90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tusim na 22 dni. a ani presne neviem kolko som schudla, lebo mame nejaku divnu vahu. kdekolvek ju polozim, zakazdym ukazuje nieco ine a to s riadnymi vykyvmi. skusala som sa vazit na tom istom mieste a podla toho by som uz mala mat dole nejakych 5 kilo, ale vobec sa mi to nezda. i ked na sebe vidim, ze som trochu schudla, ale potrebujem este minimalne raz tolko. idealne by bolo dvakrat tolko. nedavno som mala taku krizu, som sa najedla toastov so sunkou a syrom, a ani nejake extra potesenie som z toho nemala iba vycitky svedomia :-( jeej tie malinky by boli super hudobnicka ;-) lebo tie jablka mi uz lezu na nervy aj hore krkom 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
jablka neznasam... po nich som vzdy preukrutne hladna. Mne sa zda, ze zatial mam dole tak 2 kg. Nic moc. Musim sa nad sebou vazne zamysliet a zmensit porcie. Alebo zvacsit oblecenie. Alebo prestavit vahu. Alebo co...
Odpovedať
hudobnicka, zaujímave, mna zase zo všetkých ovocí najviac zasýti jablko :-) ak je väčšie, v pohodičke do obeda stačí jeden kus :-) a to raňajkujem skoro..koľko ludi, tolko chutí :-)
Odpovedať
to hej... mne do pol hodiny po to, ako zjem jablko, mozes naservirovat slona s klincami a vsetko to zjem.Ale na ranajky som si zvykla na melon a banan, take vydatne ranajky, ale zas potom do tretej neskucim, ze som hladna, vcelku v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
hudobnnicka to ta vazne obdivujem, ze do tretej vydrzis len na tom ovoci, ja by som mohla mat na ranajky trebars toho slona s klincami a o tretej by som kludna spraskala este jedneho :-o
Odpovedať
no hej... ale ranajkujem o desiatej :P:P:P
Odpovedať
helabela a toho slona si dávaš v ktorý deň ??? :-D :-D :-D ja sa dnes zatiaľ držím na ovocí a zelenine, uvidíme, ked domov prídem, vtedy príde najväčšia kríza ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
sarah: :-D :-D :-D :-D no toho slona by som este dako "nainstalovala" do proteinoveho dna, ale tie klince? ja mam dnes skroby, dala s om si na obed tanier zemiaciskov paradajkovou omackou a so zeleninou, ale ze by mi to bolo chutilo to teda i e-eeeee. ovocne dni zvladam coraz tazsie:-(
Odpovedať
ja tiez. Vcera so jedla len ovocie, ale vecer som urobila baklavu (orechy, cukor a ryzovy papier), takze heja hoj moja dieta. Tie klince su ako doplnok stravy - zelezo. Na cervene krvinky. Ako robis toho slona? Ja podavam so zelenym salatom a troskou kecupu.
Odpovedať
Profilova fotka
mnam baklava? to nie su nahodou ti grecke sladkosti? alebo sa pletiem? no takze slona si bezne osmahnem na panvici s nejakou zeleninkou. kedze je to tvor exoticky nezostanem len pri slovenkych klasikach akymi su mrkva, parika a paradajka, ale pridam ananas, mandarinky (najvhodnejsie cerstve cerstve, ale moze byt aj z konzervy) mango. okorenim, kratko podusim. potom laaaadujem. no a nakoniec som celkom slusne zasytena. nemam proste problem v praxi to vyzera takto: http://farm3.static.flickr.com/2369/2...
Odpovedať
joooooj, dokelu! A nam akurat prestali dozrievat mandarinky, uz ostali len take stare na stromoch. Ten obrazok je super! Ozaj, ako vam ide dietovanie? Lebo mne vobec. :(:( Dnes som mala mat proteiny, ale bolo tak horuco, ze som sa zmohla len na tu baklavu, co som upiekla vcera, hlavne kvoli tomu, ze to stacilo vytiahnut z chladnicky a su to len orechy a cukor...ale ten cukor... :(:(:( Absolutne sa mi v tom teple nechcelo jest nejake maso, alebo mliecne vyrobky. Zajtra si urobim zemiaciky. A vychladim!
