90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Pejcka, zajdi si sem http://chudnime.kiga.sk/ Tady najdes o dietce vsechno, pravidla i recepty. Musis se zaregistrovat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja mám dnes škroby....ale už fakt to tak nedodržiavam :-p Ale ked sa mi skončí táto, tak by som chcela pokračovať v tej čo sa striedajú len rastlinný a živočíšny den. To len tak na udržanie váhy :-)
Odpovedať
Bystricanka, je pravda, ze i ja hresim vic a vic. A to mam jen 38my den :-( Nastesti jsem nic nepribrala a navic pul kilecka zhubla, ale to jeste nestaci. Musim zase nabrat odhodlanost a jit presne podle planu. Ja mam pred sebou jeste hodne kilecek. Dnes mam taky skroby. Ve zdrave vyzive jsem si koupila nejaky pastiky z fazole a soji, no tak jsem zvedava, jak to bude chutnat. Na zitra zkusim palacinky s dia marmeladou. :-) Co si budes varit ty Bystricanka?
Odpovedať
Profilova fotka
baninka....ja dnes nevarím nič. Včera som uvarila drobcovi zemiakové pyre a mäsko, tak trosku z toho pyré ostalo, tak si dám to. No ja už o chvíľu finišujem s dietkou. 3.apríla sa mi končí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no čo je? Dnes chudneme len dve? =-)
Odpovedať
jo jo, bystricanka, já dnes rozhodně nechudnu, dnes hřeším a kdyby jen dnes ]-( , v pondělí mě čeká voda, moje první a začínám být zase důsledná. Saa jsem na sebe naštvaná, ach jo, nahoru ale nejdu... Dolů ale taky ne :-( . Jak jste na tom vy? Držím palce a radím, raději nehřešte, protože jak jednou začnete,není konec, alespoň u mě ne :-(
Odpovedať
Me se to taky hybe hodne pomalu. Doufam, ze se nam to brzy zase rozjede ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes mám uh, tak si asi spravím len vifon polievočku. :-) baninka...rozbehne sa to nebooj ;-)
Odpovedať
ahojte holky...tak já sem taky původně začala s 90-ti denní dietkou....ale jak jsem byla původně "rozežraná" tak sem to nějak nezvládala... když jsem měla jíst jen ovoce tak mi bylo hlady tak zle, že jsem se zamyslela a dietku si trošku upravila....jím jen maso, zeleninu a ovoce.....ne jen v jednotlivé dny ale pořád...tak abych se vlezla do 5000kj za den.... hlad už není tak strašný a nějaký ten cm v pase mi už taky ubyl....každopádně jsem díky vaší dietce načerpala inspiraci jak papkat zdravě. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to co to? nikomu sa dnes nechce pisat? :-) ja mam dnes bielkovinky, na obed som si urobila uz vcera vecer kuracinku a zeleninu a dnes som to zbastila, mnam mnam.ale najhorsie je ze som prisla domov a na stole napecene kolaciky, no nedajte si po 2 tyzdnoch na intraku :-N inak zajtra rano sa odvazim tak potom poinformujem o vysledkoch po tusim nejakych... 65 dnoch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sice drzim dietu len dva tyzdne ale nejake valne vysledky nepozorujem..ako to u vas slo zo zaciatku, rychlo alebo pomaly?ked citam kolko kg ste pozhadzovali a ja zatial velmi nic nevidim, tak zacinam byt zufala..
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky, kde ste???? :-( ja som sa dnes vazila, no ako som predpokladala-ziadna slava- za dalsie 2 tyzdne pol kg dole, takze 66 dni a 7 kg dokopy fuc... ide to pomaly, ale zacala som seriozne cvicit, takze aspon to ma tesi ze som sa na to dala ;-) prec s bruchom!!! ]-( ivanka- vela zavisi od toho kolko kg potrebujes zhodit, ak len par, tak samozrejme to nepojde dole za tyzden. ja by som potrebovala podla BMI 12 kg zhodit , 7kg je uz prec- to islo dole celkom rychlo- ale teraz sa mi to poriadne spomalilo...preto sa snazim viac cvicit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby a vy ako? hlaste sa, som na prijme :-D co dnes papate?
