90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
nemue - dakujem :-) budem sa snazit co najviac... chcela by som dat dole takych 10 kil - a keby sa podarilo tak aj viac.. no ved uvidime.. a este otazka - odkial beriete recepty? ja mam zatial vsetky info len z netu, tak dufam, ze to staci..
Odpovedať
Profilova fotka
Kaktusik: já si dala menší cíl, zatím 5kg, když bude víc, bude to dobře ;-) Já jsem si stáhla recepty na 90 dní z mailové schránky téhle diety. Ale co jsem tak pročítala, tak některé si připravovat nebudu a udělám si vlastní jídlo. Jen si ohlídám správné suroviny..
Odpovedať
Profilova fotka
Nemue, v restauraci se taky dá jíst podle diety ;-) jen si nedáš k masové směsi hranolky - pokud máš mít bílkoviny. pokud uhloh - dáš si třeba těstovinový salát ( ale bez masa ) a když máš mít škroby, tak si dáš třeba americké brambory se šopákem ;-) stačí jen chtít. jak tam jsou nějaké výmluvy proč nemůžeš začít, tak nezačínej, dokud nebudeš o dietě 100% přesvědčená. kaktusíku, vítej. A nabrala jsi něco z těch 3 kil zpět? Na jak dlouho jsi dietu přerušila? Emmili, kernotto vypadá jako kroupy. Mám pocit, jestli to není špalda. Akorát, že já se do jídla už pustila, nemohla jsem to vydržet. A mám pořád větší pocit, že to nepatří do škrobů :-S To se nedá už nc dělat. Je to skoro snědené. Ale jedeme teď za tchýní do nemocnice ( bojuje s leukemií ) a je to "výlet" na celé odpo, tak budu alespoň sytá.
Odpovedať
Adel, tak jsem si to našla a mají to být špaldové kroupy - takže obilnina, tak to snad budou sacharidy ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Adelunka, máš pravdu, akorát tahle restaurace má jen hotovky a to ve stylu klasických českých jídel + 1x tam je kuřecí prsa s UHO a buď rýže nebo brambory. Kdybych si mohla objednat z normálního lístku, tak to nebude problém.. Jsem o tom přesvědčená, jen nechci porušovat hned od prvního dne..
Odpovedať
Profilova fotka
adelunka - no jedno kilo mam naspat - ale to len preto, ze som naozaj "zrala" vsetko zaradom... no mala som tazke obdobie... 8-( ale uz je lepsie a hlavne, sa chcem pacit sama sebe... tak dufam, ze tentoraz to zvladnem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
adelunka, spaldove krupy patria pod sacharidy (UH)... ;-) kaktusik tak vitaj aj ty medzi nami a neboj mi ta podporime aspon takto cez toto forum... :-) ....ale hlavna motivacia musi ist od teba....lebo ako si uz aj napisala..."chces sa pacit sama sebe".....tak to mi vsetky chceme tiez....az potom v druhom rade su nasi chlapi, atd.... ;-) nemue suhlasim s babami, ze sa da stravovat v poho aj v restauracii....ale zase v takej zavodnej kde uz mas dopredu urobene obedove menu je to tazsie....tak to co nemozes z toho menu v dany den zjest daruj s laskou drahemu na tanier, hm? ;-) x-) ivinka tebe drzim palce nech sa ti dari v chudnuti a tiez blahozelam k tym zhodenym centimetrom....
Odpovedať
Holky, děkuju vám...budu sem pořád chodit a koukat, jak se vám daří, taky vám budu fandit, aby se vám podařilo shodit tolik, kolik si přejete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Haloo, kde ste?? emmili, ako to s tebou vyzera...teraz niekedy bude tvoj vodny den co ?:-N Mna to caka pozajtra, uff uz teraz na to myslim, ze ako to vydrzim... :-S Ale schudla som dalsie pol kilo, takze mam motivaciu....aj ked staaale porusujem jedalnicek....napr. vcera som mala skroby a po vecery som si dala 2 dcl cerveneho vina a oriesky :-| A dnes na obed nebolo nic co by som si mohla dat ani cestoviny ani pizza, tak som si dala 2 biele zemle s paradajkovym salatom a blansirovanou zeleninou... a na veceru si planujem dat nejaku fajnu zmrzlinku...a mozno aj kusok kolaca neskor x-) tak piste, piste a piste aj vy nieco, ale hlavne povzbudzujuce.... :-D
Odpovedať
Ahoj :-), tak já jsem vzdala |-| . Vodný den byl včera, ale vydržela jsem asi hodinu ráno :-D. Prostě te_ď se mi trochu změnil režim a rozešli jsme se s přítelem |-| , takže nějak nemám náladu na nějaký vyváření a odměřování :-( . Chjo, tak jsem to zase nedokázala, no... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Emmili, to je mi líto :-( ( s tvým přítelem ).... tak třeba budeš mít motivaci k hubnutí právě kvůli dalšímu případnému novému objevu.... Já tento týden taky porušovala. Ani ne tak co do množství, ale třeba v bílkoviny jsem byla pozvaná na oběd k přítelům a byly lasagne, tak to jsem nemohla odmítnout s tím, že nemůžu. A večer jsem si dala kousek mozarelli, kousek hermelínu, zeleninu a ještě nádivku :-S A završila jsem to popkornem ]-( No prostě se mnou taky hrůza. Ale zjistila jsem, že nejvíc mi vyhovuje zatím asi škrobový den. Vitamínový teda nic moc, ale zase je fakt, že po něm se cítím minimálně o půl kila lehčeji. Své dny jsem stále nedostala :-| a váhu mám 62,2Kg ( už jsem měla i 63,7, ale tento týden byl dost hříšný, takže jsem ráda, že nemám nahoře víc ) Anelko, gratuluji k dalšímu úbytku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ochch :-| emmili, to ma mrzi s tym priatelom....je to uz definitivne??? ten rozchod myslim.... hm, ja v takychto krizovych situaciach mam nabeh na priberanie, kedze zufalstvo a smutok zajedam :-N , tak dufam, ze sa budes drzat a zvladnes to.... ;-) adel dakujem a dufam, ze dostanes uz svoje dni a odlahcis telo....ja som naliata ako balon ked mam svoje dni.. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Emmili vydrželas tak dlouho...nevzdávej to...bude dobře uvidíš. :-) držím ti palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já to teda taky vzdala, ale chci začít znova.
Odpovedať
Emmili, je mi líto co se ti stalo s přítelem..ne tvým místě bych se asi taky na dietu vykašlala.. ale zase je pravda, že tvoje výsledky jsou jistě viditelné a je určitě škoda o ně přijít kvůli jednomu chlapovi... Přeju hodně sil a ať se dáš brzy do pořádku!!!!!!!
Odpovedať
Díky holky, jo, je to definitivní |-| . No snažím se být co nejvíc venku a trochu si zas užívat života a nějak mi do toho nejde zapojit tenhle režim :-S.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja dnes som len na vode a nie je to az take strasneee ako som sa obavala..... ;-) sice mam hlad jak vlk, ale zapijam ho vodou,xixi.. :-D no a bola som utracat v obchode za handry, tak som sa odmenila za moju vydrz... x-) a este som aj usetrila, lebo boli brutalne vypredaje a kupila som rifle Esprit, tricko Esprit a sportovu mikinu Hilfiger vsetko za 53 eur...(100 eur som usetrila)....tak som maximalne spokojna :-D ale na zajtra sa uz celkom tesim, bude sa mi snivat o bielkovinovom jedle....asi to budu vajicka tie som este v bielkovinovy den nejedla.. :-. vigy a kedy zacinas?? a co ostatne baby co sa pripojili, kde ste??
Odpovedať
ahoj, mne to velmi nevychadza, aj dnes mam ryzovy den, este a mam v sebe oriesky, vodu a 3 muffiny... takze prikladne :( hnevam sa sama na seba
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, tak já mám dnes škrobový den a zatím jsem v pohodě.. Uvidíme, co dál... Nevím čím to, ale mám kilo dole ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky. Nemue, gratuluji k prvnímu výsledku... Měla jsem 10dní zpožděnou MS a na dnes jsem byla objednaná na gyndu a v sobotu jsem to dostala :-| . Ale alespoň mi dr udělal odběry na hladiny hormonů a nasadil mi léčbu Duphastonem. Tak jsem moooc zvědavá, jestli se mi váha po skončení MS zase trošinku pohne směrem dolů. Cítila jsem se posledních 14dní nafoukle a před prvním termínem MS mi otékaly nohy. Teď už mi nohy neotekly. Jinak poslední dobou jsem se vážila často, i když bych měla jen 1x týdně, já vím... Včera jsem měla váhu 63,7 ( hurá ) a dnes 64,1 ( béééé ), ale měřila jsem se v neděli. To bylo 21 den diety a úbytky mám. Nemám to teď u sebe, ale nejvíc mi ubylo obvod hrudníku a tam to bylo snad 2cm :-D Je znát, že mě podprsenka líp sedí a nedělá mi faldy na zádech :-N dneska mám bílkoviny. K snídani jsem si dala půl banánu a kus melounu. K obědu jsem si včera nachystala vajíčkovou nádivku s párkem a dala jsem si 3 plátečky lámankového chleba ( ale zase chleba si normálně většinou nedávám, i když smím |-| ). No a večeře mě čeká opět nádivka a koupila jsem si 1 kousek mozarrely, tak se na ní těším.... a pro dnešek už šlus Hudobničko, taky sem tam něco zobnu. Třeba včera jsem u vody otevřela synkovi křupky a to by nebylo, kdybych asi 10 neochutnala..... taky jsem neodolala při krájení párečku a schramstla jsem půlku jen to fiklo....
Odpovedať
tak to si ma potesila, ze nie som sama. Dnes som mala karbohydraty, ale po obede sme mali taky uzasny cokoladovy dezert... az na to, ze 60% mlieka :(. Zajtra ovocie, tak sa tesim. Myslite, ze prekaza, ak si cez ryzovy den dam sushi a su tam take malinke kusocky kraba? (neviem, preco to tam pchaju, ked to ma byt vegetarianske, ale vyberat sa mi to nechce)
Odpovedať
Ahoj holky, držím palečky, ať vám to jde dál :-). Já teď nějak do sebe nemůžu jídlo dostat, takže to jde dolů lépe, než s dietou |-| .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mam dnes skroby na jedalnicku....uz si aj varim zopar zemiacikov, mnam :-) hudobnicka myslim, ze to trosku krabieho maska co je v sushi je v norme....myslim ze to ti velmi nemoze ublizit, ved aj tak vzdy porusujeme v danny den rezim,....takze podla mna je to v poho a hlavne mnam :-D ;-) emmili tesi ma ze ti idu dolu kila aj bez diety, aj ked na ukor tvojho sukromia... |-| nemue aj ja sa pridavam ku gratulacii k tvojmu zhodenemu kilecku.. ;-) adelunka samozrejme aj tebe gratulujem k tym minus centrimetrom, ale nevaz sa tak casto, ja som sa tiez vazila a furt to bolo inak...takze od teraz len raz do tyzdna a vzdy rano v podnom pradle a nenajedena :-D vtedy mam istotu, ze ukaze najmenej ;-) a hlavne nech ti ten menzes nerobi sarapatu...dufam,ze to nemas z tej diety.... :-. mavala si aj predtym problemy?? =-)
Odpovedať
