coverphoto
Neaktívny

fantaghiro21

Majka   /  32 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 5. feb 2014
býva v meste Martin
Info o svadbe
Svadba bola 17. 1. 2015
3177
dní po svadbe
Aktivita
371 príspevkov vo fotoblogoch
172 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (125)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +355
Svadobný album
Maruška a Martinko
17. 1. 2015 Žilina | 359 fotiek
svadobná agentúra
Harmony Dekor
Od prvej chvíle , ako som Mišku skontaktovala , spravila na mna obrovský kladný dojem. Jej rýchle jednanie, príjemná a priateľská komunikácia,ma usvedčili v tom, že Miške môžem naplno dôverovať a nechať si poradiť vo všetkom. Po pár vymenených mailoch som mala dojem, že ma pozná lepšie, ako moja vlastná sestra a mama. Vedela odhaliť každý jeden detail , ktorý som mala v hlave premyslený, vytúžený a vedela mi s ním pomocť a zrealizovať ho.Odrovnala ma už pri jej prvom darčeku, ktorý mala pre mňa prichystaný -moje vysnívane svadobné šaty!!!!! Bola som zúfala po tom, čo som obehala par salónov a pripadala som si ako obtiahnutý kornutok s prečačkancami na sebe... Neverila som vlastným očiam, keď som ich uvidela. Rozplakala som sa :-) Sadli ako uliate!!!!! A od toho dňa sa to ťahalo ďalej. Dá sa povedaž, že celá svadba bola v režíí Harmony dekor, od dennej pomoci, výzdoby(kostol, sála, auto), a doplniek pre nevestu. Miška mi podla predstav dokázal spraviť prekrásny podväzok a opasok ku šatám .
fotograf
Vlado Ivan Photo
odporúča
etikety na fľaše
vlastná výroba
odporúča
kvety
Magaela
Kytica, venček , pierko- splnené do detailu podľa predstáv . Miška mi splnila sen o mojej lúčnej kytici. Na to že bola látková, prevádzkarka ju usadila do vázy s vodou :-) :-) Všetci si mysleli že je živá :)
svadobné obrúčky
Ján Machovčák
p Machovčák s Jeho p. manželkou skvelí, ochotní, ústretoví, skvele poradili. Vidno , že ich práca je vášeň a zároveň hobby :-) Ďakujeme za najkrajšie ručne vyrobené originálne prstienky :-)
účes
Harmony Dekor
Miškina sestra Lenka Strážovcová- účes vyšiel viac ako podľa predstáv. Všetci obdivovali. Krása!!!Ďakujem !
šperky
Handmade by Ivkulka
@ivkulka mi splnila sen . Ďakujem za prekrásne šperky, ktoré si pre mňa vyrobila !
make-up
Harmony Dekor
Miškina sestra Lenka Strážovcová - neskutočne ochotná a šikovná žena! Vidno že sú s Miškou sestry :-) ĎAKUJEM za prekrásnu vizáž

Zajtra sa opäť budem hrať na princeznú 🙂 Ďaľšia skúška šiat 🙂