90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

30. apr 201557670
  • Kočky, posielam link na super receptíky k 90 dňovej diete
    http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21
    ja som cez velkú noc tiež porušila, ale vraciam sa späť do starých kolají 🙂

• no a kto cez veľkú noc neporušil? Preto je najlepšie začať po sviatkoch, lebo to sa nedá odolať, ked sa vyvárajú a vypekajú dobrotky 😐 😵

• bystricanka- tak vitaj! 😃 😉
    cez sviatky som aj ja porusila co sa len dalo 🙂 fajnotky, kolaciky, vinecko....jaaaaj 😵
    tak si drzme palce a hor sa spat do starych dietnych kolaji!! 😎 😉

• Sponzor fóra
  • A chcem sa opýtať, počas vitamínového dna je dovolená aj zelenina? Napr. zel. polievka, alebo nejaká udusená zelenina?
    Lebo v knihe uvádzajú iba ovocie ale na tej stránke, čo som sem dala link je vo vitamínovom dni aj kopa zel. receptov....
    Viete niekto poradiť?

• alesandra...ja ked som túto dietu držala, bola som len na ovocí a po mesiaci mi išlo krkom. Ja si myslím, že ked je to vitamínový den, tak sa môže aj zeleninka, kedže aj tam je vitamínov habadej 🙂

michele...dakujeeem 😉

• allesandra- ako pise bystricanka- je to vitaminovy den, takze zeleninka sa moze tiez, ja som si robila hlavne zeleninove polievky- por, mrkva a paprika+bujon,alebo paradajkovy pretlak/paradajky

baby, ja sa bojim ist na to 90-dnove udrziavanie, bojim sa ze sa kila vratia...a ze to ovocko rano to nezachrani... 😐 zacala ste niektora aj s tou udrziavackou? ako to dopadlo? hmmmm?

• ahojky taky potřebuji pomoct zhubnout zkoušim to a stále nic mám 58 kilo a 153 cm.....do svatby potřebuji zas 8 kilo shodit mám na to 3 měcíce.poradte mi jak na to

• no to by ma tiež zaujímalo, či sa to potom nevráti, tie kilá.....

• Holky, tak ja hlasim, ze jsem pres velikonoce vsechno pokazila...uff 😞 Ale zase najedu na dietku. Uz mi zbyva jen 23 dni. Je to boj.

Luuca, a tuto dietku si zkousela?

• ahoj,holky, hlásím se skoro měsíc po ukončení diety, dala jsem dole ještě 2 kila a to jím úplně všechno, sladký,zmrzlinu,smažený... sice jen někdy a v malým množství,ale jím...takže se fakt nemusíte brát jojo efektu 🙂

• ooooo maginka,dakujeeem za tvoje povzbudive slova... to som potrebovala pocut/ citat 😉

• Ahoj holky, kde je kdo?

• dievčatá, dajte mi nejaký typ na UH den, ktorý si môžem dať v reštike, idem na celý den preč.....dakujem 🙂

• tak ja mam dnes skrobovy, dam si opekane zemiaky v trube a asi uhorkovy salat alebo uvarenu kukuricu. mozem to snad.
    allesandra07 mozes si dat napriklad pizzu, alebo cestoviny.

• allesandra-ako pise vralen- najlepsie su asi cestovinky, nejaky cestovinovy salat so zeleninou... alebo pizza+sampinony, zeleninka...
    vralen- opekane zemiaky su aj moje oblubene 😉

• Sponzor fóra
  • Ahojte kocky...aj ja drzim dietku dnes mam presne 2 tyzdne ...a 3 kg dolu...ale chcem sa s vami o niecom poradit...mam taku pracu ze robim v noci ,spavat chodim tak rano o 5 tej....a mam tu dietu taku prehodenu s tymi casmi...pise sa ze posledne jedlo sa moze jest do osmej hodiny ale kedze ja som este strasne dlho hore potom idem umret od hladu tak neviem ako to riesit....poradte...dakujem....

• Ahoj Mirka, i ja pracuju do noci. Proste si to posun tak, aby si posledni jidlo mela cca 3 hodiny pred spanim.

• dievcata, nechcem vam brat iluzie z chudnutia, ale poznam konkretne pripady mojich kamaratok, ktore tuto dietu drzali, krasne schudli. Netrvalo to ale dlho, iba ked este aj po ukonceni obmedzovali sa v jedle, ale teraz jedna po pol roku a druha po roku, ked uz s tym prestali, su na tom opät v povodnom stave s kilami navyse. Len preto Vam to pisem, aby ste neboli sklamane, pokial sa vam to nahodou stane, ze nie ste jedine, a nie je to ziadna 100% ucinnost.

• milocka29, samozrejme, to nie je pre mňa žiadne prekvapenie 🙂 dokonca si neviem predstaviť, že by existovala diéta, po ktorej by sme mohli "žrať", čo by prišlo pod ruky a zuby a bez následkov 😃 to je krásne sci-fi 😃
    takže ja si uvedomujem, že po skončení troch mesiacov neprejdem na klasické nezdravé stravovanie. veď predsa horko ťažko zhodené kilá a centimetre nezahodím len tak 😉
    napríklad ja si viem celkom reálne predstaviť, že by som sa takto stravovala už na furt 🙂 možno bez ovocných dní a vodných dní 🙂 samozrejme, až na nejaké výnimky, to je snáď jasné 😃 nie som z kameňa, aj ja zmäknem pri pohľade na sladkosť 😉

• Souhlasim s Claudee 🙂

• milocka29: ja poznám kopu ludí ktorí to držali a dokonca po rokoch si štíhlu postavu udržali...poznám aj chlapov.
    Takže sa dievčatá nedajte odradiť, podla mna ako hovorí claudee ked sa človek aj po dietke nezačne prežierať a nevráti sa spať ku všetkým zlým návakom aj vo varení, je tam velká šanca si váhu udržať....
    michelle: a pizzu si robíš sama, alebo si ju dáš aj v reštike?

• Ahojte baby...chcem vás povzbudit....ja som s dietou skoncila asi pred mesiacom aj nieco a zatial vaha sa mi drzi, mozno 1-2kg hore dole a schudla som 13kg.....tak len sa drzte....a je to fakt dobra dieta, da sa na nu zvyknut....a jem teraz aj sladke, snazim sa nejest biele pecivo.......tak nevzdavajte to 😉

• Taky jsem s ní začala od neděly. Zítra mám vitamínový den. Ale na co se nejvíc těším je dnes po práci, protože si můžu dát čuko-čuko- čukoládku 😃 V podstatě to jde vydržet, až na to, že já má moc ráda pivíčko na zahrádkach a při dietě samozřejmě nesmím 😞

• galapi-ja ji drzim celkem poctive, ale pivicko nebo vinecko si sem tam dam a myslim, ze se to nijak podstatne neodrazi na uspechu 🙂 urcite lepsi, nez si dat treba nejakou umelou limonadu. Myslim, ze nejlepsi je, pokud mas zrovna den "cukry", protoze alkohol jsou vlastne sacharidy,ne 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojte babule...Chcem sa spytat ci sa nechysta niekto drzat dietu od 1.maja?Ze by sme zacali spolu a slo by to mozno trosku lepsie.....

• Ahoj aknedz tak to by mozno slo.ja chcem zacat od 1 maja len sa trosku bojim....ze budem hladna😞(((a potom ma boli brucho😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém