90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Jj, na zmrzlinu se těším x-), taky bude :-D. Musela jsem jí schovat před přítelem, jinak by mi jí žral před očima a dělal mi chutě ]-( :-D , ale dneska si dáme spolu x-).
Odpovedať
Tady je tedy mrtvo :-(. Zmrzlinka proběhla x-), a zítra to bude něco :-D. Ale mám tu kiwi, konzervu ananasu, broskve... To se nějak dá :-)8-)
Odpovedať
ja mam banany a ked nebude velmi prazit slnko, tak si pojdem kupit na trznicu cerstvy melon, jahody... mnam
Odpovedať
Meloun i jahody mám taky - k snídani :-). Ve vedru je meloun super x-)
Odpovedať
Ahoj holky ;-) minulý rok jsem začala a pak dovolenou skončila - dokonce jsem i zhubla. No a teď se připravuji že znovu začnu ..... ale asi počkám až začnete opět prvním dnem dietky .... ;-) dnes máte ovocný?
Odpovedať
Ivi, ahoj, jj, já s hudobnickou jsme začaly v pondělí, tak bílkoviny budou zítra :-).
Odpovedať
Objednala jsem si karnitin, aby mi to rychleji spalovalo 8-). Jen bych potřebovala začít běhat, akorát mám kolena dost opotřebený :-S
Odpovedať
úúúúž??? :-. 8-( 8-( 8-( hmm o víku je u nás pouť, tak začnu asi až pak :-D) a v úterý jsou další B - tak bych se přidala :-D)) přeci se nebudu žinýrovat o pouti a ve svátek ;-)
Odpovedať
Em, karnitin není špatnej - ale musíš poctivě cvičit a u toho běhu - zabírá až po 20min, ale né jen tak jakého běhu - ale fakt si musíš dát do těla. Nevím jak vy ostatní, ale jako 20min běhat nezvládnu :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D No jak myslíš :-D, my pak 27. máme vodný den, tak se stejně pošoupnem :-D
Odpovedať
Mně běh nikdy problém nedělal, ale nevím jak teď, kondička šla do kytek :-S. Ale asi půjdu hned, než se zase odpo přižene bouřka ]-( .
Odpovedať
:-N si mě potěšila víš to? :-D) asi fakt začnu až od úterka, páč stejně bych se neudržela a prvně musím zapracovat na scvrknutí žaludku, páč sem asi jaksi rozpapaná :-| takže dnes sem si naordinovala hladovku a jen a jen hodně pít. Em, ty jsi doma? U nás je šílené horko, včera ani kapka x-) a pokud to vydrží i dnes mám toliko práce (naplánované) že to snad bez toho jídla zvládnu - nebo půjdu spát už ve 20hod abych to zasapala :-D)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Proč jsem tě potěšila? :-D Jo, jsem doma, poslední prázdniny, těžký leháro 8-), naděje na brigošku už jsem vzdala, něco si přivydělám přes net, tak mám na sebe moře času do půli září 8-). U nás teda včera i předevčírem odpoledne přihnala bouřka a lilo, že se nám zved rybník o půl metru :-S. Naštěstí jsme na kopci.
Odpovedať
no že se pak pošoupnete o jeden den ... ;-) když mě nejvíc smolí to chystání jídla. Navíc v práci nemám jak si to ohřát, takže oběd bude až tak 15,15 Se máš ;-) prázky, veget, opalovačka a ták ;-) já každý rok chodila na brigošky, ale to byly brigády s velkým B!! Fakt jako super parta a tak, navíc v místě mega bazén, takže každej den ve vodě a když sem končila po půlnoci - tak sem šla do ba i v noci - jen sem si rozsvítila a to bylo pak plavání, panečku .... nj, a teď??? kdepak jsou ty časy mládí :-(
Odpovedať
Tak já snídám v 10, obědvám v 15 a večeřím po 19 8-) a chystání mě zatím nějak nepostihlo, dají se jíst poměrně normální jídla, jen ve správný kombinaci... :-) Bydlím v mini vesnici a něco najít je takřka nemožný. Hlavní problém je dojíždění, projede tu autobus dvakrát tam a dvakrát zpátky, poslední v půl čtvrtý, a auto si zatím jaksi nemůžu dovolit :-S .
