90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

30. apr 201557670
  • ahoj, chudne chudne 🙂 ja som mala dnes tiez skroby, mala som varene zemiaky a baklazan... tiez celkom dobre, len rozmyslam co si dam zajtra... zatial mam tri kila dole, tak sa z toho vytesujem 🙂

• kaktusik- a ako dlho ju uz drzis? ja som len vcera zacala... 😐

ja som si pred rokom na UH- den robila napr. slane palacinky (len muka, voda, sol) a plnila som to sampinonmi 😵

• Ahojte ja som len druhy den na nej, zatial sa drzim, dufam ze mi to vyzdrzi. Startujem na 70 kg pri 165cm, ciel je aspon desat dole, takze musim zabojovat

• Sponzor fóra
  • ahoj ciernavila,
    sme na tom asi tak nejak podobne- len ja mam o 5 cm viac- ale aj o 3 kg viac! 😃 jooooj... 😞 chcela by som dat dole aspon 5 kg, keby sa podarilo...
    tiez len zacinam- mam dnes 3. den, takze na obed boli cestovinky so zeleninou (to som akoze chcela napodobnit tie cinske opekane rezance 😃 mne to celkom chutilo 😵 ale brasko sa stazoval ze si to predstavoval inak 😃 😃 tak som do jeho porcie buchla aj 2 vajicka aby bol spokojny 🙂

• michelle ja ju drzim dnes uz 11 den.. zatial stale iba tri kila dole, ale aj to je super... este chcem dat dole 10 😒 no hadam to nejako zvladnem. a este chodim tri krat do tyzdna cvicit - a to ma fakt velmi bavi, ani som necakala ze ma to tak chyti...

• katusik a co cvicis? posilnovacky ci nejaky aerobik..?
    ja som tiez chodila cvicit- aj 3x tyzdenne ale potom mi ruplo v kolene 🙂 to sme skakali na aerobiku nejako zo stepu dole ci co ( vraj jumping jack 😃 ) a na druhy den som sa nemohla ani postavit z postele, no a potom ortoped a tak... 🙂
    ale preslo to a chodila som zase skackat, len uz nie tak casto...

• no chodim na aerobic, ci vlastne sa to vola ze lady forming 🙂 chvilu skackame a potom dost posilujeme brucho, nohy, zadok, ruky.. vzdy ma na druhy den boli cely clovek 🙂 ale je to super, po cviceni mam vzdy dobru naladu na dalsie dva dni 🙂

• ufff, ako zvladate to ovocie rano a vitaminovy den? Teda ja som sa s tym ovocim dnes musela riadne premahat. Mne to pride strasne sladke cokolvek si dam, nabuduce to asi vystriedam a dam zeleninu. Inak aj tak sa mi trocha nepozdava ze to ovocie je rano kazdy den, ved v tom je vela cukrov. No ale pokusim sa teda aspon tie rana aspon minimum ovocia do seba natlacit.

• ciernavila- ja kombinujem vo vitaminovy den ovocie aj zeleninu. a zo zeleninky si robim aj varene jedla (mkvovo-paradajkovu polievku a tak 😉 inak by som to asi nevydrzala, je to vitamonovy den takze si dam aj tu zeleninu, ovocie mi pride velmi sladke a vzdy mam chut na nieco slane, uvarim si na obed polievku a ficim dalej 🙂

• vdaka Michelle, asi to aj ja tak spravim, zeleninu si viac vychutnám a aspon sa budem na to jedlo vo vitaminovy den tesit. Uz teraz ma znechucuje pohlad na pomaranc i pomelo co ma nachystane na rano po tomto ovocnom dni😃. Fajn je ze moj drahy neprotestuje ked tak varim, jemu akurat k tomu dorobim prilohu a inak ma to iste co ja a velmi mu to chuti. Chvalabohu aj civime spolu doma tri krat tyzdenne tak ma k tomu motivuje. No svadbu mam az v juli tak zatial som pokojna 🙂

• preklep "cvičíme"

• ciernavila- to mas super, ze mas doma taku podporu 🙂
     moj "nastavajuci" 😉 pracuje v zahranici, takze o priebehu mojho dietovania ho len na dialku informujem 😃 pride o 2 tyzdne tak to uz dufam aj bude nieco vidno na mne 🙂 a moje snazenie nevyjde nazmar 😃

zatial hlasim -1kg (dnes mam 5.den) a vy ako? dostavili sa uz vysledky nasej pevnej vole? 🙂 😉

• Holky prosim kdo bude tak hodnej a posle dietku jak vas tak ctu,jste me docela navnadili 😉

• no ja som mala dnes kuracie masko s kyslou kapustou, uplne jednoduche a rychle... zatial mam stale minus tri kila, ale vazit sa budem teraz az v pondelok tak som zvedava ci nieco zo mna ubudlo.. skor ako na kila mam pocit, ze zo mna ubudaju centimetre.. v pohode zapnem nohavice, do ktorych som sa este v januari vtrepala len tak tak 🙂

• kaktusik- ako si si robila tu kapustu? lebo ja mam kyslu kapustu veeeeelmi rada... 😵 to by som si aj spravila, keby som vedela ako na to 😬

