Odporučte svojich svadobných dodávateľov

Letný svadobný boom sa pomaly blíži ku koncu a na Mojej svadbe každým dňom pribúdajú ďalšie a ďalšie úžasné fotky z Vašich svadieb. Každý jeden svadobný album je inšpiráciou pre budúce nevesty. Veľkou pomocou pre ne je aj zoznam dodávateľov v popise svadobného albumu.

Odporúčania, ktoré po svadbe na dodávateľov napíšete, nie sú nápomocné len pre budúce nevesty, ale aj pre samotných dodávateľov. Veď ak ste boli spokojní s ich prácou, prečo ich nepochváliť a neodporučiť ich budúcim nevestám? :)

Navyše, ak je Váš svadobný dodávateľ aj medzi našimi Profesionálmi, Vaše odporúčanie sa zobrazí aj u neho v profile. Všetky odporúčania na jeho prácu sa nachádzajú na jednom mieste, kde si ich budúce nevesty môžu pozrieť a na základe nich sa rozhodnúť.

Ako pridať odporúčanie tak, aby sa zobrazilo aj v profile Profesionála?

1. Prvým krokom je vytvorenie svadobného albumu. Môžete tak urobiť vo svojom profile, kliknutím na "Svadobný album":

2. Vyplníte základné údaje o Vašej svadbe:

3. Formulár pokračuje kolónkami, kde môžete zadať svojich svadobných dodávateľov:

4. Každého dodávateľa zadávajte zvlášť. Najprv vyberte typ služby, a potom napíšte meno dodávateľa. Aby sa odporúčanie zobrazilo aj v profile Profesionála, je potrebné zadať meno presne tak, ako to má uvedené v názve prezentácie. 

Pomôckou je, že keď začnete písať meno dodávateľa, zobrazí sa Vám zoznam navrhovaných Profesionálov. Zo zoznamu stačí vybrať toho svojho:

5. Ku každému dodávateľovi môžete napísať svoju skúsenosť alebo poďakovanie:

6. Kliknutím na "Pridaj ďalšie odporúčanie" môžete pokračovať s pridávaním odporúčaní na všetkých Vašich dodávateľov.

7. Keď ste s pridávaním odporúčaní hotové, môžete kliknúť na "Vytvor album a začni pridávať fotky". Nahráte fotky, album zverejníte, a tým pádom budú zverejnené aj Vaše odporúčania :)

Každý deň sa teším na nové svadobné fotky a skúsenosti neviest, ktoré svoj deň už majú za sebou. Tak smelo do toho, svojimi skúsenosťami môžete pomôcť mnohým budúcim nevestám tak, ako i Vám pomohli iné žienky, ktoré mali svadbu pred Vami :)

Prajem krásny deň,
Jana, 4nets team