90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Holky de vam to skevele. Ja mam 7mej dej a 2kg dole, ale hubnu z vyssi vychozi vahy. Dnes mam UH, nemuzu se dockat na sladkost :-) Preji vam vsem hezky den a krasne hubnuti
Odpovedať
Copak to? Dneska nikdo nehubne? :-)
Odpovedať
Tak jsem mela vcera UH a trosku jsem to prepiskla. Manza se vratil ze sluzebky z Londyna a dovezl mi moje oblibene English muffins. Neprejedla jsem se, ale za jeden kus dorty by to teda nebylo :-( Vlezla jsem dnes na vahu a nastesti to nic nezmenilo :-D . Dnes vitaminky, to zase pujde nejaky gram dolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Banninka neboj to je v pohode stáva sa že človek podlahne.Ja mám tiež stále chun na niečoo čo nemôžem ale zatial odolávam.Dnes mám 16 den za sebou a som sa vážil a mám dole 6,8 kila je to paráda dufam že to pôjde takto dalej.Zatial sa majte a držím palce ahojte kočky
Odpovedať
Braniku, to jsou uzasne vysledky. Je fakt, ze chlapum to jde o krapec rychleji nez zenam. Tak si to uzivej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som dnes mala bielkovinovy den... mala som (a dufam, ze ma teraz nezbijete :)) vyprazany syr ale len zo zeleninovym salatom a bez tatarskej.. no a trocha som doma cvicila, tak ani vycitky svedomia nemam :-))) zajtra si spravim zemiacky zapekane s karfiolom, mnam...
Odpovedať
Teda tady to o vikendu nejak vazne :-D. Tak ja se vam musim pochlubit. Mam 9ty den a 3 kg dole. Tak mi zbyva jeste aspon 27 a bude to. :-S A jak to jde vam?
Odpovedať
Profilova fotka
Bannika neboj aj to bude mne sa zdá že mne to ide akosi moc ale som rád.Určite sa to podarí aj tebe.Držím ti palce ahojky
Odpovedať
Dobré ráno všem, tak mám za sebou prvních sedm dnů a -0,8 kg. Bylo by to i víc, ale o víkendu byla rodinná oslava a znáte to ;-) První čtyři dny jsem byla strašně unavená, měla jsem pořád hlad. Musím říct, že taková změna stravování mé tělo docela překvapila. Ale teď už je to OK. Dneska frčím jen na ovoci a budu plánovat, co celý týden papkat. Jak to jde zbytku? pochlubte se, kočky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) TAk ja som tento vikend tiez trosku zhresila, ale... Neznasam, ked mam vitaminy cez vikend, ked som v praci tak sa to da, ale ked som doma tak to je hotova katastrofa! Tak ako vcera! Na obed mamka uvari fajne masko a ja si nema dat??? Tak som zhresila, po druhykrat od zaciatku diety, tak si myslim, ze to nie je az take zle. No dnes osm sa postavila na vahu a ... 62,5kg. Takze uz mam dole 5,5 kg. Takze s velkym nasadenim pokracujem dalej... Vam vsetkym prajem vela trpezlivosti a chuti do chudnutia :-)
Odpovedať
ahojte :-) taktiež by som chcela začať s touto diétou, no absolútne neviem o tom nič :-D mohol by mi niekto z vás vysvetliť princíp a nejaké zásady do ip??? ďakujem a prajem hlavne pevnú vôľu ;-)
Odpovedať
Simcab, posli mi tvuj emial do IP a ja ti poslu pravidla emailem. :-) Jinak holky jde vam to skvele. Drzme se!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
majjka, kolky den mas za sebou?
Odpovedať
ja mam zajtra vodny den, tak na mna myslite... bude to tazke... :-(
Odpovedať
Caute tak ja som dnes na vode,sranda no :-D :-D :-D
Odpovedať
Reklamka, hodne stesti x-)
Odpovedať
Reklamka to sme narovnako, je to moj prvy 29. vodny den. Som akurat v praci a je to v pohode, uvidim ci vecer nebudem nervna :-D No zatial po mesiaci 5 kg dole tak som spokojna a konecne som to s cvicenim riadne rozbehla, take snad aj spevnim daco. No vidim ze Vam to ide pekne, tak drzim palce. Inak prve dva tyzdne som sla podla knizky potom ma to prestalo bavit, varim si sama recepty vymyslam len aby to islo podla poradia dni ako maju ist a spravne kombinacie.