Odpovedať
Profilova fotka
michele...takže len pol kila?Možno sa to posledný mesiac rozbehne najviac. ;-) ivanka...mne to išlo pomaly. Prvý mesiac dole 4kg, druhý 2,5kg a tento posledný 2,5kg.Takže žiadna sláva.Ale som v celku spokojná. :-)
Odpovedať
ivanka- nezufaj. Niekomu to ide rychlejsie, niekomu pomalsie...ved sme kazda ina. Hlavne to nevzdavaj a vydrz! Vysledky sa urcite dostavia...Niekto ma najvyssie ubytky prave az ku koncu po druhej vode. Prajem ti vela trpezlivosti a uspechov... A este nieco...nemozeme cakat, ze sa tie kilecka navyse, ktore sme si ukladali mozno aj roky, "zazracne" roztopia za par dni...myslite na to, ked vas bude chytat depka, ze vam to nejde "zavratne" rychlo dole... ;-) Musime byt skratka trpezlive a vytrvale vo svojom snazeni a potom nas zacne mat rado aj to nase telicko, zvykne si na zmenu a zhodi aj nejake to kilo... Je to skratka "beh na dlhu trat" a casto boj samej so sebou (vydrzis? nevydrzis?)! tak sa drzte a hlavne to hned nevzdavajte, ked sa vam zda, ze nejdu kila rychlo dole...doprajte svojmu telu cas, nech si zvykne na zmenu... Tak baby...vela trpezlivosti vam vsetkym prajem. A...ked nie tato dieta, tak nejaky iny sposob...ved je toooolko moznosti. Len si treba rozumne vybrat to, co najviac vyhovuje PRAVE MNE ...potom budeme spokojne a nebudeme mat pocit, ze sa iba "trapime"... ;-) Tak sa drzte!
Odpovedať
michelle- to cvicenie je spravna volba...necuduj sa ale, ze ti idu kilecka pomaly dole, ved svaly su tazsie ako tuk! ;-) Ty sa len pekne pomeraj a tam urcite budes mat dobre ubytky. Na vahu mozno neschudnes az tak vela, ale na tele bude vidiet, ze je pevnejsie, stihlejsie a zacnu sa ti postupne rysovat aj svaly... To je super! Takze sa pekne drz a urcite postupne odidu aj tie zvysne prebytocne kila. Drzim palce!
Odpovedať
Profilova fotka
ssuu- vdaka za povzbudenie ;-) po tych 66 dnoch sa naozaj zide ;-) inak ked si pisala o tom co komu vyhovuje-tak mne ozaj sadla tato dietka, aj ked tie kilecka uz nejdu takou zavratnou rychlostou dole, ale- naucila som sa jest ooooovela ovela viac zeleniny a ovocia a ovela menej sladkosti schrumem, takze zatial nemozem na 90-dnovku krive slovo povedat :-) :-) :-)
Odpovedať
Holky, i me to jde pomaleji nez na zacatku. Stale cekam kdy se to rozjede. Urcite to nevzdam, ale uz mam hodne co delat, abych nedelala prohresky. Ajajaj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
banninka-hej s tymi prehreskami je to desne, a najma ked pridem z intraku domov...zrazu je navarenych tolko dobrotok a mame napecene... tiez je to na ajajaj :-) dnes sme boli este aj na navsteve a tam na stole moj naj-naj-kolacik! no nedaj si... ]-( tak som uz ale na veceru mala len zeleninovy salat aby som to nejak vyvazila...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj tak si baby myslím, že nikto nedržal túto dietu striktne. Každý isto nejako zhrešil. Však sme len ľudia a ked mamina navarí, tak proste si musíme za lyžičku dať. Už len kvôli tomu, aby sa neurazila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja mám dnes mäsko. Ale moje dieťa má zajtra 2 roky, tak bude aj torta. No a to si dám na jeho zdravie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka- tak si uzite oslavu, torticka bude isto mnamky-mnam x-) a vsetko najlepsie ku dvom rockom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
michele....dakujem. ;-) x-)
Odpovedať
bystricanaka 2 roky? A jak to presne delas?
Odpovedať
Ahojte dievcata, tak ja mam dnes 78. den - ovocie, dnes prvy krat citim, ze mi nejako nerobi dobre na zaludok... ale dnes som si prvy krat rano dala napoj zo zeleneho jacmena... no skoro som sa po.. ked som to vypila... Odporucila mi to moja kolegyna, ze ej to dobre na precistenie, tak som zvedava do kedy to vydrzim pit.. Co sa tyka diety, tak jasne, ze aj ja som parkrat zhresila, ale uz sa tesim na koniec...... co sa tyka kil, drzim sa na -14 kg a nejako sa mi to uz nehybe.. no ja by som bola rada, keby sa mi este za tie zostavajuce dni podarilo nieco zhodit:-) no dufam.... Inac tesim sa na posledny vodny den a potom sa premeriam... Drzte sa!!
Odpovedať
Profilova fotka
levica-oooo tak to si pekne zhodila,klobuk dole, mne by sa tiez tolko zislo, lenze nejako to nejde... inak ten "jacmenny napoj" som este nepila...kde sa to da zohnat?
Odpovedať
Profilova fotka
a este otazocka- aj si cvicila? a ako dlho sa ti uz vaha nepohla?
Odpovedať
ahojyk prosim vas. mela byhc zajem o tu 90 denni dietu ale nevim kd eji hledat a co vic ktomu muzet emi ji prosim poslat na email pravaenergit@seznam.cz nebo odkaz na ni?? prosim moc._)
Odpovedať
Profilova fotka
baninka....čo jak delám??? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pravaenergitko :-) , máš ji poslanou do mailiku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?