coverphoto
Neaktívny

lukinecka

Ivana Pozemková  /  34 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 28. jún 2012
býva v meste Pezinok
Info o svadbe
Svadba bola 16. 9. 2017
1231
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
4 príspevky vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
BratislavaPezinokAugust 2014
Sledované fotoblogy (2)
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +3
Svadobný album
Ivana Illeova a Dadko
16. 9. 2017 Pezinok | 7 fotiek
bižutéria
elisha fox
Od Elisha fox som mala dokonalú "čerešničku na torte". Prekrásne náušnice, ktoré dokonalo dotvorili moju svadobnú vizáž. Nič lepšie a krajšie som si želať a vybrať nemohla. Boli vyrobené na mieru, podľa môjho želania. Odporúčam všetkými desiatimi
make-up
Beata Husar
Beatka je skvelá, šikovná a profi vizážistka. Moja vizáž bola vďaka nej dokonalá. Nemám čo viac dodať :-) Obrovská spokojnosť ;-)
svadobné šaty
Svadobný salón Línia Nitra
Pani Edita z predajne, ktorá je asi aj majiteľkou je veľmi milá, ochotná, ústretová pani, ktorá Vám neskutočne poradí, pomôže a myslím, že by aj modré z neba priniesla, len aby bola nevesta spokojná :-D Je to síce taký malý salón s menším počtom šiat, no napriek tomu som tam s jej pomocou našla moje dokonalé šaty a navyše aj za priaznivú cenu. Takže veľké ODPORÚČAM :-)
koláče
Gabikine torty, Pata
Všetky zákusky sme mali od p. Gabiky. Boli naozaj chutné a aj super vyzerali. Je vidno, že si p. Gabika dáva naozaj záležať. Skvelá komunikácia a ochota. Všetko skvelé :-)
torta
od Silvie Rolnej (torticky.sk)
Od p. Silvie sme mali perfektný candy bar a aj svadobnú tortu. Všetko bolo dokonalé!!! <3 Zapožičala nám aj podnosy a tácky na dezertíky, takže sme to mali všetko krásne naservírované. A tá chuť.....mňaaaaaaaaam;-)
hostina
Hotel Sebastian, Modra
V hoteli majú prekrásne svadobné priestory, ktoré sú samé o sebe tak nádherné, že ak nechcete míňať peniaze na výzdobu, tak nemusíte, pretože priestor je jedna veľká výzdoba :-) Veľmi príjemná komunikácia ohľadne svadby s pani Paulínou Gašparovičovou je úúúúplne TOP. Má veľa skúseností, takže presne vie, čo sa Vás má opýtať, takže na nič dôležité nezabudnete. Rovnako skvelé jedlo, či ide o hlavné, alebo studený a teplý bufet, proste super. Rozhodne odporúčam!
S DJ Mirom sme boli veľmi spokojní. Hral presne to, čo sme od neho chceli a navyše to doplnil ďalšími skvelými skladbami, takže sa tancovalo naozaj neustále. Občas urobil príjemnú pauzu na drink ;-) a potom opäť pokračoval so skvelou zábavou. Do toho nám občas nerušivo oznámil, že je studený/teplý bufet, že sa ľudia môžu ísť fotiť do fotokútiku, že sa bude krájať torta....veľmi vkusné, nenútené, nebolo to trápne ani rušivé, takže super :-)
fotograf
Ing. František Peťko
Odporúčam tohto fotografa všetkými desiatimi :-) Nebolo síce ľahké nájsť naozaj dobrého fotografa 5 mesiacov pred svadbou, ale mali sme nakoniec veľké šťastie. František bol veľmi trpezlivý na našom portrétnom fotení, keďže už máme ročnú dcérku a tá prežíva maminkovské obdobie, tak si to určite viete predstaviť :-D , no napriek tomu to s nami vydržal, mal nápady, vedel ako čo najrýchlejšie a najlepšie zachytiť krásny moment. Čo sa fotiek z hostiny týka, tak nemám slov...bol všade, pretože máme fotky zo všetkého a so všetkými, no ja som ho napriek tomu vôbec nevnímala :-D Bol presne tam, kde si myslím, že by správny fotograf mal byť a vedel opäť zachytiť také momenty, z ktorých je na fotkách cítiť presne to, čo sme prežívali v ten deň a ten okamih :-) Je to pán fotograf!!!
Žiadne príspevky.