Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Martina Rybanska a Michal Antol   svadobný album

rybka1712  •  17 fotiek  •  4. okt 2014, Selce, Fuggerov Dvor, okres Banská Bystrica

Aká bola svadba:

Celá svadba bola úžasná ani som nesnívala, že to tak super dopadne :) Pár vecí bolo síce inak ako som chcela, ale vždy to nakoniec dobre dopadlo a tak, že všetci si mysleli, že to tak má byť :D

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Mirka Chabadová - Úžasný človek a ešte lepšia fotografka, nemohli sme si vybrať lepšie a všetkým môžme len odporúčať :)
Kameraman Miro Moravčík - Boli sme veľmi spokojní a perfektný je od neho aj 5 min. zostrih, ktorý zachytil všetko dôležité z nášho dňa "D" a mohli sme sa s ním podeliť na sociálnych sieťach aj s kamarátmi :)
Hostina Hotel Fuggerov Dvor - Pár vecí bolo iných ako sme sa dohodli, ale nakoniec všetko dobre dopadlo a všetci hostia si miesto aj jedlo chválili..
Civilný obrad Radnica Nám. SNP Banská Bystrica - Radnica je naozaj krásna a obrad bol dôstojný a pekný a okrem toho nebol zbytočne dlhý, boli sme naozaj spokojní..
Svadobné auto VIP Taxi BB - Požičali sme si do nich krásne autíčko (jaguára) a boli sme veľmi spokojní :)
Torta Veronika Makovníková - Nádherná torta a presne podľa našich predstáv..bola neskutočná a ešte lepšie chutila :) naozaj odporúčame :)
Koláče Stredné odborné učilište poľnohospodárske - potravinárske Pod Bánošom - Koláčiky boli úžasné, chutili neskutočne dobre a boli poctivé a veľké.. myslím tým, že to neboli také malé jednohubky, ale pekné koláčiky také ako dostanete v cukrárni ..boli sme veľmi spokojní :)
Darčeky Moja sestrička úžasná Beba Rybánská - Vyrobila mi nádherné muffinky, ktoré fungovali aj ako menovky..všetci z nich boli nadšení, vyeralo to neskutočne štýlovo a perfektne to doplnilo celú výzdobu svadobnú :) a okrem toho mi urobila aj super cheesecaky, cake popsy a ďalšie muffinky na candy bar.. ĎAKUJEM :)
Svadobné šaty Svadobný salón DESIGNS by MAGGIE SOTTERO - Prístup pani bol úžasný a profesionálny a moje šaty boli neskutočne krásne :) odporúčam :)
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Butik na Dolnej v B. Bystrici - Moje šatočky sú krásne a kvalitné..odporúčam..
Ženíchov oblek MB Fashion, BB - Krásny a kvalitný..odporúčame :)
Ženíchove doplnky Ozeta, BB - Kvalitné a pekné veci..odporúčame
Make-up Silvia Píšová - Najlepšia kozmetička akú som mohla mať :) odporúčam :)
Účes Solon Evelin, Evka Veselovská - Úžasný a kreatívny človek a perfektná kaderníčka..dôverujem jej už niekoľko rokov a nikdy som neoľutovala :)
Svadobné obrúčky Awoz, Ivanka pri Dunaji - Odborný a veľmi milí prístup, obrovský výber..odporúčame..
Výzdoba Štýlová Svadba - Nádherná výzdoba, neskutočne krásna práca všetkým sa páčila..odporúčam vrelo všetkým :)
Kvety Kvetinárstvo FLOS, Partizánska cesta, Banská Bystrica - Krásna kytica presne podľa mojich predstáv..odporúčam všetkým
Etikety na fľaše Depingo - Etikety boli úžasné a moderné všetkým sa veľmi páčili a chválili ich :)
Oznámenia Moja maličkosť :) - Rada si vyrabám vecičky tak som sa trošku pohrala a myslím, že to nedopadlo až tak zle ;)
Výslužka Zákuskové krabice na Vašu svadbu - Maju viac velkosti a maju najlepsie ceny a to som ich dlho hladala a krabice su naozaj kvalitne nepremokali a nerozpadavali sa..
Ďakujem naj kozmetičke Silvia Píšová a naj kaderníčke Evke Veselovskej, že zo mňa urobili takúto kočku ;)
6Ďakujem naj kozmetičke Silvia Píšová a naj kaderníčke Evke Veselovskej, že zo mňa urobili takúto kočku ;)
None
None
None
2
None
1
Veľká vďaka aj kvetinárstvu Flos..kytička sa mi véľmi páčila :) Ďakujem
Veľká vďaka aj kvetinárstvu Flos..kytička sa mi véľmi páčila :) Ďakujem
None
None
None
None
None
S mojou krásnou sestričkou :*
S mojou krásnou sestričkou :*
None
1
None
None
15
None
Naša krásna výzdoba od VJK Svadobná výzdoba :) a krásne menovky a darček v jednom muffinky od mojej naj sestričky Beba Rybánská :) Ďakujemee :*
1Naša krásna výzdoba od VJK Svadobná výzdoba :) a krásne menovky a darček v jednom muffinky od mojej naj sestričky Beba Rybánská :) Ďakujemee :*