Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Nika a Ľubík   svadobný album

nika.be  •  25 fotiek  •  10. máj 2014, Topoľčianky, okres Zlaté Moravce

Aká bola svadba:

Svadba bola perfektná, všetko vyšlo ako sme si predstavovali a ak niečo nevyšlo, tak to nebolo dôležité, lebo nám to vôbec neutkvelo v pamäti.
Užili sme si deň plný pohody a kopec srandy. Všetci boli skvelí.
Ešte aj to počasie sa umúdrilo na celú sobotu.

Odporúčam dodávateľov:

Výzdoba Výzdoba Júlia - Skvelá spolupráca, práca odvedená na 120%. Nemôžem nič viac len odporúčať. Sála bola nádherná, krásna slavobrána, úžasná látková kytica (každý bol prekvapený, že nie je živá). Jedno veľké ĎAKUJEME.
Koláče Cukrárenská výroba Jakubec Horné Saliby - Velmi chutné zákusky, skoro nám nezostalo do práce ;-) Rozchytali sa ako teplé rožky. Dovoz nacas, super komunikácia.
Torta Cukrárenská výroba Jakubec Horné Saliby - Vynikajúca torta, všetkým chutila. Jediné mínus bolo, že na prvý krát nám doviezli úplne inú tortu. Ale za pár hodín sa všetko dalo doporiadku (výhodou bolo, že nám doviezli tortu deň vopred).
Torta Pani Mária Horniaková - Pani Majku som poprosila, či by mi nevedela vyrobit fondanové kvety na tortu podla obrázku, ktorý som vyhrabala niekde na nete. Ked som si po ne prisla, nemohla som uverit vlastným očiam. Boli nádherné. Torta s nimi vyzerala úžasne. Tisíceré díky. Pani Majka splnila moj sen o kvetinovej torte do posledného detailu.
Kvety Výzdoba Júlia
Hostina Zámok Topoľčianky - Dúfam, že som sa pani Magušinovej dostatočne poďakovala za perfektný prístup a ústretovosť. Jedlo bolo perfektné, obsluha rýchla, nie je čo vytknúť.
Civilný obrad Zámok Topoľčianky nádvorie - Počasie sa umúdrilo a my sme si mohli vychutnať nádherný obrad. Pani matrikárka bola milá a ústretová po celý čas našich vybavovačiek a pani poslankyňa mala nádherný príhovor. Celý obrad bol super.
Dj DJ Gusto-Discoshow - DJ bol super, vypli sme ho ráno o pol piatej. Profesionálny prístup. Skvelo sa dopĺňal počas obradu s tamojším hudobnikom. Zábava bola super, občas síce na môj vkus zvláštne premostil niektoré štýly, ale hostia sa bavili (čo bol pri našich netanečných hosťoch absolútny úspech). Veľká vďaka.)
Fotograf Digital Studio - Skvelé, ani nemám viac slov. Perfektné nápady, zaujímavé zábery... už iba povyberať fotky na retušovanie ;-) Na to, že sme obaja s manželom totalne nefotogenický, je z čoho vyberať.
Ubytovanie Zámok Topoľčianky - Nádherné izby. Veľmi chutné a pestré raňajky. V našej priestrannej LUX izbe sa dialo úplne všetko ;-)
Ubytovanie Hotel Národný Dom Topoľčianky - Veľmi ústretový prístup, pekné izby.
Svadobné šaty Svadobný salón Naive - Krásne šaty, počkali si na mňa. Našla som ich v salóne v Brne a doviezli mi ich do BA. Všetci boli z nich ohúrení. Oplatilo sa vydržať a vybrať si tie posledné ;-) V salóne v BA som bola 3x skúšať, mali so mnou božiu trpezlivosť. ĎAKUJEM!
Oznámenia Kamarát Mirec - Vychrlil nápady, nafotil, zretušoval, vytlačil... Ešte že ho máme :)
Výslužka Cukrárenská výroba Jakubec Horné Saliby - Nabalené v krásnych krabičkách, kopec ušetrenej roboty. Nemôžem si vynachváliť.
Ženíchov oblek Mahdall, Brno - Ženícha som si kompletne obliekla/obula/vydoplnkovala v módnom salóne Mahdall v Brne. Skvelý výber oblekov v rôznych cenách, úprava na mieru priamo v salóne. Všetko na jednom mieste. Jediné čo chýbalo bola krabica, do ktorej by som si svojho Kena mohla zabaliť a odniesť ;-)
Svadobné obrúčky Zlatníctvo PANAKS - Vybrali sme si na ich stránke a nechali doniesť vzorky na predajňu v Novom Meste. Hneď sme si vybrali. Obrovský výber, ústretový prístup. Odporúčame.
Make-up Sandra Baumgartner - Sandra bola uchvatná, postarala sa nám o vizáž aj vlasy. Urobila zo mňa riadnu kočku. Okrem mňa stihla ešte aj obe maminy, všetky 4 družičky a 3 dalšie kamošky. Svadba plná fešánd. Svokra sa dokonca neodmalovala, tak velmi sa jej páčilo líčenie.
Kúzelníčka Sandra zo mňa spravila kočicu
Kúzelníčka Sandra zo mňa spravila kočicu
None
None
None
None
None
None
Nádherná výzdoba sály, všetko spolu dokonale ladilo. Nepokazili to ani moje motýlikové menovky.
Nádherná výzdoba sály, všetko spolu dokonale ladilo. Nepokazili to ani moje motýlikové menovky.
None
None
None
None
None
None
None
None
2
Prvý tanec.
Prvý tanec.
None
None
None
None
None
None
None
None