Táto myšlienka nevznikla v mojej hlave, ešte dávnejšie mala rovnaký album nevesta @gabrielaslivkova (https://www.mojasvadba.sk/blog/gabrielaslivkova...) a ja by som túto myšlienku po rokoch rada obnovila. A tak som vytvorila nový album s aktuálnymi svadbnými šatami :)

O čo v tomto album ide? Sú v ňom obrázky svadobných šiat na modelke v porovnaní s obrázkom svadobných šiat na skutočnej neveste z Mojej svadby. Aby sme všetky videli, ako svadobné šaty vyzerajú v skutočnosti, keďže na profi fotkách sú modelky špeciálne upravené, nasvietené tak, aby šaty vyzerali omnoho lepšie. Nie vždy šaty na modelke vyzerajú tak, ako v skutočnosti, veľakrát sú v nich skutočné nevesty omnoho krajšie! :) A je skvelé ukázať, ako môžu svadobné šaty sedieť aj nevestám, ktoré nemajú ideálne modelkovské miery :)

Bola by som nesmierne rada, keby sme túto myšlienku obnovili a pomohli tak v rozhodovaní aj budúcim nevestám. Ak sa vám tento nápad páči, stačí, keď ma označíte pod fotkou svojich svadobných šiat v albume a napíšete mi model svadobných šiat, alebo mi foto svadobných šiat spolu s názvom modelu pošlete do súkromnej správy.

Teším sa na všetky fotky a verím, že album mnohým nevestám pomôže :)