Odpovedať
Ahojte baby...vidim, ze vam to ide...tak sa len drzte dalej.....rozmyslam opat zacat s dietou......skoncila som asi niekedy v marci....ale aj mi trosku chyba....... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky,jeinabe:-) jak se máš?vážně chceš s dietou znovu začít?měla by tam být ta pauza,ale taky bych ji držela klidně znova...nenabrali jsme ani kilo a to jíme vše...jinak už mám domluvenou práci,10.6 státnicuji a 15.6 nastupuju do práce:-)tak skoro takový fofr jak byl u tebe
Odpovedať
No ahhoooojjjj...ja obmedzujem biele pecivo, inac jem vsetko, mne sa to hybe 2-3kg, hore dole....ale este by som chcela schudnut.......a kolko by mala byt pauza???A mozno uz tak prisne nebudem drzat ako predtym...uvidime...chceli by sme so spisiackou zacat v juni...... A kde budes robit? Tak to je fakt super...ani si neoddychnes ako ja :-D ..drzim palce..... 8-)
Odpovedať
Ahojky, aj ja som to chcela drzat, ale bolo mi lekarkou povedane, ze ak chcem mat v blizkej buducnosti deti bez problemoveho tehotenstva, tak mi rozhodne tuto dietu nedoporucuje. Je to velky zasah do metabolizmu a vobec celeho tela. Tak neviem, tiez potrebujem zhodit asi 10kg, skusam zatial nejest po 18.00 a cvicit, aj ked minimalne.
Odpovedať
No ja sa zatiaľ snažím tiež nejesť už po piatej, tak uvidíme.....
Odpovedať
Janenka, nepoznam dietu, pocas ktorej sa da schudnut vela a za kratky cas a ktoru by lekari chvalili. Kazde rychle zhodenie kil je zasah do organizmu. Ja sa touto dietou inspirujem preto, lebo ma udrziava v discipline.. Hovorim inspirujem, lebo ak mam pocit, ze mi (mimochodom vegetarianke) chybaju bielkoviny, bez vycitiek si dam napr. termix alebo jogurtik.. Ale zase snazim sa jest zdravo a kazdy den si davam polhodinku na steperi, na ktorom su aj posilovaky na ruky..a par brusakov k tomu.. Tiez som bola leniva a nechcelo sa mi, ale motivacia-svadba- dost velka a ked uz sa rozbehnete, tak to ide. A inak tie ovocne dni su uzasne!! Aby som tu len nemoralizovala, baby, vycitala som, ze cucoriedky su nielen velmi zdrave, ale aj pomahaju pri chudnuti takze: opeciem si oriesky, mandlove lupienky alebo co doma mam len tak nasucho, olupem a nakrajam si jablcko, pridam trochu skorice a podusim, po chvili pridam cucoriedky, podusim, pekne to zafarbi a ozvlastni a chuti to mnam! Ak mate hocijake ine ovocicko doma, pokojne tam vhodte!! Prajem krasny dnik a dobru naladu prajem!!! :-)
Odpovedať
ja som to zase pokaslala, bola som 6 dni v Polsku a z diety nic! Zacinam odznova. Ale zajtra si urobim odlahcovaci ovocny den a potom pekne od zaciatku. Ako sa vam dari?