Odpovedať
A hlad už nemáš??? S tím bydlením jsme na tom stejně ;-) ale u nás je kousek dětský tábor a tam jsem právě byla každé léto na brigošce ;-)
Odpovedať
Nemám hlad :-). Kolikrát si ještě přijdu přejedená :-D. Můj problém jsou chutě :-S, ale zatím to teda zvládám :-D
Odpovedať
Hmm tak já pokud se pořádně zaměstnám tak nemusím jíst vůbec ... ale ty chutě - jak píšeš ty - ty sou kritické:-p
Odpovedať
No to není dobré nejíst vůbec :-). Já taky když něco dělám, tak zjistím v děvět večer, že žaludek řádí a od oběda jsem nic neměla, to pak je nájezd na ledničku :-S. Takže hlavně si to musím hlídat, abych v ty časy vždycky něco snědla...
Odpovedať
Tak já to mám občas v práci - když jsem v jednom kole. Jinak, se snažím jíst pravidelně po 3-4hod ;-) a večer už ani sousto!
Odpovedať
Mě to prohání nejvíc večer |-| , to ještě přijde chlap kolem sedmý a teď mu ohřát jídlo, a zmrzlinku k televizi a jogurtík.... Na něm nic vidět není ]-( , ale kdo se na něj má dívat, jak se cpe? :-N Ale držím se, fakt jo, mám na ploše ten modelkózní obrázek a vždycky na něj koukám, pak kouknu do zrcadla a řeknu si "to dám" :-D
Odpovedať
modelkózní obrázek? asi mi ho nemůžeš hodit k sobě do alba - pro motivaci ;-) to máme stejné, ten můj taky dorazí večer a má za celé odpo hlad, ale snažím se držet, jen si občas loknu piva - páč po něm se dobře tráví ;-)
Odpovedať
http://img.osobnosti.cz/foto/natalia-... :-)
Odpovedať
Není to nic vychrtlýho, taková zdravě vypadající Natalia, ať mi dodá kapku naděje :-D, ale na 53 kilo se asi nedostanu :-D
Odpovedať
;-)) jé tak ta se líbí tomu mému :-D já bych chtěla taky pod 60 - tak uvidíme, navíc pokud jednou budu těhu, tak nechci být koule zeměkoule :-p tak se pořádně zakousneme a ať nám to jde hezky od ruky ! ;-) u mě je největším problémem zadek, boky a stehna s lýtkama - celkově mám spodní polovinu horší :-((
Odpovedať
Mně hrozně vadí ruce ]-( , mám strašně krátké oplácané končetiny, po tatínkovi k tomu fotbalistická lýtka :-p (to jednou vyhlásil na diskotéce DJ do mikrofonu, že by chtěl mít lýtka jako já :-D - všichni chlapi mi je záviděj, ale já z toho mám deprese ]-( ). No pak celkově spodní polovina, teď mi narostlo břicho a vaděl mi ty "nenápadný špeky na zádech a nad prsama ]-( - takže vlastně komplet :-D
Odpovedať
hi hi hi ;-) a co hlava? s tou si spokojená nebo ne? koukala sem na tvé šatky - jsou netradiční, ale krásné!!!
Odpovedať
No jako doufám, že ta druhá blada sleze :-D. Díky :-)
Odpovedať
*brada :-D
Odpovedať
ako sa dari s ovocim? Ja som si urobila to zapekane, co je v knizke na dnes, ale za tych 7 minut sa to skor len zohrialo... Tak som to aspon posypala trstinovym cukrom... asi dnes pojdem skor spat, nech prespim hlad.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?