coverphoto
Neaktívny

simitko

Simonka
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 18. okt 2016
býva v meste Púchov
Info o svadbe
Svadba bola 8. 9. 2018
1006
dní po svadbe
Aktivita
2 príspevky vo fotoblogoch
1 príspevok vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +15
Svadobný album
Simonka a Ľubko
8. 9. 2018 Púchov | 19 fotiek
hudobná skupina
Janne Band
Skupina Janne Band má meno. Hrali nám od pytačiek až do rána bieleho. Navnadili tak úžasnú atmosféru, odmoderovali nám celú svadbu, hry a ešte prišli s nápadom, hrať pre našich hostí v autobuse. To sú tak úžasné spomienky a keď vidím, že každý kto spomenie našu svadbu sa len usmieva, vtedy viem, že lepšie sme si ani vybrať nemohli. Srdečne ďakujeme, len tak ďalej.
fotograf
Ľuboš Ďurica - http://lubosdurica.sk/
Ľuboško je pán kameraman. Je na ňom vidieť, že má svoju prácu naozaj rád. Mladý chalanisko, s úsmevom na tvári, s úžasnými nápadmi, so zmyslom pre detail. Jeho fotky sú tak živé! A tie farby! Ešte raz ďakujeme za super prístup, krásne fotky a spríjemnenie nášho veľkého dňa.
Romčo a jeho syn sú skvelí, nápadití kameramani. Ak túžite po super videu a svadobnom klipe, ktoré si budete chcieť pozerať naozaj dookola, vrelo odporúčam. Žiadna nuda, každá minúta je tak perfektne prepracovaná...Žiadne staromódne, statické videozáznamy našich mám.. Super, naozaj krásny zážitok a nezabudnuteľné spomienky. Sme radi, že sme si vybrali práve vás.
Žiadne príspevky.