90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

30. apr 201557670
  • NO ved da sa na ten boj od 1 maja a uvidime.Keby si mala neake receptiky potesilo by ma keby si mi ich poslala lebo ja zatial nemam nic.A ake ja ta dieta z jablcnym octom??

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Aha...tak to asi ano stale papat to iste nieje to bohvie co...Ved ked nahodou zozeniem neake receptiky poslem ti ich a keby si ty zohnala mohla by si mi ich poslat...Ja som chcela zacat uz tento mesiac ale nedalo sa lebo som bola z detmi v skole prirode a tam som si nemohla vyberat co budem jest a co nebudem....takze sa dam na boj teraz...a aj si schdla neake to kilecko pri tej octovej diete?

• Sponzor fóra

• caute baby , ja som uz niekolkokrat zacala, ale da sa to. ja mam v pondelok maso.

• ja mam najradsej UH, tesim sa na cestovinky, tie milujem. ale i skrobovy nie je zly.
    Aknedz, ja keby som mala stresmi schudnut, uz by som bola ako prutik az priesvitna. ja mam opacny efekt, ja priberem.

• Ahojte...Drzime ti palceky aby si to zvladla aknedz.Ano ja zacnem od maja a som zvedava kolko ty dotial zhodis 🙂 TAk to nebolo bohvie co ked si ani kilecko neschudla...ale teraz to hadam pojde lepsie...a neboj urcite aj ovocny dnik zvaldnes a bude dobre...len horsie bude ten 29den- voda 😞

• Ahoj,tak já se k Vám zítra přidávám,moc se mi nechce,ale za dva měsíce se vdávám a mám strach abych se vlezla do šatů,už mi byly docela těsný,tak musím dát ideálně 10 kg dolů.
    Budu držet po druhé,tak jsem zvědavá jak dopadnu a jestli vydržím 😞

• Ahoj holky tak ja mam dnes 24 den...a 4 kg dolu....tak uvidim ako to bude dalej 🙂

• baby mozem vas poprosit o tuto dietu do ip?

• Ahojte.Blizi si mi moj prvy dniiiiik 😛 len som trosku smutna lebo nemam ziadne receptiky😞(takze neveim co budem papenkat a co si budem varit...😞(( Aknedz ale musis sa 1.maja postavit na vahu aby si mi povedala kolko si nam schudla🙂))Moze byt???

• Ahojky holky, mohla bych poprosit, jestli by mi někdo neposlal více o týhle dietě? děkuju moc.

• Sponzor fóra
  • aknedz: vdaka za ip 🙂
    som prekvapena, ze ten rozpis diety je taky strucny,
    myslela som, ze bude specifikovane, co kedy jest, recepty

baby vy ako striedate tie dni?

• a uz citis, ze nieco ide dole? 😉

nie si hladna? 😒

• Ahojte kocky.Chcela by som sa spytat ci v ten prvy den sa musi vypit ten vyvar?ci to nejde bez toho. A mam este take male otazocky syr si mozem dat na obed v prvy den alebo ten nemozem nikdy???A este ze kedy si mozem dat rizu?DAkujem za skore odpovede.

• Dakujem ti velmi pekne....pomohlo mi to aspon trosku....skusam nieco povymyslat co by som papala aby som sa na to aspon trosku pripravila...

• No hej len mne velmi polievocky nechutia ale nevadi pokusim sa nieco do seba naliat ...a uvidime...

• ten vyvar sa nemusi vypit, ale zasyti to viac. ja som si ho dnes nedala. mam proteinovy den a mala som kuracie prsia dusene s uhorkou a redekvickou. ale na veceru mi nezostalo.musim nieco poriesit.
    dni sa musia stiredat ako je predpisane. jest by sa malo trikrat za den. a vela pit.
    tip :na skrobovy den je spenat s uvarenymi zemiakmi. uz sa tesim.
      na uhlohydratovy cestoviny. Ja si ich robim ze uvarene polejem olejom, osolim, korenie oregano, trochu pretlaku, kukuricu, olivy, alebo aj sampiony. uzasna chut.

• babulky a tie dni maju ist tak je 1-bielkovinovy, 2-zeleninovo -strukovinovy, 3- sacharidovy, 4-ovocny?

• ja nie som expert. ja mam tiez nejake nejasnosti. ten ovocny tusim nemozes jest kolko chces, ale musis mat odstupy 3 hod. ked si hladna si daj, ale neprehanat to. ovocie je ako sladkost.
    dni idu: bielkovinovy, skrobovy, uhlohydratovy a ovocny.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém