Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Zdenka Fedakova a Peter Polacko   svadobný album

penn  •  64 fotiek  •  29. máj 2010, v Bratislave, okres Bratislava

Aká bola svadba:

Ach ani neviem kde začať :-) Nad očakávania.

Ale aby som upokojila nastavajúce nevesty, ktoré čítajú ako bol každý deň dokonalý a majú obavy o vlastný DEŇ:
Začalo to vo štvrtok: prišla zlá ozdoba na auto (moja chyba), kňaz nám dal košom, v piatok zlá kytica, v sobotu zlá torta, zlý svadobný pochod, neprišla speváčka, a ďalej už si neviem spomenúť.. ale mala som takýýýto :D úsmev, lebo vyšlo POČASIE ale hlavne ZÁBAVA a na to ostatné som už zabudla (takmer).

Ale aby to nevyznelo tak hrozne zostal len dobry pocit. Lebo hoc by bola torta, kytica aj spevacka ale nebola by dobra zabava tak to by bolo horsie.

Foto: Dušan Mazák,
Manžel a fotograf mi splnili všetky sny :-))

Nevesta:
Šaty: šité na mieru podľa modelu San Patrick - Prisma (teraz môžu potešiť niekoho iného)
Topánky: Štúdio Rodan, tanečné topánky, odporúčam
Vlasy: Kaderníčka Mirka
Make up: Boris Bordács, famózny, nemám slov
Mihalnice: Pedikúra DNV (dala som si tam robiť mihalnice už viac krát, sú famózne)
Ženích:
Oblek:Salón Valentino, spokojnosť. Nuz, 22/2/2011 spatne sa mi vidi, zeby som to mala opravit. Oblek sme museli odkupit, lebo sme ho poliali vineou a salon tvrdil, ze flak nevysiel, ked sme ho ale my dali do cistiarne, tak tam nebolo ani stopy a mam podozrenie, ze to salon vobec nedal do cistiarne, resp. necistil.

Hostina: Hotel Medium, nemam slov, nemam čo vytknúť, na slovenské pomery nad očakávania, cena v poriadku, vyúčtovanie slušné bez prekvapení.
Doprava: Tour4you, autobus a prešporáčiky, spokojnosť, ale radšej ich upozornite aby boli dôslednejší v inštrukciách vodičom
DJ:Marián, DJ je polovica dobrej svadby, lebo je polovicou zábavy ak nie viac, lepšie sme si vybrať nemohli, ako jeden z mála zahrá aj to čo svadobčania chcú.. no perfetkný, perfektný, perfektný, môžem byť fakt vďačná

Kytica, pierko, ikebana: SweetArt, hmm no nechcem byť zlá, veď pozrite foto. Jednoducho som sa na nich spoliehala úplne ma očarili, ako profesionáli. A aj keď som snažila byť open minded tak ta prvá kytica mala veľmi ďaleko od predlohy. Keď niekto nevie urobiť navlas rovnakú tortu tak to pochopím, ale kyticu? Kytica sa dá urobiť. Kytica obsahovala presne kvety čo mala, ale celkovo bola úplne iná, moja kytica mala byť vznešená, éterická, táto bola kriklavo ružovo zelená a no veď pozrite. Fakt som sa s ňou snažila celý piatok zmieriť (fotili sme sa deň vopred) ale v sobotu rano si hovorím, ja s tou kyticou do kostola nejdem. Slúži im ku cti, že aj keď neboli nadšení urobli mi nachytro druhú kyticu (za nákupnú cenu).
Ja pochopím, že farba nenarastie vždy aká si povie, ale kombinácie v mojej farbe som videla v kažom nákupnom centre.. farba trošku pokazila aj hlavnú ikebanu.

Torta: hmm pekáreň Macek, nuž torta bola ok. Ale opäť vyberala som si z ich katalógu, a torta odhliadnuc od kvetov vôbec nemala ten vznešený tvar ani farbu ako na obrázku. Ale šak sme ju zjedli no, čert to ber. Torta aj zákusky inak dobré.
Ozdoba na auto: v siedmom nebi, spokojnosť, aj keď som si pomylila číslo, poslali mi chytro druhú ozdobu (pozor lebo sú očíslované aj obrázky aj modely).

VIDEO: Kristián Mucska, skvelé. Pokúsim sa dať ukážku. (ale odporúčam nájsť si čas aj na výber sprievodnej hudby, ako keď chcete niečo vlastné)

Zdenka a Peter 29.5.2010 zostrih from Kristián Mucska on Vimeo.

3
2
4
1
1
5
1
3
v siedmom nebi
V siedmom nebi
predloha ikebany
Predloha ikebany
2
Tak sme sa bali, ze pivonky vykvitnu skoro, ze sme to nestihli :-)
Tak sme sa bali, ze pivonky vykvitnu skoro, ze sme to nestihli :-)
pivonky 2 dni po svadbe :-)
Pivonky 2 dni po svadbe :-)
Predloha torty (kvety sme ale davali sami), ale ide mi o ten tvar a farbu, a hlavne, ze tortu sme vyberali z ich katalogu,nie z brucha
Predloha torty (kvety sme ale davali sami), ale ide mi o ten tvar a farbu, a hlavne, ze tortu sme vyberali z ich katalogu,nie z brucha
Malu tortu robila moja druzicka, ta z cukrarne sa podla mna moze schovat.
7Malu tortu robila moja druzicka, ta z cukrarne sa podla mna moze schovat.
predloha kytice
2Predloha kytice
No schválne mi napíšte, kto si myslíte, že táto kytica sa podobá
12No schválne mi napíšte, kto si myslíte, že táto kytica sa podobá
nová kytica :-)
5Nová kytica :-)
mauricius
Mauricius
zojka :-)
4Zojka :-)
None
13
None
2
None
None
Dvojka. Druha svadba zatial nie, pockame na Zojkinu. Ale druhe babatko ano.
Dvojka. Druha svadba zatial nie, pockame na Zojkinu. Ale druhe babatko ano.
None
None
None
None
None
None
1
None
2
None
None