Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

majkaelka Neaktívny

Svadba bola 14. mája 2016 Bratislava, okres Bratislava  • 

  • Svadba bola úžasná, neviem si ju vynachváliť. Všetky drobnosti, za ktoré sme sa trápili a vymýšľali stáli nakoniec v ten deň za to. Bolo veľmi milé keď po našej svadby nám chodili ohlasi ako najlepšia svadba na akej som bola, mali ste všetko krásne vymyslené ... Naozaj top. Hotel úžasný prístup všetko na 1notku tak isto aj kostol. Dali sme si nakresliť aj strom na ktorý potom ľudia dávali svoje otlačky a veľmi pekne to vyšlo z čoho sme nadšený, lebo nám to ostane ako pekná pamiatka :-) Môj drahý bol tanečník a tak som myslela, že budeme mať nejakú choreografiu, no nebol čas tak som to nechala na jeho improvizáciu a náš svadobný tanček bol proste TOP. Tak jako som si představovala. Svadobné fotenie sme mali v sade Janka Krála a v Primaciconálnom paláci. Týždeň před svadbou každý deň hlásili zlé počasie na našu svadbu, tak sme boli radi, že aspoň primacionálny palác sme mali vybavený no, ale obrovské prekvapenie sme mali, lebo počasie bolo tip top, tak sme mohli ist aj do přírody :-)

    Keď budete mať hocijaké otázky kľudne, rada Vám poradím :-) Ja som sa na tom veľmi vytešovala
    Sama som si robila všetky poháre, pierka, makety sme lepili pri pifku, tabulky so šípkami svadba ....

    No samozrejme sa na každej svadbe sa niečo nájde a u mňa to bola veľmi nepríjemná vec. Píšem ju hlavne kvôli Vám nevestičky nech vám to nepokazí Váš vytúžený deň. Mne to sice na svadbe nepokazilo no potom to bolo hrozné...
    Bola som veľmi nespokojná s Vláčikom Blaváčikom, naozaj neodporúčam. Vybavila som odvoz vláčikom pre hostí. Šofér bol úlne arogantný, prešiel na červenú a narazil do električky. Ani sa nepozrel či niečo spôsobil a šiel ďalej, hostia sa namiesto ospravedlnenie dočkali akurát tak pohŕdavému správaniu. A keď som to s nimi potom riešila po dlhom písaní si s nimi aj priznali ze došlo k zrážke no doteraz som sa ani ja nedočkala ospravedľnenia len urážok. Proste nonsens ich prístup ku klientom, lebo nebola som sama čo mala problém s ich prístupom. Mal to byť super GAG a namiesto toho to niektorých hostí dosť ostriaslo no... Čiže je to super nápad takto previesť ľudí len radšej třeba zvoliť asi Prešporáčik alebo niekoho iného. My sme si Blaváčik vybrali kvôli cene, no na toto sme zrovna doplatili.
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
majkaelka
Miška - 28 r. Otík - 32 r.
Registrácia: jún 2015
Bydlisko: Bratislava, okres Bratislava
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 2
Páčia sa mi tieto fotoblogy (3)