Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lucia a Štefan   svadobný album

luciahanka  •  127 fotiek  •  23. jún 2018, okres Ružomberok

Aká bola svadba:

Náš svadobný deň bol jednoducho nádherný, krásny, úžasný, plný radosti, úsmevov, lásky, ale aj dojemných chvíľ a slzičiek šťastia. Bol to ten najkrajší deň v mojom živote😍, ktorý by som si určite ešte párkrát zopakovala (samozrejme, s mojím manželom).
Počasie nám síce nevyšlo podľa našich predstáv (v náš svadobný deň sa ochladilo na 13°C), ale v konečnom dôsledku nám chladnejšie počasie padlo vhod, najmä počas zábavy a tancovania. Najhoršie to bolo, keď sme čakali pred kostolom- kvôli meškaniu omše pred nami sme von čakali dlhšie ako sme predpokladali a moje pery žiarili fialovo-modrou farbou⛄.
Celú noc pred svadbou som ani nemohla spať, bola som trochu nervózna, ale bola to taká pozitívna nervozita, nedočkavosť a napätie z očakávania, čo nám celý svadobný deň prinesie😏.
Z celého dňa som sa najviac tešila na moment, keď ma môj Štefan prvýkrát uvidí v svadobných šatách ... Samozrejme sa to nezaobišlo bez slzičiek, ale to k tomu patrí😘 .
Svadobné fotenie sme si obaja veľmi užívali a som rada, že nám pri ňom robila spoločnosť moja sestra s priateľom, bolo to trochu odviazanejšie a uvoľnenejšie. Fotenie dopadlo na výbornú, keď sme fotili v exteriéri (Čutkovská dolina) bolo oblačno a trošku nám vykuklo aj Slnko a keď sme fotili v interiéri (Kostolík v Ludrovej) začalo nám pršať. Dokonale načasované.
Krásnou a dojemnou časťou dňa bola aj odobierka, ktorá sa začala smiechom a srandičkami, pokračovala slzami pri poďakovaní rodičom a požehnaní a skončila malým prípitkom v kruhu našich najbližších.
Najviac nervózni sme boli obaja z kostola💒. Obávali sme sa, či všetko prečítame a povieme v poriadku, ale obavy boli zbytočné. Aj vďaka p. kaplánovi dopadlo všetko veľmi dobre a približne o 16.30 hod. sme už boli oficiálne pán a pani Sebešovci❤.
Cesta do miesta svadobnej hostiny bola zábavná a obaja sme si ju naplno užívali, pretože mamina so sestrou nám pripravili prekvapenie v podobe novomanželských plechoviek, ktoré nám cestou štrngali ako konské podkovy.
Svadobná hostina sa začala tradičným privítaním, rozbíjaním taniera a prenesením nevesty (manžel to zvládol bez ujmy). Svadobná večera bola výborná👌, veľmi sme si pochutili a bolo to asi poslednýkrát počas dňa, kedy sme kľudne sedeli a užívali si prítomný moment.
Nasledoval náš novomanželský tanec💃, ktorý sme si doma trochu nacvičili a ktorý bol doplnený konfetami🎉, o ktorých sme nemali ani tušenia. Zvyšok hostiny ubehol akoby mávnutím čarovného prútika - krájanie torty, tanečné kolá, vyhodnotenie svadobného binga, ktoré sme si pripravili pre hostí, večerné bufety, ohňostroj, začepčenie (bolo to nádherné), venčekový tanec, program pre hostí, tancovačka ... a zrazu boli 4.00 hod. ráno a postupne sme vyprevádzali posledných vytrvalých hostí.
Náš svadobný deň💑 ubehol tak neskutočne rýchlo, až mi je to ľúto, že som si nemohla každý jeden jediný okamih vychutnať plnými dúškami a naplno nasávať atmosféru všetkých okamihov. Na náš deň mám len tie najkrajšie nezabudnuteľné spomienky.
ĎAKUJEM môjmu manželovi za prekrásny svadobný deň a celej našej rodine, že s nami oslávili náš krásny deň. Aj vďaka nim bola atmosféra celého svadobného dňa nezabudnuteľná, nádherná a taká krásna💕 💖.

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Martin Gaál Photography - Veľká spokojnosť, lepšie sme si ani len vybrať nemohli. Ľudský prístup, do ničoho Vás nenúti, poradí ako sa na fotku "naštylizovať", nápaditý a hlavne milý. Spokojní sme s ním boli nielen my, ale aj naši hostia. Fotky sú skutočne krásne, vidno, že si dal na nich záležať. Za nás veľká spokojnosť ;)
Odobierka FS Lúčan - Nádhernou a nezabudnuteľnou súčasťou svadby bolo čepčenie od FS Lúčan. Okrem čepčenia sme si vybrali aj krátke hudobné a tanečné vystúpenie, ktoré krásne oživilo svadbu a ktoré sa hosťom neskutočne páčilo. Čepčenie bolo skutočne krásne a všetko dopadlo výborne. Som rada, že sme si na čepčenie požičali aj prekrásne kroje. Dievčatá a mládenci z folklórneho súboru spievali a tancovali s radosťou, úsmevom a elánom. Skutočne nádherné.
Kostol Rímskokatolícky kostol sv. Ondreja v Ružomberku
Hostina Vila Fénix, Ružomberok - Ešte raz srdečne ďakujeme dievčatám z Vily Fénix, za všetko. Vďaka nim sme mali nezabudnuteľnú svadobnú hostinu plnú vynikajúceho jedla a hlavne bez starostí. Pani majiteľka bola vždy trpezlivá, ochotná a nápomocná pri výbere jedla, výzdoby a dolaďovaní všetkých detailov. Taktiež nám pripravili nádherný candy bar, ktorý ulahodil nielen očiam, ale aj chuťovým pohárikom. Slečny sa o nás a svadobných hostí celú noc starali a dokonca nám ešte dali dole takmer celú výzdobu. Najviac musíme pochváliť jedlo, ktoré chutilo aj hosťom. Dokonca nebol problém ani s jednou porciou pre vegetariána. Vila Fénix je rozhodne tým najlepším miestom v Ružomberku na svadobnú hostinu.
Poháre DIAMANTE - Prvýkrát nám síce poslali úplne iný typ pohárov ako sme mali, ale na druhýkrát sme už mali svoje poháre. Ale bolo to na niečo dobré, teraz máme dva druhy.
Torta Od Aďky - Aďka je veľmi milá a usmievavá osôbka, ktorá Vám ochotne poradí, aké koláčiky vybrať, aké cesto na tortu je vhodné, aká plnka sa k nemu hodí. Výzdobu torty sme nechali na nej a s výsledkom sme boli skutočne nadšení. Krásna jemná torta doplnená kvetmi, presne taká, ako som si predstavovala. A tá lahodná chuť, mňam.
Kameraman Laura productions video & foto - Natáčanie nášho svadobného dňa prebehlo hladko a bez akýchkoľvek problémov. S pánom kameramanom sa nám spolupracovalo veľmi dobre.
Dj DJ Igor Habán - Na svadbe urobil parádnu hudobnú zábavu. Zabavil sa a zatancoval si každý, kto vládal a chcel tancovať. Nakoľko sme mali na svadbe dosť detí, oceňujeme tanečné kolo detských pesničiek, ktorými deťom vyčaril úsmev a radosť. Z hudobnej produkcie hral z každého rožka troška a ulahodil nielen mladším ročníkom, ale aj tým starším.
