coverphoto
Neaktívny

lusi2012

Lucia
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 4. dec 2011
Info o svadbe
Svadba bola 1. 9. 2012
2871
od svadby
Aktivita
2 príspevky vo fotoblogoch
32 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +50
Svadobný album
Lucia a Martin
1. 9. 2012 Prievidza | 54 fotiek
oznámenia
Ševt - lacné a vyrobené na mieru podľa našich požiadaviek
kvety
Aranžérsky salón Marcela Svitková - Krásna, jednoduchá, super :)
ženíchov oblek
Dusan Gajdos, Svidnik, www.ellie.sk - Oblek na mieru, pan chodi po celom Slovensku, slušné ceny, akurát výber sviatočných, svadobných látoch na obleky by mohol byť väčší. Poradí pri výbere, pri strihu a oblek sedí ako uliaty.
torta
cukráreň Emili Kanianka (www.emili.sk) - Torty nemám moc rada, ale všetky torty z tejto cukrárne mi vyslovene chutili, nikdy som nejedla lepšie. Keď tortu, tak už len od nich :) Nepouživajú žiadne umeliny, všetko je pravé a poctivé :)
koláče
cukráreň Emili Kanianka (www.emili.sk) - Chutné a vkusné zákusky, super ochota a prístup, nabalenie do výslužiek, zabezpečili aj dopravu. Perfis.
starejší
Radoslav Dana z Veľkej čause - Ochotný časovo sa nám prispôsobiť pri predsvadobných stretnutiach, počas svadby bol perfektný, nemusela som sa o nič starať, všetko bolo zariadené, vybavené. Na svadbe sa nevnucuje, dotvára atmosféru a všetci svadobčania boli s ním spokojní, vrátane mňa a manžela. Perfektný!! Odporúčam !!
kameraman
Milan Siko - Perkektný prístup, ochota, časové sa prispôsobenie na stretnutie a hlavne, krásne zostrihané video, so všetkými zachytenými podstatnými detailami.
Žiadne príspevky.