coverphoto
Neaktívny

vrbovcjanka

Janka Mišíková  /  32 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 4. nov 2013
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 27. 8. 2016
1419
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
3 príspevky vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +99
Svadobný album
Janka a Luky
27. 8. 2016 Myjava | 103 fotiek
oznámenia
OZNÁM TO! - Oznámenia boli naaadherneee. Dlho sme s Pani Zuzkou riešili farebnú kombináciu, oznámenia dokola upravovala podľa mojich požiadaviek.. No bola veľmi milá a ochotná, výsledok stál za to a oznámenia, aj ostatné tlačoviny boli prekrásne. Taktiež sme si tu dávali robiť zasadací poriadok, etikety na vína, slivovicu, menovky, pozvánky k stolom... Zasa, veeľmi veľká spokojnosť :-
kvety
Kvetinarstvo Angela- Myjava - Zo svadobnej kytice som bola nadšená, bola krajšia ako v mojich predstavách! Pierko nádherné a kvety do martiny váz tiež. Veľmi, veľmi veľká spokojnosť s milými kvetinárkami a ich prácou.
svadobné obrúčky
KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Nádherné obrúčky, veľký výber a milý prístup, odporúčame :-)
šperky
sashe.sk - Vlásenky, ako hrebienok nad závoj (vesela_metla) a náušnice (Andy.Art) som si dávala robiť podľa mojich predsáv u dvoch predajkýň na sashe.sk. Baby odviedli nádhernú a kvalitnú prácu, bola som nadšená :-)
účes
Zuzana Nemčovská - Zasa spokojnosť, účes bol podľa mojich predstáv a pevne držal :-)
make-up
Tatiana Lazarová - Veľmi šikovná a milá mladá baba, ktorá to robí s radosťou, čo je aj vidieť :-) Spokojnosť :-) Na pondelkové fotenie portrétov ma aj česala :-)
ženíchov oblek
OZETA - Výborne padnúci, krásny, pohodlný a cenovo super oblek :-)
popolnočné šaty, spoločenské šaty
ZUZANA STEFKOVA - Taktiež veľká spokojnosť :-)
svadobné šaty
ZUZANA STEFKOVA - Nakoľko v súčasnosti žijem blízko Bratislavy, najskôr som skúšala šaty v BA a v Senci... No keď som raz šla na víkend domov, objednala som sa aj do salóna Betty, že vyskúšam i tento vychválený salón :-) A oplatilo sa, šaty ma ohromili, napokon boli jasnou voľbou... Cítila som sa ako princeznaaaaaaa :-)
torta
Jana Sabotová - Kedysi moja suseda z Vrboviec robí náááádherné torty a zasa bola prvá ktorú som kvôli svadobnej torte oslovila. Moju predstavu o svadobnej torte splnila do poslednej bodky.... A nie len že bola prekrááásna (úprimne, pre mňa najkrajšia svadobná torta akú som kedy videla), ale bola aj výborná! Dokonca aj bezlepkáči jej neodolali a pochutili si na nej :-D
hostina
Hotel LIPA *** - Zasa výrobrná voľba :-) Pre 95 ľudí sme nemali veľa možností výberu sály na svadbu, keďže sme nechceli kulturák... Hotel Lipa nám ponúkol všetko čo sme chceli a hlavne spoľahlivosť pána Drobenu (manažéra hotela), ktorý bol ochotní komunikovať vždy a o všetkom, Povedala by som že v tom hoteli aj býva :-D Bol naozaj skvelý a vyhovel nám vo všetkých požiadavkách bez akýchkoľvek problémov. Sála bola pripravená nádherne, podľa mojich predstáv, ba ešte lepšie :-) Jedlo tiež výborné, jednoducho niet čo vytknúť.
kostol
Evanjelický kostol vo Vrbovciach
starejší
Ján Majtán - Jano je skvelý chlap, vtipný, všetci si ho hneď obľúbili a spomínajú na neho akú robil skvelú zábavu :-) Nám sa zapáčil hneď pri prvom stretnutí na pivku a vedeli sme že to je dobrá voľba :-) Naozaj super chlap, čo vie tú svadbu viesť, vie vycítiť čo kedy ľudia chcú. S Kamasmi robieva svadby a bolo to vidieť, zasa len a len odporúčam :-)
hudobná skupina
Duo Kamasi - Parádny muzikanti, skvele zohratí s našim starým svatom, bola to PECKA! Manžel pred svadbou špekuloval, že by bolo fajn mať aj DJ-a, nech sa po polnoci zabavia aj mladí... Ale kamasi to roztočili tak, že len zopár starších zostali sedeiť a hrali do piatej rána :-)
kameraman
Pavol Farkaš - S Palim som sa poznala z jednej svadby na ktorej sme s Lukim robili prvých družbov. Bez váhania som ho pri plánovaní mojej svadby kontaktovala ako prvého a bola to výborná voľba :-) Pali je naozaj veľmi šikovný a skúsený kameraman, až na videu som zistila pri čom všetkom bol a to som ho vôbec ale vôbec nevnímala. Dokonca mal naraz viac kamier spustených, o čom som vôbec netušila :-D Určite odporúčam!
fotograf
weddingmedia.sk - Jaro bol prvý koho som oslovila, koho som na fotenie našej svadby veľmi chcela. Nakoľko Jaro už mal v náš termín svadby dohodnuté iné fotenie, v svadobný deň nám fotenie robil Majko Mockovčiak. Bol skvelý, fotky sú krásne, a vôbec sme ho nevnímali :-D Portréty sme už fotili s Jarom Zlochom, v pondelok a v klídečku. Každému odporúčam fotenie v iný ako svadobný deň, bol to zážitok navyše. Tešil sa z toho aj samotný Jaro, ktorý je úžasný profesionál, bezprostredný a vtipný chlapík :-) Fotenie sme si užili my, aj on, z pekných záberov sa tešil aj on jak malý chlapec :-) Bola to skvelá skúsenosť a aj s manželom by sme si také fotenie hneď zopakovali :-D Možno raz, s bruškom :-) Určite odporúčam!
Žiadne príspevky.