• Sponzor fóra
  • michelle to je uplne jednoduche, supnes kyslu kapustu na plech, na to poukladas kuracie masko - ja som mala stehienka, posypes troskou grilovacieho korenia, podlejes vodou a das do rury. Len masko sa mi spravilo troska skor ako kapusta, ale ja nemam rada rozvarenu kapustu, tak mi to vobec nevadilo.. cela priprava je tak max 15 minut.. a este sa mi z tej kapusty zvysilo, tak zajtra si k nej uvarim zemiaky a mam vybavene 🙂

• oooo parada 😵 neviem ci som si toto mala citat takto na vecer... 😃 😃 vdaka za tip, vyskusam 😉

• mne to poradil jeden moj kamarat, on tiez drzi tuto dietu, uz druhy raz a vzdy mu volam, nech mi poradi, co mam varit 🙂 je to fakt super... jeden druheho podporujeme a davame si recepty... ja totiz nejdem podla ziadnej knizky, len si vymyslim na co mam chut a trocha to prisposobim tomu, co v dany den mozem jest 🙂

• Ahoj holky, mohl by mi prosím někdo popsat o jakou dietu jde? Moc díky

• ivanka2010- v tejto dietke sa striedaju v podstate 4 dni: bielkovinovy("masovy"😉, skrobovy("zemiakovy"😉, uhlohydratovy ("mucny"😉 a vitaminovy (ovocie+zelenina) 🙂

jedalnicek si vytvoris lahko, skombinujes ten-ktory den so zeleninkou a je to! 😎 a dolezita zasada- dopoludnia smies papat len ovocie 😉 a kazdy 29. den je vodny! vtedy mozes len vodu 😴

mne sa tato dieta najviac osvedcila, potrebuje to len kusok planovania a ide to samo 🙂

tak vela statia! a na mailika ti poslem presny rozpis diety 🙂

• Mnam to s kapustou je super, ja som to pred dietou robila tak ze som k tomu jedla aj knedlik, heh ale to teraz nemozem 🙂 Ja som si dnes uvarila stehienko, k tomu opecenu cukinu na kolieska posypane gril korenim a k tomu dusenu brokolicu a mrkvicku. Ja som ledva polku z toho zjedla vecer druhu polovicu. Začala som 10.2 zatial su 2 kila dole, ale to asi po tom vitaminovom dni, uvidime co bude cez tyzden, este mam furt voci tomu nedvoveru ze to bude stagnovat, ved nevadi, nikam sa neponahlam 🙂)

• ciernavila- hihihi zda sa mi ze to grilovacie korenie je tu top! 😃 ja to tlacim kde sa da, potom mi aj mrkva chuti za maskom 😵 😵 😵
    inak super- teda tie -2kg! len tak dalej! 😉 ja si asi priskrtim jedalnicek 😠 aby to aj mne klesalo pravidelnejsie 😦

• ciernavila - pri kazdej diete nastane obdobie, ked s vahou stojis... ale ty sa nedaj odradit, ono sa to potom rozbehne znova.. 🙂 ja mam zajtra den D - idem sa po tyzdni znova odvazit, castejsie to nerobim, lebo by som len nervy mala 😃

• Kočky, pošlite mi pls plán diétky, aj ja chcem chudnúť s Vami. 😞

• tak ahojky baby!dneska som si dietu vytiskla a zajtra zacinam! 😛 drzte palceky 🙂 🙂 datum svatby mame 5.6.2010 tak uvidim co stihnem schudnut!!

• darca - urcite stihnes.. to akurat stihnes tych 90 dni... tak drzim palce a hlavne nam potom napis ako sa ti dari 😉

• darca- jojooooj casu dost 😉 tak hura do chudnutia! drzim palce 🙂

ja mam svadbu 28.8 tak sa zas bojim ze to dovtedy stihnem aj naspat pribrat! 😃 😃 keby tie sladkosti neexistovali.... 😢

• michele ale ved ked mas uhlohydraty, tak si mozes dat aj sladke... ale len kustik.. inac to je moj najoblubenejsi den 😃 a nepriberies, ved ak budes aspon trocha zachovavat pravidla, ktore dodrziavas teraz, tak to bude v pohode.. a hlavne v lete je vyhoda, ze sa mozeme hybat a byt stale vonku, nie ako teraz v zime - sa nam sadielko viaze 😛

• kaktusik- hej hej dnes je akurat ten moj den D ze si mozem dat sladke 🙂

ale niekedy ma pokusa dat si aj v ine dni, najma ked je doma napecene ako teraz cez vikend, alebo sa niekam ide... 😦 tak potom sa tazko odolava ked kazdy si berie a mne tecu slinky 😛 😛 😃

• Ahojte dievcta 🙂 Dnes som objavila tuto temu a tesi ma, ze nie som v tom sama. Ja uz drzim dietu 28 dni, dnes je ten 29-ty = vodovy den. Dufam, ze to nejak prezijem. Zatial som schudla 3 kila. Mam 174 cm a mala som 68 kg, no a chcem sa dostat na 60kg. TAkze uz len 5 😃 Ked si predstavim, ze pred rokom a pol som mala 56 kg, tak mi je doplacu, ale ako som nastupila do prace do trojsmenky, tak sa to zvrtlo. Denne, nocne... nepravidelna strava a je to tu! Kupila som si aj orbitrek, takze sa snazim na nom makat aspon 3 krat do tyzdna pol hodinky. Uvidime... Drazim Vam vsetkym palce, aby ste sa dopracovali tam, kde sa chcete dopracovat 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém