Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

lukinecka Neaktívny

Svadba bola 16. septembra 2017 Modra, okres Pezinok  • 

Fotograf Ing. František Peťko - Odporúčam tohto fotografa všetkými desiatimi :-) Nebolo síce ľahké nájsť naozaj dobrého fotografa 5 mesiacov pred svadbou, ale mali sme nakoniec veľké šťastie. František bol veľmi trpezlivý na našom portrétnom fotení, keďže už máme ročnú dcérku a tá prežíva maminkovské obdobie, tak si to určite viete predstaviť :-D , no napriek tomu to s nami vydržal, mal nápady, vedel ako čo najrýchlejšie a najlepšie zachytiť krásny moment. Čo sa fotiek z hostiny týka, tak nemám slov...bol všade, pretože máme fotky zo všetkého a so všetkými, no ja som ho napriek tomu vôbec nevnímala :-D Bol presne tam, kde si myslím, že by správny fotograf mal byť a vedel opäť zachytiť také momenty, z ktorých je na fotkách cítiť presne to, čo sme prežívali v ten deň a ten okamih :-) Je to pán fotograf!!!
Dj DJ Miro / VideoDJ Miro - S DJ Mirom sme boli veľmi spokojní. Hral presne to, čo sme od neho chceli a navyše to doplnil ďalšími skvelými skladbami, takže sa tancovalo naozaj neustále. Občas urobil príjemnú pauzu na drink ;-) a potom opäť pokračoval so skvelou zábavou. Do toho nám občas nerušivo oznámil, že je studený/teplý bufet, že sa ľudia môžu ísť fotiť do fotokútiku, že sa bude krájať torta....veľmi vkusné, nenútené, nebolo to trápne ani rušivé, takže super :-)
Hostina Hotel Sebastian, Modra - V hoteli majú prekrásne svadobné priestory, ktoré sú samé o sebe tak nádherné, že ak nechcete míňať peniaze na výzdobu, tak nemusíte, pretože priestor je jedna veľká výzdoba :-) Veľmi príjemná komunikácia ohľadne svadby s pani Paulínou Gašparovičovou je úúúúplne TOP. Má veľa skúseností, takže presne vie, čo sa Vás má opýtať, takže na nič dôležité nezabudnete. Rovnako skvelé jedlo, či ide o hlavné, alebo studený a teplý bufet, proste super. Rozhodne odporúčam!
Torta Od Silvie Rolnej (torticky.sk) - Od p. Silvie sme mali perfektný candy bar a aj svadobnú tortu. Všetko bolo dokonalé!!! <3 Zapožičala nám aj podnosy a tácky na dezertíky, takže sme to mali všetko krásne naservírované. A tá chuť.....mňaaaaaaaaam;-)
Koláče Gabikine torty, Pata - Všetky zákusky sme mali od p. Gabiky. Boli naozaj chutné a aj super vyzerali. Je vidno, že si p. Gabika dáva naozaj záležať. Skvelá komunikácia a ochota. Všetko skvelé :-)
Svadobné šaty Svadobný salón Línia Nitra - Pani Edita z predajne, ktorá je asi aj majiteľkou je veľmi milá, ochotná, ústretová pani, ktorá Vám neskutočne poradí, pomôže a myslím, že by aj modré z neba priniesla, len aby bola nevesta spokojná :-D Je to síce taký malý salón s menším počtom šiat, no napriek tomu som tam s jej pomocou našla moje dokonalé šaty a navyše aj za priaznivú cenu. Takže veľké ODPORÚČAM :-)
Make-up Beata Husar - Beatka je skvelá, šikovná a profi vizážistka. Moja vizáž bola vďaka nej dokonalá. Nemám čo viac dodať :-) Obrovská spokojnosť ;-)
Bižutéria Elisha fox - Od Elisha fox som mala dokonalú "čerešničku na torte". Prekrásne náušnice, ktoré dokonalo dotvorili moju svadobnú vizáž. Nič lepšie a krajšie som si želať a vybrať nemohla. Boli vyrobené na mieru, podľa môjho želania. Odporúčam všetkými desiatimi
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lukinecka
Ivana Pozemková - 32 r. Dadko - 34 r.
Registrácia: jún 2012
Bydlisko: Jablonec, okres Pezinok
Príspevkov: 4
Inzerátov: 0
Priatelia: 3
7 5 8 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (2)
Moje kolekcie