Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

mams Neaktívny

Svadba bola 26. septembra 2015 Poprad/Kežmarok, okres Poprad  • 

Fotograf Marek Zalibera - www.svadobnycas.sk - Marek je skvelý fotogra a skvelý človek. Spolupráca od prvého kontaktu až do konca na jedničku. Všetko okolo fotiek zorganizoval a výsledok je neskutočný! Odporúčam všetkými desiatimi! Daroval nám večnú spomienku na náš významný deň.
Dj DJ BENNY - svadby - CELÉ SLOVENSKO - Skvelá spolupráca, skvelá zábava, tancovali sme do rána, nikto sa nezastavil! Profesionál na 1čku :)
Hostina Koliba nad Traťou, Kežmarok - Skvelá spolupráca s majiteľom, skvelé jedlo a super ľudia v kolibe. Vyšli v ústrety ako sa len dalo! Spokojnosť, nemenila by som. Mali sme aj ubytovanie a nádhera. Odporúčam!
Torta Torty Adriana - www.tortyadriana.sk - Ďakujeme pani Adriane za skvelú tortu, ktorá ozdobila našu slávnostnú tabuľu. Tortička bola skvelá aj na pohľad aj na chuť. Ostal nám len kúsok, čo sme si schovali. Podľa obrázkov zvládla všetko podľa našich predstáv. Ďakujeme :)
Make-up Salon Bellissima - Skvelá pani majiteľka, nádherný účes aj líčenie, cítila som sa ako hviezda. Ďakujem, aj vďaka Vám budem mať krásnu spomienku.
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
mams
Maria a Marek
Registrácia: november 2014
Bydlisko: okres Poprad
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 0
Páčia sa mi tieto fotoblogy (1)