Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

westy369 Neaktívny

Svadba bola 27. augusta 2011 Poprad-Spišská Sobota, okres Poprad  • 

  • Aj s odstupom krátkeho času môžem povedať, že to bol zajtiaľ môj najkrajší deň. Doobeda sme síce mali trošku časový sklz (prvá ranná zákazníčka kaderníčky prišla neskôr, tak sa to potom odrazilo aj na mojom odchode-o 1 hodinu neskôr), čiže namiesto predpokladaného 3-hodinového fotenia sme mali iba hodinku a dorazili sme z neho hoďku pred sobášom :D (moja družička a krstný a zároveň aj svadobný otec, ktorí boli s nami, sa len tak-tak stihli ovlažiť a prezliecť), ale pred kostol sme už dorazili práve včas, a to bolo v ten deň najdôležitejšie. A keď som správne prečítala prísahu a sľub (a nie "Ja X beriem si Teba X..." a "X prijmi odo mna tento prsten..."), uplne zo mna opadol stres. Kázeň bola poučná a miestami aj úsmevná, keď náš pán farár hovoril o pokušení :-)

    Hostina bola skvelá! Tým pána Sisáka je zárukou hladkého priebehu Vašej akcie :-) Skvelé stolovanie pri okrúhlych stoloch, takže každý na každého videl, výborné jedlo (aj s divadlom :-)) - niet čo vytknúť!

    Ak budete mať seriózny záujem o kontakty, všetky mám>rada posuniem ďalej. :-)

    Na záver Vám, milé budúce nevestičky, ktoré tu hľadáte inšpiráciu (ako i ja pred svojou svadbou), poradím, aby ste sa hlavne v predsvadobnom období obklopili šikovnými ľuďmi ochotnými pomôcť s prípravami a ochotnými vypočuť si Vaše názory, dojmy, návrhy a postrehy. Je to veľmi dôležité pre Vašu úspešnú a pokojnú svadbu. A ešte-dobre si vyberte svoju hlavnú družičku (moja bola priateľka Kačenka, na ktorú sa môžem spoľahnúť-veď kvôli svadbe pricestovala z Anglicka) a svedka (mne moja "dovtedy priateľka" zrušila svoju úlohu svedka tri dni pred svadbou; preto som požiadala priateľa Janíčka a ten svoj post rád prijal, pricestoval kvôli tomu z Prahy a zostal na svadbe dorána-fakt dobre zvážte, komu dáte túto dôležitú úlohu).

    Naša svadba bola taká úžasná (so všetkými "dodávateľmi" a hosťami), že by som si ju rada zopakovala! :-)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
westy369
Silvia - 39 r. Peter - 41 r.
Registrácia: október 2010
Bydlisko: okres Poprad
Príspevkov: 3
Inzerátov: 0
O mne: Šťastie prišlo v sobotu :-)
Priatelia: 1
Páčia sa mi tieto fotoblogy (2)
Moje kolekcie