A a Z

Aká bola svadba?
20. júl 2018 | Oščadnica | Čadca
Pôvodne som si sem chodila len pre odporúčania a inšpiráciu a neplánovala som uverejňovať svoje fotky, ale so všetkým sme boli tak náramne spokojní, že...
kvety
Kvetiareň
Jednoznačne Kvetiareň Žilina, nááádherné kvety. Dievčatá sú schopné a tvoria moderné, nápadité kytice za super ceny na mieru, stačí poslať inšpiráciu. Svadobnú kyticu by som si kľudne vybrala aj z tých, čo tam dennodenne vystavujú. :)
šperky
Henrieta Môcová
OBRÚČKY: zo sashe.sk, snubný prsteň i obrúčka od Henriety s folk gravírovaním. Akurát tie čakanie lehoty sú hrôza! Chcela som aj náušničky na svadbu, dúfala som, že sú skladom, ale bohužiaľ som mala smolu, mesiac a pol nestačil. Na výrobu jedného prsteňa počítajte aj so 4 mesiacmi!
make-up
Lucia Hádeková (Gosh)
MAKE-UP+VLASY: Jedine Lucka! Inú som nechcela! Oplatilo sa! Sympatická profesionálka, pracuje aj pre Miss, krásny make-up, ktorý vydržal. Vkusné, žiadna maska. A účes jedna báseň, ešte lepšie, než som čakala. Cena 75 eur za vizáž+vlasy. Pricestuje, kam treba. Krásne som sa pri líčení a česaní uvoľnila a oddýchla si od svadobného zhonu. Jednoznačne odporúčam!
ženíchove doplnky
Alain Delon, Aupark Zilina
Na moje prekvapenie sa ženích dokáže perfektne obliecť aj v nákupnom centre. :) Ten môj mal vestu z Alain Delona, topánky Bugatti z Humanicu, opasok z Ferrat atď. Akurát vyšívaného motýlika som mu dala urobiť na mieru. A koho by zaujímalo, zostavila som aj folk outfit pre bábätko. :) Odporúčam tepláčky s jablonickými kohútikmi z Hopahopa - nájdete na sashe.sk.
svadobné šaty
Atelier De Couture
Určite poznáte Jaroslavu Wurll Kocanovú zo sashe.sk! Šaty nádherné a originálne, dychberúce. Možno ich budem predávať, keď tak sa pýtajte. Spredu vyšívané, zozadu vlečka, priesvitný chrbát a čipka, krásne prepracované. Jednoducho rozprávka! Ale môžem odporúčať aj salón Lerya v Žiline, kde majú krásne nevtieravé moderné šaty.
doplnky nevesty
Magaela
Prenádherný venček od Magaely (úžasnejšie nenájdete!) a folková listovka od Sopadizajn. #sashenevesta :)
darčeky
blancanieve (sashe.sk)
Okrem iného folk čokoládky menovky pre hostí - krásne a chutné!
koláče
sladkosti pre hostí
Tortu sme nemali, ale cheesecake od kamarátky. Koláče zo Sladkostí pre hostí (Žilinčania iste poznajú), oplatí sa zostaviť si ochutnávkový balíček a na svadbu si navyberať najväčšie dobroty. A potom jednoznačne odporúčam cukrárku Petru Illeovú z blogu https://delightilli.blogspot.com, budete sa oblizovať až za ušami!!! Na požiadanie Vám zašle ponuku a cenník, ceny rozumné, koláče sú za danú cenu dvojnásobne väčšie než inde. Všetko pečené doma a s láskou, a navyše bez lepku! Hoci sme bezlepkových hostí nemali... Lahodné, poctivé ingrediencie, plná maslová chuť , žiadne margarínové krémy. A koláčiky sú samozrejme moderné, stvorené do candy baru. :)
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 1
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 2
2
2
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 3
3
4
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 4
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 5
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 6
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 7
1
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 8
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 9
3
1
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 10
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 11
1
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 12
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 13
4
2
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 14
1
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 15
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 16
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 17
1
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 18
1
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 19
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 20
2
A{{_AND_}}Z - Obrázok č. 21
1
 • janamartishNádherná, veľmi! Gratulujem a som rada, že si sa nakoniec aj podelila o svoje fotky 🙂
  • lucien22Wau, krásne 🙂 a prosím aké sú to priestory, kde ste to mali? 🙂
   • satu
    AUTOR
    @lucien22  dakujem, je to v reštaurácii hotela Marlene v Oščadnici. 🙂
    • marciko23Jednoznačne najemotívnejšia svadba, na ktorej sme čepčili. Mali sme aj my zážitok, ako Čepčice z Oščadnice. Ďakujeme!
     • lerogadujeeej tam to mame velmi radi na Oscadnici 🙂 Krasne fotky, krasna svadba, velmi gratulujem!
      • lerogaduinak tam v Drevenici Zagrapa ma manzel poziadal o ruku, pre nas Oscadnica je top kazde vianoce tam cestujeme az z CY 🙂
       • satu
        AUTOR
        @lerogadu  dakujem, to je super, aj pre nas to uz bude srdcovka. 🙂
        • janamartishGratulujeme a ďakujeme, že si sa s nami podelila o svoje svadobné radosti, aj vďaka tebe bude Moja svadba takým inšpiratívnym miestom pre všetky budúce nevesty 🙂 album pridávam aj do Vybrali sme, kde vyberáme to najlepšie, čo na Mojej svadbe máme 🙂
         • satu
          AUTOR
          @janamartish  ďakujem krásne, to je milé 🙂
          • femkrásne fotky, jemné, ide z nich jednoduchá prirodzenosť, nič sílené. Nádherná si bola. Veľa šťastia vám...
           Členom od 26. feb 2013
           0
           profil používateľa