Dievcata, uz dlhsie sa odhodlavam. Potrebujem schudnut cca 5 kg. Ale na tejto diete sa mi zda zvlasnte, ze clovek napr. na obed ma toho zjest vela a na ranajky iba 2 ks ovocia. Ved ranajky by mali byt vydatne, ci nie? Napr. tento prvy den - na obed je tam toho dost vela. Naozaj ma clovek sancu schudnut? DEN I Ranajky: 2 pomarance, alebo 2 kivi ... Obed: Kuracie prsia a zeleninovy salat 1 prsia bez koze, polievkova zelenina, 1baklazan, 1 paradajka, alebo 1PL kecupu, ½ CL oregana a rozmarínu, 1 prelisovany cesnak, petržlenova vnat 1PL olivoveho oleja, sol, mlete korenie, suroviny na salat Olivový olej zmiešajte s oreganom, rozmarinom a cesnakom. Baklazan narezte na hrubsie plátky, ktore potriete pripravenym olejom, a opeciete z obidvoch strán. Baklazan oblozite paradajkou, alebo kecupom, a posypete petrzlenovou vnatou. Prsia varite vo vode spolu s korenovou zeleninou. Uvarene maso oddelíte od kosti a narychlo upeciete na panvici, kde ste piekli baklazan Pripravte si certvy salat a zjedtze ho spolu s krajcom chleba. Po obede vypite 3dl čisteho vývaru, v ktorom ste varili prsia
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veroni, no ak si citala cely predslov o tejto diete, tak asi vies,ze celych 24 hodin je rozdelenych do faz a prave faza od 4h do 12h napoludnie je cistiaci cyklus, tak preto len ovocie a nesladene napoje, caje, atd...no a potom mozes jest to co je v dany den dovolene....a nie je dolezite ake mnozsto zjes ale ci to spravne kombinujes... ja osobne som tiez planovala zhodit cca5 kil a za mesiac diety (ktoru neustale porusujem :-D ) som schudla necelych 4 kil...ale pokracujem dalej lebo chcem aby sa mi zmenil metabolizmu a jednak mi aj taketo stravovanie celkom vyhovuje... takze si myslim, ze das tych 5 kil v pohode dole, drzim palce.. ;-) a inac vobec nemusis pit ten vyvar a jest chlieb ak nebudes vladat alebo ti nebude chutit, fakt je dolezite len dodrziavat to poradie dni...
Odpovedať
Ano citala som cely predslov :-). Takze chces dodrzat cely cyklus - tych 90 dni, aby sa ti zmenil metabolizmus? Ono znie to dobre, clovek nehladuje, len tie ranajky ma trochu trapia, lebo mam dost fyzicky narocnu pracu... Babule, fandim vam. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veroni ja tiez dost fyzicky pracujem...vstavam o pol 6 a v praci zacinam o pol 7...no a o pol 8 ranajkujem......obed mam o 12 tej a veceru uz potom podla hladu medzi 17 az 19 hod. Zo zaciatku bolo tazko,citila som hlad aj mi bolo mdlo, no po par dnoch sa zaludok zmensil a bolo to lepsie....aj teraz hocikedy pocitujem rano riadny hlad, ale potom mi to ovocie co zjem v poho vydrzi do obeda...a pri tej praci mi to tak ani nepride ze mam hlad.. ;-) a inac ja stale rano pijem kavu s mliekom co sa v podstate nesmie :-N , no ja bez kavy by som nevydrzala a kedze pijem uz roky bez cukru,s mliekom tak som neurobila vynimku ani koli diete... :-p
Odpovedať
ja to zas mas opacne, vstavam az okolo 9-10, ranajkujem v podstate az okolo 11 - 12 a potom obed o 16:00 a vecera... zalezi, niekedy aj o 23:30, spat chodi o druhej, tretej... takze mna by zas pravidlo nic nejest po osmej vecer zabilo do troch dni. Mozno preto sa mi zatial podarilo zhodit len jeden a pol kila? Alebo to bude tym stalym porusovanim...
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, ty to mas riadne casovo posunute... :-| , ale aj tak je uspech ze to ide dolu aj ked pomalicky, ale ako som ti uz pred tym pisala, je to ozaj individualne... x-)
Odpovedať
na veceru som robila palacinky s hribami, sunkou a syrom a odolala som! Male vitazstvo na ovocny den. Ako sa vam dietuje?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?