Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

krpcatko Neaktívny

Svadba bola 8. októbra 2005 v SEREDI, okres Galanta  • 

  • Bolo to nádherné. Nestíhala som všetko vnímať, ale bolo to super. Hoci sme na vela vecí zabudli aj tak to bol ten naj den v mojom živote kedy som sa stala pani Ičovou. Nevesty moje máte sa na čo tešiť.

    V deň d kedy sme si povedali áno bol ten najkrajší prebehlo mi tak myslou ako sa to všetko začalo. To ako sme sa stretli a hlavne to kedy nastal ten čas, že sme prišli na to, že sme jeden pre druhého tým súdeným anjelom. U nás to bolo teda naozaj nevšedné. Nikdy sme sa o tom nerozprávali, že svadba a spoločný život žili sme a tešili sa z každej minúty kedy sme boli spolu. Zrazu ani nevieme ako prešiel rok a my sme mali oslavovať prvé výročie spoločného nažívania. Tak som naplánovala chatu na víkend iba pre nás dvoch s Maťkom som si naplánovala pracovné stretnutie pod iným menom a poprosila som jeho maminu aby mi ho pomohla zbaliť na víkend. Medzičasom kedy som ja plánovala krásný víkend iba pre nás dvoch on plánoval zásnubi s mojou sestrou, ktorá mu pomáhala vyberať veľkosť prstena. Iba jeho mamina a moja sestra vedela čo jeden na druhého chystáme a čakali ako to dopadne. Musím podotknúť že vzhľadom na to že teraz už svokra vedela že Maťko nebude doma schovala mu prsteň v aute a v tú pravú chvílu mu prezradila kde je. Osudný deň nášho výročia sme sa stretli presne podľa mojich predstáv strávili sme krásný deň prezreli si Bánsku Štiavnicu. Po spoločnom obede som ho zaviedla na ďalšie miesto kde prekvapenie pokračovalo a to bola chatka ktorú som objednala. Ked som mu ukázala miesto kde strávime krásný víkend zazvonil telefon a Maťkovi sa rozjasnili očká ešte viac skočil do auta a o chvílku prišiel ku mne s krabičkou kľakol si pozrel na mňa a .............................. to by ste chceli vedieť čo sa stalo. Ale ano povedala som mu áno.

    Záverom celého je že v deň 8.10 sme sa zoznámili a začali spolu chodiť o rok neskôr 8.10 sme sa zasnúbili a 8. 10 ďalší rok sme sa vzali.

    keby som ako chcela ani vo sne by som to nenaplánovala krajšie.
krpcatko
dada - 35 r. Martin
Registrácia: august 2005
Bydlisko: okres Galanta
Príspevkov: 1
Inzerátov: 0
Priatelia: 7