coverphoto
Neaktívny

ketrin_ha

Katka  /  27 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 8. máj 2018
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 11. 5. 2019
457
dní po svadbe
Aktivita
8 príspevkov vo fotoblogoch
31 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (60)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +38
Svadobný album
Katka a Lukáš
11. 5. 2019 Zvolen | 42 fotiek
svadobné šaty
Rara Avis - vysnívané boho šatičky <3
darčeky
Svadobné noviny - Parádny nápad, noviny sa rýchlo rozchytali. Druhý krát by som si ich však spravila sama, dizajn nič moc a obsah som v podstate aj tak celý napísala sama.
výzdoba
Maťka - Koncept výzdoby a ak veľkú jej časť som si nakúpila pripadne vyrobila spolu s družičkami. O kvietky, kyticu, pierka ale aj celkovo aranžovanie výzdoby v sále mala pod palcom šikovná Maťka z kvetinárstva v DT Tesco.
etikety na fľaše
LIMEART.sk | Kompletná svadobná grafika
make-up
Paula Beauty
účes
ROOT STUDIO - Viktória Peťková
hostina
Kupele Sliac- Spolocenska dvorana - Spočiatku som mala predsudky, predsa len - trošku retro. Ale priestor, pódium, jedlo, cena ochota p. Adamovej naozaj skvelý prístup.
kostol
Bacúrov - <3 romantický kostolík, kde sa ako zázrakom pomestilo 100 ľudí
odobierka
FS Bystrina - Krásne čepčenie, ďakujem dievčatám :)
dj
Pavel Meňuš - Od Paliho sme mali aj ozvućenie pre kapelu, osvetlenie a po polnoci sa postaral o super zábavu. Ďalší super člen našej svadby.
starejší
Marcel Šály - Ako mi povedal Marcel pri prvom stretku: ,,teraz stresuj ale svadobný deň si užite a nechajte všetko na mňa!" Tu musím podotknúť, že sme mali naozaj šťastie na ľudí a Marcel bol naozaj nenahraditeľnou súčasťou nášho dňa. Žiadne odrhovačky, riekanky ani nič také od neho nečakajte. Bol prirodzený a pohotový zabávač. V kostole nám nahradil miništranta, svadbu naozaj manažoval decentne a z pozadia, vyriešil každý "problém" s ktorým za nami prišli hostia... Naozaj veľká spokojnosť.
hudobná skupina
Sway Band - TOP! Neskutoční, úžasní a musím povedať, že najlepšia svadba a zábava na akej som kedy bola. A toto nám povedal nejeden hosť :) O tom, že prvý tanec so živou hudbou v ich podaní bol neskutočný <3 Veľké ďakujeme!
kameraman
Kristína Kružicová - Už sa nevieme dočkať svadobného klipu. Každopádne Kika bola veľmi ochotná a splnila nám nejedno prianie, pri natáčaní bola profík ale aj veľmi príjemná osôbka a navodila príjemnú atmosféru.
fotograf
Vlado Poliak mladší - http://vladopoliak.sk/ - Môžem len odporučiť. Počas svadobného dňa som ho ani nepostrehla a rande svadobné fotenie sme si veľmi užili. Na svadbe sme od neho mali aj fotobúdku.
Žiadne príspevky.