Rýchly sprievodca Mojou svadbou pre nové nevesty

Čas po Vianociach a Silvestri je obdobím, kedy na Mojej svadbe pribúda najviac nových snúbeníc, budúcich neviest. Ak si jednou z nich, tak ťa tu vítam a dúfam, že sa tu budeš cítiť dobre :)

Mojím cieľom je aspoň v rýchlosti ti predstaviť stránku Moja svadba. Na prvý pohľad sa môže zdať komplikovaná, ale neboj sa, keď sa s ňou trochu zoznámiš, budeš si ju oveľa viac vychutnávať. Nájdeš na nej množstvo nápadov, užitočných rád a vecí na svoju vytúženú svadbu, a v neposlednom rade veľa dievčat, ktoré riešia rovnaké problémy ako ty.

Na začiatok veľmi stručný prehľad sekcií, ktoré tu máme:

Fórum - miesto, kde sa môžeš poradiť, pohľadať odpoveď na svoju otázku, opýtať sa alebo sa len tak porozprávať a diskutovať.

Fotoblogy - miesto, kde nájdeš kopec inšpirácie, svadobných albumov neviest z Mojej svadby. Tiež tu nájdeš prípravné albumy budúcich neviest a môžeš sledovať, čo na svoju svadbu už majú zariadené a inšpirovať sa nimi.

Bazár - miesto, kde bývalé nevesty predávajú veci, ktoré im po svadbe zostali. Môžeš tu veľmi výhodne nakúpiť veci z druhej ruky. 

Profesionáli- miesto, kde nájdeš zoznam dodávateľov na tvoju svadbu. Tu môžeš nájsť svojho svadobného fotografa, svadobný salón či floristu, ktorý ti zabezpečí svadobnú kyticu.

Shopy - miesto, kde si od našich Profesionálov môžeš nakúpiť nové veci alebo objednať služby na svoju svadbu.

Magazín- pravidelná dávka článkov so svadobnými radami a obľúbenými rozhovormi s našimi nevestami a Profesionálmi. 

Tie najužitočnejšie funkcie na stránke, ktoré sa ti určite budú hodiť:

 1. Naplánuj si svadobné prípravy so svadobným plánovačom na 12 mesiacov
  Aby si na nič nezabudla, máme pre teba svadobný plánovač so zoznamom všetkých úloh, ktoré by si pred svadbou mala vybaviť. Splnené úlohy si môžeš odfajknúť, tie, ktoré sú pre teba zbytočné, môžeš zo zoznamu odstrániť, môžeš meniť ich poradie, alebo si pridať také úlohy, ktoré v zozname chýbajú.
 2. Inšpiruj sa svadobnými albumami z reálnych svadieb
  V sekcii fotoblogy nájdeš množstvo svadobných albumov našich neviest. Je to tá najlepšia inšpirácia pre tvoju budúcu svadbu. Vo väčšine svadobných albumov nájdeš aj zoznam odporúčaní na svadobných dodávateľov, s ktorými nevesta na svojej svadbe spolupracovala.
 3. Prezri si albumy z Vybrali sme - výber najlepších albumov z Mojej svadby
  Z množstva príspevkov, ktoré tu denne pribudne, pravidelne vyberáme tie najlepšie a zaraďujeme ich do Vybrali sme. Tu nájdeš tie najkrajšie svadby, najoriginálnejšie alebo najinšpiratívnejšie albumy z Mojej svadby.
 4. Vytvor si prípravný album alebo album s inšpiráciami
  Môžeš si vytvárať albumy na rôzne témy - čo ťa inšpiruje, ako si predstavuješ svadbu alebo album s vecami, ktoré už máš vybavené a pripravené. Skvelý spôsob, ako si ujasniť predstavy o svadbe a udržiavať si prehľad o tom, čo už máš zabezpečené.
 5. Hľadaj inšpirácie
  Moja svadba je plná svadobných inšpirácií. Nájdeš ich hlavne vo Fotoblogoch medzi prípravnými a svadobnými albumami, v kolekciách ostatných neviest, alebo v sekcii Svadobné inšpirácie, kde nájdeš nápady na každú tému zvlášť (Účesy, svadobné šaty, topánky, atď…).
 6. Ukladaj si obrázky do kolekcií.
  Ak v albume inej nevesty natrafíš na obrázok, ktorý si chceš uložiť, môžeš si ho pridať do svojej kolekcie. Túto funkciu nájdeš pod každým obrázkom v akomkoľvek albume. Vytvárať si môžeš kolekcie na rôzne témy (Nápady na účes, Výzdoba, Svadobné šaty, atď...) a kedykoľvek ich nájdeš vo svojom profile alebo vo fotoblogoch, v záložke Kolekcie. Takto sa ti žiaden inšpiratívny obrázok nestratí.
 7. Prečítaj si rozhovory s našimi nevestami
  V našom magazíne každý týždeň zverejňujeme jeden rozhovor s nevestou, ktorá má svadbu už za sebou. Dozvieš sa v nich viac o prípravách, priebehu svadobného dňa či o najkrajších momentoch jej svadby.
 8. Sleduj ostatné nevesty a inšpiruj sa nimi
  Ak ťa zaujíma, ako pokračuje s plánovaním svadby niektorá z neviest, ktorej štýl je ti blízky, alebo si nechceš nechať ujsť jej svadobný album, sleduj jej fotoblog alebo si ju pridaj medzi priateľov. Všetky príspevky neviest, ktorým profil označíš “Páči sa mi to” alebi si ich pridáš medzi priateľov, sa ti budú zobrazovať v záložke “Priatelia a obľúbené.”
 9. Pridaj sa do skupiny, ktorá ťa zaujíma
  Vo Fotoblogoch nájdeš zoznam skupín zameraných na rôzne témy, o ktorých v nej nevesty diskutujú. Nájdeš v nej skupiny zamerané len na Hudbu na prvý svadobný tanec, Handmade svadbu či Svadobné videá.
 10. Opýtaj sa ostatných neviest, určite sa radi podelia o svoje rady a skúsenosti
  Ak nevieš nájsť odpoveď na svoju otázku, môžeš vo fóre založiť diskusiu v príslušnej kategórii, alebo sa môžeš opýtať vo svojom profile prostredníctvom krátkej správy. Vždy sa nájde niekto, kto ochotne pomôže :)
 11. Ukladaj si inzeráty, ktoré ťa zaujali
  Pri prezeraní inzerátov v bazári určite natrafíš na množstvo tých, ktoré ťa zaujmú a chceš si ich uložiť, aby si sa k nim mohla neskôr vrátiť. Pridaj si inzeráty k obľúbeným a neskôr ich nájdeš vo svojom wishliste v záložke Moje nákupy.
 12. Vytvor si zoznam svadobných darov a pošli ho svojim hosťom
  Vďaka Svadobnému listu si môžeš spraviť zoznam svadobných darov, ktoré vás potešia a pridať aj to, čo si neželáte. Zoznam môžeš poslať vašim hosťom, ktorí si jednotlivé dary môžu rezervovať a nestane sa, že jeden dar kúpia viacerí.

Tak vidíš, nie je to také zložité, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Ak by ťa čokoľvek ohľadom stránky zaujímalo, môžeš sa spýtať v komentári pod článkom alebo mi napísať internú poštu :)

Vaša adminka Jana