Odpovedať
ciernavila, toto je tiez moj prvy...a pravdupovediac som dost hladnaaaaaaaaaaaaaaa ;-( , ale drzim sa... :-D ja som schudla tiez tak 6-7 kil... 8-) supeeeeer, ale najma to vidim na obleceni, je to uzasny pocit.
Odpovedať
Ahoj decka, tak jsem si prave uvarila vyborny obed na UH den. Tady je receptik. Cinske nudle uvarime ve slane vode. Nechame scedit a peclive proplachneme studenou vodou. Mezitim si na panvicce rozpalte kapku oliv oleje. Pridejte cerstvou cibulu, zampiony z konzervy, a zelenou fazulku (muze byt opet z konzervy) Vseho podle oka. Prazte at vse sesklovati. Na panev ke vsemu pridejte nudle a zalejte vyvarem (voda, trochu oleje a sojova omacka). Az se voda vypari zalejte jeste jednou. Podle potreby osolte. (pozor sojova omacka je slana dost). Hotovo. Podavat se zeleninkou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
banninka... a isto sa v UH dník môže tá zelená fazulka???:.. ja si myslím, že ani nie.... či hej...? =-)
Odpovedať
Ja ji beru jako zeleninku. Rika se tomu luskova zelenina, ale ruku do ohne za to nestrcim. Misto fazolek muzes klidne dat bambus :)
Odpovedať
Profilova fotka
.. OK... ja som sa len chcela uistit... raz za čas neuškodí ani v ten den ... ;-)
Odpovedať
Tak pozor, na internetu jsem nasla, ze je zelena fazulka je ovoce :-D
Odpovedať
mnam to si spravim tie nudle, akurat si tam dam vsetko cerstve -to mam asi z toho ze som moc pozerala "Ano sefe" :-) ufff este som v praci a je to dost blbe byt len na vode a caji. Uz som kukala na nete vsetky mozne recepty ale musela som to zavriet lebo som bola este viac hladna...ah to je kriza musim ist skoro spat lebo by som zjedla aj papier :-)
Odpovedať
Ciernavila, to te uplne chapu :) Doufam, ze mi ten vodni den vyjde na vikend, abych ho mohla cely prospat :-D
Odpovedať
Tak co, kočky, jak jste přečkaly vodní den? držela jsem Vám pěstičky! ;-)
Odpovedať
No ja som to domotala, vcera som mala mat zeleninovy a dnes vodny a aj som si omylom dala vodny uz vcera, takze zeleninovy som si dala dnes a hor sa do zvyšných dvoch mesiacov. Vcera som sa merala, v pase minus 5 cm, stehna a boky tusim okolo 2-3 cm, nepamatam si to, mam to zapisane :-) Vodny vecera bol krizovy hlavne po 17 hod. ked som uz bola mimo prace. Cestou som zachytavala vsetky vone v meste od hoddogov a pizz a doma som bola strasne unavena a este som sa bavila s mojim drahym pri tom ako on veceral moju specialitku, zase som na to akurat tak mohla len čumieť...ah mnam. No ale 5,8 kg je preč tak fajn.
Odpovedať
Ahojky som tu nová a chcela by som začať s 90 dňovou diétou. Len som v 32 tt, ale maličkému by táto diéta nemala nejako uškodiť, lebo to nie je o hlade. Momentálne som na tom tak, že za celý deň skoro nič nejem. No a táto diéta by ma len prinútila jesť a zároveň aj schudnúť. Myslíte, že je to reálne. Vy už máte s touto diétou skúsenosti. Len si neviem ani predstaviť, čo budem variť a jesť. Musím si to ešte poriadne pozrieť, čo sa môže a čo nie. Nemáte niektorá nejaké chutné recepty? Ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lienka a si si ista, ze chudnut v tehotenstve je v poriadku? a co na to tvoj lekar? mne sa to velmi nezda.. ja by som to riesila skor po porode...
Odpovedať
No lekárka mi povedala, že na to, čo ja teraz zjem, je lepšie táto diéta, lebo aspom niečo zjem. Ja jedávam na raňajky len jeden rožok a na večeru jogurt, medzi tým len niekedy jablko. To je dosť málo. A pri tejto diéte sa musí jesť, tak nech ju vyskúšam, veď všetky základné živiny obsahuje, tak sa nemám čoho báť. Keby som bola nejaký jedák, čo sa stále napcháva, tak by mi ju neodporúčala, ale v tomto prípade áno. Tak neviem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?