, možno aj preto bolo fotenie s nimi odviazané, kopec srandy...v sále sme ani nevedeli, že fotia, boli nenápadní :)
Kameraman Helios Media Nitra - Roman a Viktor - Kamarát z detstva Roman a jeho parťák Viktor si s nami užili aj adrenalínové natáčanie s kamerou aj dronom :) tešíme sa veľmi na zábery z vtáčej perspektívy...ako krásne zachytili Myjavské kopanice a nás samozrejme :D
Dj Pavol Hrobarik - Skvelý človek, muzikant, starejší, spevák - hral nám na každom kroku, či už s akordeónom v teréne alebo na svojej "aparatúre" v sále. Ľudia sa bavili a za to mu patrí obrovská vďaka, je to naozaj človek s veľkým Č :)
Kostol Evanjelický kostol v Myjave - Mohli sme si pustiť náš vlastný nástup na hudbu, Erikovi hrali Pink Floyd - High Hopes a mne Enya - Carribean Blue.
Hostina Kultúrny dom Jablonka, Myjava
Catering Milan Polák, Myjava - Úžasný kuchár, jeho sviečkovú všetci do jedného vychválili :)
Torta Anka Hrbatá, Stará Myjava - Upiekla nám nenormálne chutnú Pavlovu tortu a 80 minipavloviek. Tí čo v živote pavlovku nejedli skonštatovali, že nič lepšie doteraz nejedli :)
Svadobné šaty Salón Jasmine - Obrovské ĎAKUJEM patrí tejto milej a trpezlivej žienke, ktorá mi ušila svadobné šaty presne podľa mojich predstáv a za skvelú cenu. Šaty mi boli ako druhá koža, ani som ich necítila, boli ľahučké, výborne sa mi v nich tancovalo. Skúšala som si ich k 11cm opätkom ale na svadbe som mala tanečné topánky asi s cca 6cm opätkami a vôbec som si po šatoch nestúpala, čo ma milo prekvapilo.
Ženíchov oblek Krajčírstvo Wanda-Trenčín - Po látku sme zašli až do Brna a oblek presne podľa predstáv ušili šikovné krajčírky. Erikovi sadol ako uliaty, veľmi dobre sa v ňom cítil, dobre sa mu tancovalo...na parádu :)
Výzdoba Rodina :) - Do výzdoby sa zapojili najbližší členovia rodiny plus samozrejme ženích s nevestou :) Krajšiu som si ani priať nemohla :)
Ubytovanie Chata na kopaniciach - Svoju veľkú chatu nám prenechal náš naozaj skvelý kamarát Maťko, aby v nej mohli prespať cezpoľní - moja rodina z Nitry :)
Svadobné obrúčky Aliexpress :) - Nakoľko sme obrúčky brali len ako symboliku, objednali sme z Aliexpress... o pár dní si dáme totiž obrúčky tetovať :)
Oznámenia Erik a Erika - teda MY :) - Vlastný návrh šiel do tlače susedovi z MY Print Myjava.
Etikety na fľaše MY Print, Myjava - Vlastný návrh tlačil sused z MY Print na priesvitnú samolepiacu fóliu. Na slivovicu okrúhla etiketa a na výslužkové víno vyrezávaná - s ňou sme sa riadne natrápili s prenášaním na fľaše, ale dali sme to :)
Svadobné auto Audi od kamaráta - Svokor vybavil auto za 100tis...krásne biele AUDI A8 L
Make-up Vanda Koštialová - Relax studio Myjava - Vanda mi urobila naozaj krásny make-up, ktorý bol vystavený ale riadnej skúške...mali sme tak strašne teplo, že mi tiekol pol z čela v kostole. Make-up dlho odolával, ale bohužiaľ som sa musela aj utierať (jemne samozrejme) a tak na fotenie po hostine som sa len napudrovala a hotovo :)
Účes Katarína Miháliková - Relax studio Myjava - Super baba, dala ma do parády už týždne pred svadbou, keďže som chcela popolavé ombre :) Výsledok stál za to :)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None