Odpovedať
ahojte baby.... som na 90dňovej dietke a nikde v obchode som nevidela hurmi kaki.....kde napr.ste to kúpili??dakujem :-)
Odpovedať
michelle_17..nemusís si variť jedlá presne podla knihy. tie recepty su tam len na inšpiraciu..staci, ak budes dodrziavat rozdelenie dní, teda bielkoviny, skroby, uhl a ovocie :-) funguje to aj bez tých vselijakych receptov
Odpovedať
ahojteprosim vas mozte mi niekto poslat 90 snovu dietu? prosim IP
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
aknedz-ja som drzala 90 dnovku a schudla som 12kg.ale teraz sa chcem k vam pridat a uz dnes si davam vodovy den a zajtra zacinam ,lebo po diete som pribrala naspät ale to je moja chyba ,lebo som jedla sameeee sladkosti,a jedla som aj vecer a velmi som to pobabrala.no na zaciatku kilecka isli velmi dobre dole a 5kg ako pises nie je vela a za mesiac mas dole viac ako 5 kg ked zacnes.ale po tejto diete musi byt udrziavacka a tu som nemala tak teraz idem naostro a musim to zvladnut.nabrala som naspät 7kg ale to svojou blbostou.ked sa das na tutuo ditu je naozaj dobra a velmi som sa dobre citila ,tak idem na to znova.sladkosi to je moja smrt a to by som mohla jest nepretrzite.tak idem na to a verim ze sa udrzim.moja znama schudla 20kg a potom si dala udrziavacku a este schudla 3kg no a teraz sa drzi uz rok a vaha sa jej nevratila ale stale si dava pozor pri kombinovani jedla.tak ti drzim palce .na zaciatku to islo zo dna na den po kile dole,ale zalezi z akou vahou nastupujes.ked mas z coho chudnut tak sa to krasne rozbehne ,aj ja sa tesim ako to pojde teraz dole ,ale vecere pre mna boli a su neznesitelne lebo prave vecer by som jedla vsetko.tak drzim aplce vsetkym chudulkam a sebe tiez ,lebo musim uz nieco robit zo sebou.a hlavne tieto sladkosti musim vylucit lebo je to hrozne. prajem vsetkym krasny den aj ked u nas prsi uz od vecera a je pocasie skarede a je zamracene . drzte sa vsetky oplati sa dodrziavat vsetko ako treba o tyzden je vaha uz krasna. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte chudnutia chtive nevesticky. Dnes som sa k Vam pridala :-D Je to zaciatok, ale musim sa k tomu dokopat lebo august klope na dvere a moja postava sa tomu vobec neusmieva. Som rada, ze ste tu a ze sa vzajomne podrzime a budeme si fandit. Rada by som tu aj nacerpala nejake napady na varenie lebo to mi aj minule robilo problem. Dnes som mala kuracie prsia plnene so sparglou a syrom + grecky salat. Na veceru som si dala mozarelu s paradajkou. Na zajtra som si ukuchtila ryzu so spenatom a k tomu paradajkovu cibulkovy salat. Baby, ako to je? Ak mam na obed napr. kuracie masko, mozem mat a veceru rybu? Alebo musim jest to co na obed? Dik za radu.
Odpovedať
malo by sa jest to iste o polovicu menej
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, chcem opvedat, ze ta dieta je super...moja mama ju drzala mkinuly rok pred Vinaocami a schudla 8 kgg za chvilku a pocas Vianoc jedla uplne normlane a nic nepribrala!!!!!...no neskor samozrejme po troske priberala..moj bracho na nu schudol po Vianociach 13 kg!!! teraz to ma skoro vsetko zas na sebe ]-( tak. no...prejedal sa:} no a teraz ju drzime vsetci 3-ja :-D :-D :-D :-D viacerym sa lepsie drzi...popri tom chodim este do fitka..pre mna je ale problem rano nic nejest, iba ovocie, dnes som z toho dokonca grcala...ale pohoda:} je to vyborna dieta:} super chutne recepty, az na ten 4. ty- ovocny den ]-( ]-( ]-( 8-( ale zvladneme:}}} tak Vam teda a mne tiez :-D drzim palce:}
Odpovedať
dnes som bola darovat krv a doktorka bola uplne vyplieskana, ze na ranajky som mala len ovocie. Ale uplne v pohode! Snazim sa dodrziavat, aj ked sa mi nie vzdy dari, ale co ma prekvapilo, bol moj krvny obraz. Uplne super!
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, ta dieta je zdravaaa..aj ked trosku drasticka, kym si clovek zvykne, ale ruku na srdce...jedli by ste pri normalnej strave tolko zeelniny a ovocia?! :-D :-D :-D :-D ja isto nie:}
Odpovedať
ja tiez nie. Ani by a nenapadlo kazde rano spraskat melon a banan, ku vsetkemu zeleny salat, cokoladu som zminimalizovala tak, ze sa sama nestacim cudovat. Hresim, len ked ma nuti rodina, nepoviem svokre, ze nieco, co mi dava nezjem, lebo to by bola urazena este 10 rokov. Vcera som mala mat uhlohydraty, ale bola slavnostna vecera - cierna ryza s kalamarmi a pred tym slimaky a kadejake potvory...co uz. Aj tak to asi bolo zdravsie ako slanina a biely chlieb. Od zajtra seriozne. Bielkoviny :)
Odpovedať
Profilova fotka
poslali by ste mi niekto tu dietu na IP? a funguje to aj na brucho? lebo to je moj najvasci problem:-) velka vdakaa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?