Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

yarkaa Neaktívny

Svadba bola 6. júna 2009 v Sade Janka Krála, BA, okres Bratislava  • 

 • krasna sobota 6.6.09, po siestich rokoch vzajomneho spoznavania sa, sme to spachali. :o) Náš svadobný deň bol úplne úžasný. Obrad sme mali vonku na kvetinovom námestíčku v Sade Janka Krála a tak jediné čoho sme sa trochu obávali bolo počasie. Záložný plán bol obradná sieň Petržalka, ale predsalen vonku v parku je to omnoho krajšie ako medzi 4mi stenami. Na obed nám ešte pršalo šťastie, po obede sme sa fotili a o piatej bol obrad. Tesne pred piatou sa zamračilo, ale na obrad vyšlo slniečko a bolo krásne celý čas. :-) Mali sme požičané autíčko - veterána a tak nás šofér zaviedol do parku priamo pred červený koberček. Ľudia tam už čakali usadení na bielych stoličkách, mladí muzikanti začali hrať svadobný pochod a my sme pomaly kráčali k pani poslankyni. Milá, v celku humorná dáma sa postarala o príhovor a my sme šťastne vyslovili naše čarovné "áno".
  Bolo to celé ako z rozprávky. Pri fotení sa deti zastavovali, že princeznička, ľudia si nás potajomky fotili, bolo to milé. Po obrade prišli na rad gratulácie. Rodina, priatelia, nádherné kvety a úsmevy, skupinové i neskupinové fotenie.

  Pôvodne sme plánovali malú, skôr tajnú svadbu na našej svadobnej ceste..ale vieme, že sme sa rozhodli úplne najlepšie ako sme mohli. Nepatríme do skupiny exhibicionistov a trochu sme sa obávali toho, ako to vypáli, keď to organizujeme v parku, ktorý je v soboty popoludní bežne plný ľudí..byť stredom bodom pozornosti pred svojimi známymi i neznámymi to nieje zrovna náš štýl...ale všetko vyšlo nad naše očakávania. Mať pri sebe toľko ľudí, ktorých máme radi bolo úžasné.

  Po fotení sme sa s rodinou presunuli do reštaurácie s výhľadom na Dunaj. Vedúci reštaurácie sa postaral o rozbitý tanier ešte pred vchodom do reštiky a tak nás čakalo úplne neplánované zametanie. Večera bola výborná, torty aj zákusky veľmi chutné. Nechceli sme sa nejak veľmi držať tradícii, pôvodne to malo byť skôr rodinné posedenie..ale nechýbali aspoň podbradníčky a jedenie polievky z jedného taniera, prvý valčík venovaný novomanželom, či popolnočné šaty. Mali sme aj DJ-a, ale viac sa myslím rozprávalo ako tancovalo, veľa jedlo aj pilo. Pozvanie prijali aj známy z Anglicka a kamarátka z Rakúska, čo nás veľmi potešilo. Okolo polnoci sa poniektorí začali zberať a okolo tretej sme boli už aj my na hoteli.

  V tom istom hoteli sme ubytovali aj anglickú rodinku a rakúsku kamošku a tam sme ešte strávili spoločne raňajky a rozlúčili sa. Zbalili sme sa a po obede sme už aj leteli na svadobnú cestu, na Seychelly... ale to je už iná kapitola. :o)

  Bol to vážne krásny deň. Rada by som poďakovala všetkým, ktorí boli jeho súčasťou.
Jarka a Michal - 6. júna 2009 - v Sade Janka Krála, BA, okres Bratislava - 29 fotiek
yarkaa
Jarka Michal
Registrácia: apríl 2009
Bydlisko: okres Bratislava
Príspevkov: 4
Inzerátov: 0
Priatelia: 0