Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

nunusky Neaktívny

Svadba bola 19. augusta 2017 Senec, okres Senec  • 

 • Našu svadbu si predstavujem hlavne ako pohodovú, bez stresu, zbytočností, uvoľnenú. Bez toho aby sme my či naši hostia museli robiť niečo, čo sami nechceme, aby sa ľudia cítili v pohode.

  MIESTO: Hotel Senec v Senci - hľadali sme kompromis, keďže sme chceli mať civilný obrad vonku a nie všade je to samozrejme možné. Miesta v okolí Bratislavy s vonkajším priestorom boli väčšinou všetky nad naše finančné možnosti. Hotel Senec má svoj povinný odber na človeka (50 €) v ktorom je večera, nápoje, bufet, prenájom a po splnení tohto odberu si môžeme čokoľvek v akomkoľvek množstve doniesť sami :-) Majú krásnu terasu pri jazere, kde budeme mať obrad.

  JEDLO: Budeme mať 3-chodové menu - klasika predjedlo, polievka, hlavné jedlo. Zvažujeme nejaké chuťovky pred obradom (ten máme o 16). Bufet o 22:00 - nie príliš obsiahly, skôr klasika ako rezne, šaláty, možno niečo grilované, kapustnica.

  NÁPOJE: Víno biele a červené z Karpatskej Perly, nealko - len citronáda, limonáda a čistá voda, tvrdý alkohol - vodka, rum, whisky.

  KOLÁČE - počítame s malým množstvom - nepotrebujem platiť niečo, čo potom vyhodím ;-) takže cca 3-4ks na osobu, len na Candy Bare - každý si zoberie na čo má chuť a nemusí to obschýnať na stoloch :-)

  VÝZDOBA - vymýšľam sama, ale robiť mi ju bude pani z agentúry - keďže v hoteli nám nevedia zaručiť dostupnosť sály deň predtým, neviem ako by som v deň svadby sálu zdobila :-D Predstava je jednoduchá - vnútri biele lampióny zo stropu rôznych veľkostí, pompoms len v Candy Bare, na stoloch drevené ovály, vo váze kvety + nejaké sviečky a oživené zlatými mini zvieratkami (to sa mi veľmi páči :-D )...vonku - skôr taký prímorský štýl - biele a modré lampióny, svietniky, sviečky...

  PROGRAM - žiadne odobierky, čepčenie, svadobné hry - nič nám to nehovorí, na svadbe to jednoducho nechceme :-) budeme mať živú hudbu v dvoch 40 min. vstupoch, DJ, FunFace
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
nunusky
31 r.
Registrácia: júl 2016
Bydlisko: okres Bratislava
Príspevkov: 73
Inzerátov: 0
Priatelia: 0
8 8 6 dní
po svadbe.