Maťa a Michal

7
5. dec 2017
Svadobný album
Aká bola svadba?
7. okt 2017 | Piešťany | Piešťany
kvety
Barunka Šemelakova Sekáčová
Barunka mi spravila najkrajšiu kyticu na svete :) a nehovoriac o nádhernej výzdobe a všetkých detailoch od auta až po tabulu pred sálou :) Proste TOP aranžérka a domyslené všetky detaily ak by niekto potreboval kontakt napíšte mi správu :)
hostina
Penzion Benatky
Penzión Benátky v Piešťanoch na svadbu do 60 ľudí odporúčam ideálne krásne prostredie, jedlo bolo perfektné vo všetkom vyšli v ústrety. Príjemná obsluha a prijateľná cena . Hlavne nádherné prostredie od terasy až po sálu,tanečný parket menší ale vôbec nevadilo, tanečný parket čiastočne oddelený od sály čo je pre našu rodinu ideálne,kto sa chcel rozprávať sa rozprával kto tancovať tak tancoval. Svadba nám vyšla nad očakávanie perfektné vďaka profesionálom, ktorý nás sprevádzali. :)
Najlepší Dj a hlavne starejší akého som mohla zohnať, profesionál o všetko sa postaral. Svadba prebehla vďaka nemu bez starosti. Spoľahla som sa len na odporúča, ktoré som našla tu. Vrelo odporúčam ďalej pre nás to bol najlepší výber aký mohol byť :) a dúfam že sa tento rok vidíme s Romanom na svadbe kamarátky v PN
Maťa{{_AND_}}Michal - Obrázok č. 1
Maťa{{_AND_}}Michal - Obrázok č. 3
Maťa{{_AND_}}Michal - Obrázok č. 4
Maťa{{_AND_}}Michal - Obrázok č. 5
Maťa{{_AND_}}Michal - Obrázok č. 6
Maťa{{_AND_}}Michal - Obrázok č. 7
Maťa{{_AND_}}Michal - Obrázok č. 8
  • fanynka12345Môžem poprosiť kontakt na aranžérku? Tiež chcem výzdobu v týchto farbách. Ďakujem 🙂
    Členom od 28. mar 2013
    0
    profil používateľa