coverphoto
profesionál

Ing. Samuel Koscelanský • Svadobný fotograf •

Fotograf na svadbu
Nitra
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Svadba je téma, ktorá mi pristane najviac. Aktívne sa venujem foteniu od roku 2003 a svadbám od roku 2007. Používam výhradne digitalnú techniku a Vaše fotografie spracovávam vo vysokej kvalite na najmodernejších zariadeniach. Snažím sa, aby každý svadobný pár mal originálne fotografie a preto ku každému svadobnému foteniu pristupujem individuálne. Fotenie svadieb je pre mňa zodpovednou prácou a zároveň mojim koníčkom. S klientmi komunikujem vždy na úrovni a dbám na ich celkovú spokojnosť.
Ponúkam štýlové svadobné foto s osobným prístupom ku klientom a kompletným servisom v tej najvyššej kvalite od fotenia, cez spracovanie až po tlač.
0908726861
Nitra
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Svadba je jednou z dôležitých udalostí v našom živote. Rád by som Vám preto ponúkol služby svadobného fotografa a postaral sa o zachytenie tých najdôležitejších a zároveň najkrajších momentov počas Vášho svadobného dňa. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v tejto oblasti Vám zaručujem profesionálny prístup a odovzdanú prácu na vysokej úrovni. Zároveň máte u mňa všetko pod jednou strechou a to od ...

Ukážky našej práce
  • +169
Najnovšie inzeráty (2)
Fotenie Vášho rande - Obrázok č. 1
23. júl 2020
Nový tovar
70 €
Svadobné fotenie - Obrázok č. 1
23. júl 2020
Nový tovar
430 €
Žiadne príspevky.