Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

zvizda Neaktívny

Svadba bola 17. júna 2011 Devinska Nova Ves, okres Bratislava  • 

 • Najkrajšia na svete!
  Keď som si čítala ako sa svadobný deň označuje za najkrajší deň v živote, pomyslela som si: "no jasneeee, neverim". Dnes s radosťou tvrdím to isté.
  V prvom rade ďakujem svojim rodičom za obrovskú pomoc so svadobnými prípravami, mojim krásnym družičkám za úžasné prekvapenie a rozlúčku so slobodou a môjmu manželovi za to, že mi umožnil zažiť moju vysnívanú svadbu.
  No ale poďme sa na to pozrieť z praktickej stránky.

  Svadobný deň je väčšinou jedna veľká naháňačka. Začalo to všetko v salóne Angels, kam vošla Saša...a vyšla z neho NEVESTA. Potom domov, kŕče v žalúdku, čakanie na ženícha...WOW. Krásne prekvapenie od našich kamarátov, svadobné auto + premietanie našich spoločných fotiek. Ďalšia kapitola, fotenie. Dopadlo nad naše očakávania. Asi preto že nás fotila Naďa. Aj vďaka nej mi to doobedie nepripadalo vôbec stresujúce.
  15:00 odchod smer Pegas Royal...nervozita sa dostavila. Ale ako prišla, tak aj odišla. A zrazu sa rozostúpili mraky a vyšlo slnko...aby sa z nás dvoch po 15 rokoch stali manželia. Spoločný obed, vtipné príhovory, prvý tanec, jedlo, pitie, priatelia a zábava do 05:00.
  Negatíva? Neboli. Bol to naozaj krásny deň strávený s našimi najbližšími. Ešte raz všetkým ďakujeme.
Alexandra a Martin - 17. júna 2011 - Devinska Nova Ves, okres Bratislava - 36 fotiek
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
zvizda
Alexandra Martin
Registrácia: máj 2010
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 1