90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
no ranajky....doobeda by si mala len to ovocko. A o 12h už riadny obed. :-S Takže asi nie. A ješ len tak ako si písala. Ovocie, obed a večera
Odpovedať
ježišmarja... to fakt nepřežiju... ale naštěstí mám velkou motivaci... stačí se podívat na ten špek co mi visí přes rifle už tak gigantické velikosti a jsem namotivovaná ažaž :-D .. jinak díky za info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michalka... :-D :-D A nemáš za čo ;-)
Odpovedať
tak ja ma dneska skrobovy den. Prave papkam opekane zemiaciky s paradjkou. no uzas.
Odpovedať
Profilova fotka
vralen...také jednoduché jedlo a aké chutné, že? :-N :-D
Odpovedať
heppy no schudla som za 50 dni priblizne 10 kil. Takze dost narychlo to slo. Myslis ze to bude tym? Dokaze sa to ustalit? alebo budem musiet znova pribrat?
Odpovedať
heppy a co si robila aby to prestalo?
Odpovedať
na veceru som si dala zase opekane zemiaky s kyslou kapustou. ja by som tych zemiakov zjedla aj dva plechy. Neviem ake mnozstvo mozem jest.
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka - poslala som ti IP ;-)
Odpovedať
Holky, me dneska honi takova neskutecna mlsna..... :-S Mam dnes vitaminky, ale neodolala jsem a na vecericku si dala tousty. Mam strasnou chut uplne na vsechno...POMOOOOOOOOOC :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky.neviem kto by mi poradil kde by som presne vsetko zistila o tej 90 dnovej diete,neviem si to najst chcem to vyskusat.dik.pejcka
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko. Tak ja mám dnes mäsko.Idem si robiť filety. x-) A dnes máme návštevu, tak budem musieť odolávať chlebíčkom 8-( banninka....a ja som mala včera žravú nemoc. Vždy som chodila do chladničky a niečo by som zjedla. Ale chválabohu tam nič nebolo :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pejcka....no neporadím ti.Ja mám knižku a na nete som to ani nehladala :-|
Odpovedať
Baby tento tyzden idem akoby podla diety...predvcerom maso, vcera zemiaky s brokolicou, dnes bude pizza....normalne sa riadim tymito dnami z diety....bystricanka uz som ti poslala IP Tak sa drzte......a ako ti to ide?
Odpovedať
Profilova fotka
holkýý prosím Vás a nemáte někdo třeba už nepotřebnou tu knížku 90 denní dieta? Já nevim zda jí koupit,aby neležela ve skříni kdyby něco tak,kdyby jste jí nepotřebovali,tak bych jí od někoho koupila díky :-) a ještě kolik se dá za ty tři měsíce opravdu shodit v průměru?A když třeba po dvou měsících budete mít dole to co potřebujete,tak se s tím přestane a už se nepokračuje?A nenabourá se pak nějak ta dieta,když se nedrží celý tři měsíce?Díky:-)
Odpovedať
Bystircanka, no to ja prave v te lednici neco nasla...ale neprhnala jsem to a dala jsem si toustiky misto ovocne vecer...hi hi...Ale dnes rano mam skoro o pul kg mene nez vcera. Zajimave ze? :-D Asi to bude tim, ze chodim pozde spat a posledni jidlo mivam tech 7 - 8 hodin pred spanim. Zajimalo by me, zda bych hubla stejne, kdybych proste vynechala sladkosti a tuky a pritom jedla "normalne"
Odpovedať
xsuzzi- dieta by sa mala drzat celych 90 dni aby sa stihol zmenit metabolizmus (malokto to vsak vydrzi) Za tie tri mesiace sa da zhodit aj 20 kil (niekomu ubudne aj viac) zalezi to vsak od vychodiskovej vahy... Co sa tyka knizky...ja mam obidve. Odporucala by som prvu kupit-ta je dobra a ked mas nejaku dilemu, staci len zalistovat... Ja to tak robievam a niekedy v nej listnem aj nejaky ten recept... Druha ma velmi sklamala. Cakala som od nej viac, no nestalo sa...(ta sa moc neoplati kupovat) Ked mas zaujem, pozri zakladne pravidla 90 dnovej tu: http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php... A pokracovanie diety(dalsich 90 dni) tu (myslim, ze to uplne postaci): http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php... Tiez su na tej stranke dobre recepty na kazdy den a kopec inych zaujimavych veci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko jeina...aj ty už máš IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak...ja mám dnes škroby, tak si idem spraviť zemiačiky v rúre pečené x-) x-) A rodinke idem robiť plnené kuracie mäsko..tiež upečene :-p
Odpovedať
Holky drzte se dneska. Ja si asi dam dnes jen pitny den. At si odcinim prohresky z minuleho tydne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baninka...dobrovolne vodu si si dala? Tak sa drž ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holkyyyy nebyla jsem tu teď pár dnů, protože mám nějskou střevní virozu takže jsem na pár dnů dietu přerušila, ale nevzdám ji, mám dole 2,5 kila a to už jde dokonce vidět, takže mě to moc těší:) Ty jo, do svatby mi zbývá 76 dní, už je to skoro za dveřma:)) banninko: klobouk dolů před tebou! dobrovolné zařazení voldného dne, fakt jsi dobrá! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dudunka- to nevadí, že jsi přerušila, hlavní je pokračovat dál mě dnes váha mile překvapila, dietu už nedržím striktně, spíš se jí jen orientačně řídím a po 3týdenní stagnaci se váha pohla směrem dolů:-)
Odpovedať
Maginka tak to je super, ze to ide dole....ja sa teraz nevazim, lebo mam svoje dni, takze az potom...ale rozmyslam, ze zacnem rozlisovacou dietou, lebo mi to akosi chyba...no uvidim ako sa rozhodnem, este si ju prestudujem....baby tak sa len drzte......
Odpovedať
Profilova fotka
no mě to úplně chybí, už se těším, že na to znovu najedu:) Ono je to docel fajn pocit, že pro sebe člověk něco dělá:) Chápu Jeinabe že chce taky pokračovat, i když já mám za sebou teprve cca 15 dnů:)
Odpovedať
halooo..kocky..kto zmazal z centre tu moju dietu co som vam dala tu adresu....dieta90heslo dieta??ved to bolo pre nove kocky..aby nemuseli stale pytat od vas.. je tam nejaky mail z mimi bazaru...tak neviem co si mam o tom mysliet?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa...hej.Je to tam zmazané. Asi sa to nemalo dať verejne. Teraz to zdá sa niekto zneužil ]-( maginka...tak koľko si nakoniec zhodila? =-)
Odpovedať
S tim centrum emailem to byl skvely napad. Ja si dietku od tama jeste stihla stahnout. Ani se mi nechce verit, ze uz mam za sebou 35 dni. :-D To to leti.
Odpovedať
Ja nechapem komu vadila ta nasa stranka........kto ma z takych veci radost..... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko tak ja dnes uh. Cestovinky to istia :-p baninka...vidíš? a o chvíľu už tu budeš babám radiť, jak sa rýchlo a zdravo zhadzuje :-) jeina....ako keby sme nepoznali dnešný svet 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?