Víno Http://vinarstvosadlon.sk/ - Pred objednávkou sme boli aj na ochutnávke vín vo vinárstve v Limbachu, kde nám ochotne poradili, ktoré vína sa hodia a nehodia na svadbu a dali nám ochutnať rôzne druhy vína. Nakoniec sme vybrali 3 druhy- červené suché, biele polosuché a biele suché. Vína boli naozaj dobré a lahodné a aj sa ich najviac vypilo (alkohol nám ostal takmer celý). Vo vinárstve boli dokonca taký ochotný, že nám celú našu objednávku doviezli do Žiliny. Všetky druhy vína sme mali porozdeľované v krabiciach podľa druhu. Veľmi si vážim aj to, že nám na naše svadobné vínka nalepili etikety, ktoré sme im zaslali. Ďakujeme.
Svadobné šaty Svadobný salón Jaris - Likavka - Svadobné šaty mi boli šité na mieru, podľa mojich predstáv. A boli presne také, ako som si ich vysnívala. Normálne mi je ľúto, že som ich mala na sebe oblečené len v svadobný deň. Barborka je veľmi ochotná, rada Vám poradí pri výbere šiat, materiálu, strihu či doplnkov. Z viacerých obrázkov šiat, ktoré som doniesla, mi pomohla vytvoriť moje vysnívané šaty. Na skúške šiat som bola síce viackrát, ale keďže boli šaty šité na mieru, treba s tým počítať. Neskutočne nám pomohla aj v svadobný deň-prišla mi pomôcť šaty 2x obliecť a dokonca mi ich aj narýchlo žehlila. Taktiež mi pomohla aj pred kostolom keď pršalo a ja som nevedela, či si mám skôr držať šaty, závoj alebo kyticu. Jej pomoc a ochotna nám bodla viac než vhod a takú pomoc si neskutočne cením. Taktiež ďakujem aj jej tímu krajčírok, vďaka ktorým mi šaty sadli ako uliate. Ak chcete mať krásne šaty podľa Vašich predstáv, Barborka Vám s výberom ochotne pomôže.
Make-up K Beauty Katka Dvorska - Líčenie som síce pôvodne chcela ladiť do hnedých odtieňov, ale kozmetička ma predsvedčila na ružovo-hnedé odtiene, ktoré oči krásne rozžiarili. Make-up bol síce na dennom svetle viac výrazný, ale v sále krásne vynikol. Ale chápem, že na fotky treba urobiť kúsok výraznejší make-up, aby ho bolo na fotkách aj vidno. Make-up mi vydržal celý čas, dokonca prežil aj 3hodinový spánok.
Účes K Beauty Katka Dvorska - Kozmetička a kaderníčka v jednom, ušetrí to kopu času. Pred svadbou som bola na jednej skúške účesu a tak som mala jasnú predstavu, aký účes by som chcela. Ale keď som videla výsledný účes v môj svadobný deň, skoro som odpadla, v dobrom slova zmysle. Ja by som si aj ruky polámala, keby som niečo také mala vytvoriť. Účes bol neskutočne prekrásny a vydržal mi, s malými úpravami, nielen celú sobotu, ale aj nedeľu. K Beauty rozhodne odporúčam.
Svadobné obrúčky Klenoty Aurum, Rubino Jewellery - Svadobné obrúčky sme po dlhom prieskume vybrali v predajni Rubino v Ružomberku. Veľmi milá, ochotná a trpezlivá slečna nám rada pomohla pri výbere, ktorý bol skutočne široký. S našimi obrúčkami sme nesmierne spokojní.
Kvety Aranžérska dielňa ZAFIRA Ružomberok - Celá kvetinová výzdoba bola jedným slovom nádherná. Bola presne taká, ako sme si ju predstavovali-jemná, jednoduchá a nie až tak moc výrazná. Hlavný stôl bol ozdobený dvomi podlhovastými kvetinovými dekoráciami s bielymi hortenziami. Na ostatných stoloch bola len jedna veľká biela hortenzia. Pierko pre svedka a náramok pre svedkyňu bol jemný, ale zároveň krásny. Kvetinová výzdoba auta pozostávala z troch malých kytičiek, avšak cestou nám jedna odpadla, pretože pršalo a až tak moc dobre nedržala (ale stihli sme ju zobrať). Pierko pre ženícha krásne ladilo s mojou kyticou. Pôvodne som chcela mať v kytici pivónie a biele ruže, ale keď som videla moju nádhernú a jednoduchú kyticu vytvorenú len z pivónií ... bola prekrásna. S celou kvetinovou výzdobou sme boli spokojní a ešte raz ďakujeme Zafire.
