Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

leleanka Neaktívny

Svadba bola 29. augusta 2015 okres Trnava  • 

Oznámenia Kanovits media s. r. o. - Oznámenie bolo vytvorené podľa nášho vlastného návrhu a boli sme nadmierou spokojní. Ďakujeme za profesionálny prístup a trpezlivosť pri zmenách, kým sme dosiahli to čo sme chceli :)
Fotograf Photodananai - Fotografa som ani dlho nemusela hľadať, pretože hneď si zvolili jeho :) Jeho práca sa mi odzačiatku páčila a som rada, že v tento deň bol s nami, pretože som mala pocit že nás fotí náš kamarát :)) Tomáško určite sa pri fotení ešte stretneme!
Kameraman MIO Studio- Miloš Bučka, Trnava - Videla som viacero svadobných videí z jeho tvorby a to ma presvedčilo ísť touto cestou, a Miloš nesklamal :) Po celý deň bol veľmi príjemný a riadil sa mojimi inštrukciami a želaniami čo som na videu chcela aby bolo také ako si ho predstavujem. Je dokonalé. Milujem náš svadobný zostrih <3
Hudobná skupina Hudobna skupina Quatro - Dátum svadby sme vyberali, podľa dostupnosti HS Quatro. Ani si neviem predstaviť, že by sme mali niekoho iného na svadbe! Oni sú skrátka zaručená kvalita výbornej zábavy!
Odobierka Folklorny súbor Špačinčanka - Ani naša svadba sa nevyhla dojímavej odobierke, ale o to zato veselom a vtipnom čepčení v podaní FS Špačinčanka. Pesničky týchto milých tiet a p. Slezáka som už poznala z videí naspamäť no i tak to môžem vždy a znova počúvať dokolečka!
Kostol Katedrála sv. Jána Krstiteľa v Trnave - Najkrásnejší kostol v Trnave :)
Hostina Relax Restaurant - Busines centru Aquapolis Trnava - Pekná, stále nová reštaurácia.Čašníčky počas piatkových príprav boli dosť nervózne, v svadobný deň nám to pekne vynahradili a usmievali sa :) Zavŕšili to skvelým jedlom. Teda ževraj :) nevesta sa nestihla najesť :D
Torta Capcovic cakes - Tortu a celý candybar som vložila do rúk skvelým cukrárkam z Capcovic cakes. Vrelo odporúčam, od svadobnej torty, až po posledný muffin, všetko bolo krásne zladené a dokonalé! A veru nebola tom len pastva na oči :) Jednou z cukrárok bola aj moja družička, vďaka ktorej som zažila skvelý predvadobný vypekajúci týždeň.
Svadobné šaty Svadobný salón GLAMOUR OF ANGELS - Do tohto salónu som vkladala veľké nádeje, pretože nájsť krásne svadobné šaty, a aby aj krásne sedeli, nie je až také jednoduché. Šaty od Stella York boli tie pravé! Salón Glamour of Angels má veľa pozitívnych ohlasov, a ja to môžem len opäť potvrdiť!
Ženíchov oblek Sarar - Úplne posledný obchod v Parndorfe. Milý postarší pán nám so všetkým poradil a vybrali sme krásny smoking, košeľu aj motýlika.
Topánky Svadobný salón WEM - Výlet do Trenčína som si spravila len kvôli týmto topánkam. Musela som ich mať!
Svadobné obrúčky LAURA GOLD s.r.o. - výrobca svadobných obrúčok - Máme klasické čisté obrúčky, a zajednali sme si ich na svadobnej výstave, kde sme získali aj zľavu.
Make-up Linda Gunišová Make-up and Hair - Spolupráca s Lindou bola perfektná. Už od skúšky som sa tešila, ako ma namaľuje a učeše v deň D. Je z BA ale nemala problém pricestovať do Trnavy. Okrem mňa, robila vizáž mamine, a vlasy mojim dievčatám.
Kvety MD Green design - Dievčatá z MD Green Design mi spravili tú najkrásnejšiu kyticu ! Veď posúďte sami :) Okrem kytice mi robili kvetinové aranžmány do sály, kvety do kostola, krásny venček na dvere, a tiež na auto, a samozrejme pierka pre pre ženícha, svadobných tatov, družbov a kytičky pre družičky :) skrátka všetky kvety. A určite by som si ich zvolila zas a z nova :)
Výzdoba Decor2Love- wedding and special event rentals - Výzdobu sme si robili sami, spoločne s družičkami a najlepšími kamarátkami. Od agentúry decore2love som mala prenajatých značnú časť vecí, bez ktorých by výzdoba nevyzerala tak ako vyzerá! Vázičky, svietniky, klubové taniere, obrúsky, a o všetky tlačoviny sa postarala skvelá Erika. Dievčatá vrelo odporúčam!
Výzdoba Svadobné a dekoračné štúdio Ewelyn - Chiavari stoličky som mala zajednané asi skôr ako samotnú sálu. Pre mňa sú skrátka TOP :)
Výzdoba WEDDAY, spol. s r. o. - Z tejto agentúry sme mali prenajatú svetelnú stenu.
Hudobná skupina ĽH Michala Lazara - Jedným slovom NESKUTOČNÍ! Moji vysnívaní huslisti prišli a roztancovali všetko! Oni by podľa môjho názoru nemali chýbať na žiadnej svadbe!! http://www.ludovahudba-ml.sk/, http://www.verony.sk/
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
leleanka
Lenka Dominik
Registrácia: február 2013
Bydlisko: okres Trnava
Príspevkov: 2
Inzerátov: 0
Priatelia: 6
Páčia sa mi tieto fotoblogy (8)