coverphoto
Neaktívny

lydus1234

Lýdia
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 11. júl 2014
Info o svadbe
Svadba bola 1. 8. 2015
1798
od svadby
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
0 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Kolekcie
  • menovky
  • pierka, naramky
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +19
Svadobný album
Lýdia a Matej
1. 8. 2015 Dunajská Streda | 23 fotiek
oznámenia
PAMAS -Trenčín, s.r.o. - Boli nádherné a romantické, odporúčam:)))
bižutéria
Materská dovolenka - Veľmi oceňujem bleskovú odpoveď na objednávku, krásny a široký výber všelijakých doplnkov. Veľká vďaka za nádherné pierka a náramky, bižutériu, nálepky na víno, i hrebienok do vlasov, ktorý sa všetkým veľmi páčil. Vrelo odporúčam:)))
svadobné obrúčky
KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Krásne, kvalitné, sadli ako uliate určite odporúčam. :)))
ženíchov oblek
Otto Berg, Polus - Oblek sadol ako uliaty, kvalitne ušitý, ešte sme mali aj zľavu. Taktiež skvelý výber doplnkov pre ženícha ako kravata, šatka, manžetové gombíky...
kvety
Kvety Andrea , Dunajská Streda - Kytičky krásne, voňavé, podľa mojej predstavy za dobré ceny. Odporúčam :)))
make-up
Michaela Horinová, Salón Estetika, Šamorín - :)))
účes
Michaela Horinová, Salón Estetika, Šamorín - Vizážistku a maskérku som hľadala asi najdlhšie, ale oplatilo sa. Miška je veselá, usmievavá žienka, s ktorou sa skvelo spolupracuje. Okrem toho robí hairstyle a make-up spolu, čo veľmi oceňujem. Účes a líčenie č.1. Vydržalo až do rána.:))) Veľmi, veľmi odporúčam, nakoľko okrem iného neváha za zákazníčkou vycestovať, čo ja hodnotím veľmi dobre. Dlho som nevedela nájsť kaderníčku, ktorá pracuje za rozumné ceny a je ochotná príjsť za nevestou. Srdečne odporúčam :))))
svadobné šaty
Svadobný salón, Železničná 2, Dunajská Streda - Šaty boli krásne, určite vrelo a srdečne odporúčam, majú široký výber aj čo sa týka veľkosti šiar, pani v salóne bola veľmi ochotné, poradili, šaty boli čistučké, nachystané včas, taktiež som mala od nich požičané doplnky- ako bolerko presne sedelo k šatám aj veľkosti šiat, košík, bižutériu, šaty na redový tanec. Oporúčam tento salón :)))
koláče
Cukráreň Kőles Okoč - So službami som bola veľmi spokojná, objednali sme si tortu a zákusky a boli vynikajúce. Veľké plus pridávam aj za dovoz, ktorý poskytujú chladiarenským autom. Veľmi odporúčam.:)))
fotograf
Ing. Ján Soták - No a fotiť nemohol nik iný ako môj milovaný otecko, veselý, milý a akúsený človek vo svojej brandži, ktorý už dlhé roky robí video a fotoprodukciu svadieb ale aj iných podujatí.
kameraman
Videotvorba Šelís - AudioVideo Produkcia - Áno p. kameramanom nebol nik iný ako pán Štefan Ďuran, veľmi príjmený a vtipný pán, skúsený vo svojej práci, taktiež sa s ním veľmi dobre spolupracovalo pri príprave videa. Taktiež odporúčam.:)))
dj
Dj Pavol Ďuran - AudioVideo Produkcia Šelís - Veselý a zhovorčivý človek, vždy pripravený na akciu, s p. Ďuranom bola veľmi dobrá spolupráca, absolvovali sme niekoľko stretnutí, kde nám všetko vysvetlil, dohodli sme sa na hudbe, ktorú by sme chceli počuť. Dokázal ľúdí zaujať, zabaviť a navodiť veselú a zábavnú atmosféru. Naše predstavy splnil na 100% a určite ho srdečne odporúčam, určite skvelá voľba aj ako starejší. :)))
doprava,
Autobusová doprava Kálmán Vydrany
ubytovanie
Hotel *** Plauter Kúria - Hotel poskytuje aj veľmi pekné ubytovanie, ktoré sme patrične využili. Ako bonus sme mali apartmán pre mladomanželov zadarmo. Taktiež odporúčam. :)
kostol
Rímsko - katolícky kostol sv. Mikuláša, Veľký Meder - Vďaka patrí aj otcovi Mahulányimu za kázeň a prípravu obradu, je to veľmi milý a ochotný človek, pomohol nám s výzdobou kostola, s hľadaním kantorky a dokonca sme mali aj opernú speváčku. Naozaj mu patrí veľká vďaka a určite odporúčam.
hostina
Hotel *** Plauter Kúria - Veľká vďaka patrí pani Plauterovej a jej personálu za ústretovú spoluprácu, ochotný personál, skvelé jedlo, prenádhernú výzdobu a krásne prostredie, v ktorom sme strávili náš Deň. Plauter Kúria bola u mňa jednoznačne voľba č. 1 a preto vrelo odporúčam všetkým, ktorí hľadajú krásne a tiché prostredie. :)))
Žiadne príspevky.