Etikety na fľaše ExpresTlač - Asi jediné, čo nás mierne sklamalo, boli etikety na fľaše. Dizajn bol krásny a boli presne také, ako sme si ich vybrali a navrhli. Aj objednávka bola vybavená rýchlo. Sklamanie nastalo až vtedy, keď nám volali z vinárstva, že nám chýba 15ks etikiet. A pritom sme dali vytlačiť ešte 10ks naviac, veď keby niečo. Ale našťastie nás zachránili vo vinárstve a nalepili nám ich vlastné etikety, kde dopísali naše mená. Áno, je to aj naša chyba, že sme si 120ks etikiet po ich prevzatí neprepočítali, ale vôbec nám nenapadlo, že by nejaké mohli chýbať. Nevadí, veď nikto nie je neomylný. Našťastie sa to doriešilo a všetky svadobné vínka mali nalepenú etiketu.
♥ Pán a Pani Sebešovci ♥
♥ Pán a Pani Sebešovci ♥
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Sestra mi pripravila takúto krásnu nástenku😍
Sestra mi pripravila takúto krásnu nástenku😍
None
None
None
None
None
None
Manžel (vtedy ešte snúbenec) plný napätia čaká, kedy ma prvýkrát uvidí ... 💕
Manžel (vtedy ešte snúbenec) plný napätia čaká, kedy ma prvýkrát uvidí ... 💕
None
None
Ženích prichádza, odobierka sa môže začať ...
Ženích prichádza, odobierka sa môže začať ...
Prvú ponúkanú nevestu nechcel, asi sa mu nepáčila 😂 ...
Prvú ponúkanú nevestu nechcel, asi sa mu nepáčila 😂 ...
S druhou ponúkanou nevestou tiež nebol spokojný ... 😅
S druhou ponúkanou nevestou tiež nebol spokojný ... 😅
Ale tretiu ponúknutú nevestu si už zobral ... 😘
Ale tretiu ponúknutú nevestu si už zobral ... 😘
None
None
None
Aj keď pršalo, sranda bola stále ...☔
Aj keď pršalo, sranda bola stále ...☔
None
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
Všetkým Vám ďakujeme ღ
Všetkým Vám ďakujeme ღ
None
None
None
Sme svoji ... 💍💏
Sme svoji ... 💍💏
None
Okolo Vily Fénix sa počas nášho príchodu presúvala časť veteránov a jeden pán sa v pol ceste otočil a doprial nám pár fotiek na jeho historickej motorke 🛵
Okolo Vily Fénix sa počas nášho príchodu presúvala časť veteránov a jeden pán sa v pol ceste otočil a doprial nám pár fotiek na jeho historickej motorke 🛵
None
Črepy si bránil celým svojím telom. Všetky črepy sa mu podarilo pozametať asi až na tretíkrát. Ale bol vytrvalý😆
Črepy si bránil celým svojím telom. Všetky črepy sa mu podarilo pozametať asi až na tretíkrát. Ale bol vytrvalý😆
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
"Polievka je málo slaná, nevesta je nebozkaná ..."😘
"Polievka je málo slaná, nevesta je nebozkaná ..."😘
Moment prekvapenia v podobe konfiet sme si neužívali len my, ale predovšetkým deti🎉
Moment prekvapenia v podobe konfiet sme si neužívali len my, ale predovšetkým deti🎉
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Výherca svadobného binga vyhral darčekový kôs plný dobrôt.
Výherca svadobného binga vyhral darčekový kôs plný dobrôt.
None
Moji najbližší👪
Moji najbližší👪
None
None
Naši najlepší svedkovia☺
Naši najlepší svedkovia☺
Príprava na začepčenie
Príprava na začepčenie
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None