Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz
satu  •  21 fotiek  •  20. júl 2018, Oščadnica, okres Čadca

Aká bola svadba:

Pôvodne som si sem chodila len pre odporúčania a inšpiráciu a neplánovala som uverejňovať svoje fotky, ale so všetkým sme boli tak náramne spokojní, že mi nedá nepodeliť sa o svoje tipy! :)
Svadba bola perfektná, všetko vyšlo, ako malo, kľudne by sme si ju zopakovali.

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Jovana Rakezić - Http://jovanarakezic.com - kamarátka, renomovaná fotografka žijúca v zahraničí, ktorá za prácou cestuje, kam ju pozvete. Nemusíte sa obávať vysokých cien. Je umeleckou fotografkou, nečakajte štylizované fotky s bleskom, ale zachytené spontánne emócie.
Hudobná skupina Cigánska kapela TatraGipsy - Famózne! Majú všetky naše odporúčania! Komorná zostava - akordeón, basa, husle - bohato stačí aj bez ozvučenia, krásna hudba na úrovni, zahrajú všetko, čo vám napadne, od ľudoviek cez klasiku po filmovú hudbu. Žiaden falošný spev na pozadí elektronických klávesov. :) Rozumná cena, správny prístup - nič nepožadujú, s ničím nemajú problém.
Odobierka Čepčice z Oščadnice - Krásne a emotívne čepčenie. Veľmi sympatické dievčatá v pekných krojoch. Spev bez hudobného doprovodu, cena 150 eur, možnosť požičať si kroje. Tradičné pasívne čepčenie bez srandičiek. TOP!
Civilný obrad Hotel Marlene*** Oščadnica - Obrad bol vo vkusne vyzdobenom výklenku ("altáne"), pôvodne mal byť na lúke, ale napokon sme nechceli riskovať počasie.
Hostina Hotel Marlene Oščadnica - Hostina pre 74 ľudí bola v reštaurácii hotela. Zostalo i miesto na menší parket a pre kapelu. Keďže bolo pekné počasie, mnoho ľudí trávilo čas na terase vonku. Jedlo sme boli ochutnať vopred. Všetko bolo chutné. Majiteľka hotela je perfektná, vo všetkom vyjde v ústrety, poradí, vyhovie, dá dobrú cenu. SUPER!
Ubytovanie Hotel Marlene*** Oščadnica - Podmienkou pre svadbu v reštaurácii bolo obsadiť min. 15 izieb v hoteli, čo sme bez problémov splnili, pretože polovica hostí bola z ČR. Hotel je pekný v krásnom prostredí, obklopený prírodou, vybavený wellnessom. Raňajky výborné! Majiteľka vám ponúkne výhodnejšie ceny. Pozor - v snúbeneckom apartmáne chýba toaletný stolík so zrkadlom, to bolo hádam jediné mínus, na ktoré dokážem prísť. :) Hostia boli náramne spokojní, mnohí si pobyt predĺžili.
Koláče Sladkosti pre hostí - Tortu sme nemali, ale cheesecake od kamarátky. Koláče zo Sladkostí pre hostí (Žilinčania iste poznajú), oplatí sa zostaviť si ochutnávkový balíček a na svadbu si navyberať najväčšie dobroty. A potom jednoznačne odporúčam cukrárku Petru Illeovú z blogu https://delightilli.blogspot.com, budete sa oblizovať až za ušami!!! Na požiadanie Vám zašle ponuku a cenník, ceny rozumné, koláče sú za danú cenu dvojnásobne väčšie než inde. Všetko pečené doma a s láskou, a navyše bez lepku! Hoci sme bezlepkových hostí nemali... Lahodné, poctivé ingrediencie, plná maslová chuť , žiadne margarínové krémy. A koláčiky sú samozrejme moderné, stvorené do candy baru. :)
Darčeky Blancanieve (sashe.sk) - Okrem iného folk čokoládky menovky pre hostí - krásne a chutné!
Doplnky nevesty Magaela - Prenádherný venček od Magaely (úžasnejšie nenájdete!) a folková listovka od Sopadizajn. #sashenevesta :)
Svadobné šaty Atelier De Couture - Určite poznáte Jaroslavu Wurll Kocanovú zo sashe.sk! Šaty nádherné a originálne, dychberúce. Možno ich budem predávať, keď tak sa pýtajte. Spredu vyšívané, zozadu vlečka, priesvitný chrbát a čipka, krásne prepracované. Jednoducho rozprávka! Ale môžem odporúčať aj salón Lerya v Žiline, kde majú krásne nevtieravé moderné šaty.
Ženíchove doplnky Alain Delon, Aupark Zilina - Na moje prekvapenie sa ženích dokáže perfektne obliecť aj v nákupnom centre. :) Ten môj mal vestu z Alain Delona, topánky Bugatti z Humanicu, opasok z Ferrat atď. Akurát vyšívaného motýlika som mu dala urobiť na mieru. A koho by zaujímalo, zostavila som aj folk outfit pre bábätko. :) Odporúčam tepláčky s jablonickými kohútikmi z Hopahopa - nájdete na sashe.sk.
Make-up Lucia Hádeková (Gosh) - MAKE-UP+VLASY: Jedine Lucka! Inú som nechcela! Oplatilo sa! Sympatická profesionálka, pracuje aj pre Miss, krásny make-up, ktorý vydržal. Vkusné, žiadna maska. A účes jedna báseň, ešte lepšie, než som čakala. Cena 75 eur za vizáž+vlasy. Pricestuje, kam treba. Krásne som sa pri líčení a česaní uvoľnila a oddýchla si od svadobného zhonu. Jednoznačne odporúčam!
Šperky Henrieta Môcová - OBRÚČKY: zo sashe.sk, snubný prsteň i obrúčka od Henriety s folk gravírovaním. Akurát tie čakanie lehoty sú hrôza! Chcela som aj náušničky na svadbu, dúfala som, že sú skladom, ale bohužiaľ som mala smolu, mesiac a pol nestačil. Na výrobu jedného prsteňa počítajte aj so 4 mesiacmi!
Kvety Kvetiareň - Jednoznačne Kvetiareň Žilina, nááádherné kvety. Dievčatá sú schopné a tvoria moderné, nápadité kytice za super ceny na mieru, stačí poslať inšpiráciu. Svadobnú kyticu by som si kľudne vybrala aj z tých, čo tam dennodenne vystavujú. :)
None
None
2
None
4
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
2
None
None
None
None
1
None
None
None
None