90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

30. apr 201557670
  • ahoj holky, tak jsem opět zde, přeživší druhou vodu! tak vzhůru do třetího měsíce. Denska jsem byla ráno ještě na odběrech na hematologii (bez jídla a pití) a málem jsem tam sebou sekla - zachránila mě až půllitrovka kofoly - dieta nedieta 🙂))

• tak dnes ôsmy deň, včera som sa neudržala, drahý mi kúpil rodinné balenie ľadových gaštanov, tak som musela jednu tyčinku zlupnúť a dnes mám výčitky, lebo som sa pekne držala doteraz. najviac ma "potešil" výrok môjho drahého, keď som mu povedala, akú mám radosť, že už po týždni cítim, ako sú mi o niečo voľnejšie rifle, tak on mi na to, že "to sa len odvodňuješ..."
    znechutil ma total

• @hasuliatko  hej, chlapi sú v týchto veciach veeeľmi skúsení 😶 ...majú čo rozprávať, oni celý život prechádzajú diétami! 🙂 .... nech ta to neodradí, just mu ukaž ako sa to darí, že ide dolu váha nie voda...držím palce 😃

• Sponzor fóra
  • som v 6 mesiaci tehotenstva a pribrala som uz 13 kil,preto by som chcela skusit 90dnovu dietu.ma niekto s nou skusenosti počas tehotensva?

• @obloha777  ja by som pocas tehotenstva nedrzala ziadnu dietu... pocas tehotenstva treba jest pravidelne a rozmanito ale ak nemas ziadne uplne silne chute na nieco a nechute na nieco ine.. tak by som jedla viac nizkotucnych mliecnych vyrobkov a zeleniny a menej a viac krat.. teda ranajky desiata obed olovrant a vecera (najneskorej o 18 tej) a ziadne keksiky lupienky a ine vyzierky.. ale inak urcite nie ziadnu dietu kde sa jeden den je len konkretna vec pripadne len pije voda 😠 to podla mna nestoji za to ta trochu stihlejsia linia aby to poskodilo babetku... neviem kedy mate sobas ale ak to ma byt pred porodom tak aj tak stihla nebudes.. a ak to ma byt az po tak by som sa na dietu dala az po porode...

• Ja se pridavam k oskvarce. Take bych o tehotenstvi nedodrzovala zadnou dietu. Ted nejde o tebe a tve kila, ale to, co nosis v sobe. I o kojeni bych si dala pozor. Casu na hubnuti po porodu budes mit dost. U jakekoliv diety pocas tehotenstvi bych se poradila s doktorkou. Pokud pribiras malo nebo naopak hubnes, neni to dobre znameni....

• ja si zasa myslím, že 90-dnová budúcej mamičke nemôže ublížiť...ved sa papa všetko čo telo pýta, akurát háčik je v tom, že si to nedáš na jeden tanier, ale rozdelíš to na 2 jedlá s istými prestávkami...najlepšie by bolo keby si sa na to spýtala tvojho gynekologa aby si prešla nejakým fatálnym následkom,,,naše rady sú nepodstatné 🤔

• Tak u mna to nejak leti. Mam 7 den a uz 4 kila dole. Mam zo seba strasnu radost🙂

• Tak já začala dnes, tak jsem na sebe zvědavá 🙂 Do svatby zbývá 75 dní.

• najdu nekde tu dietku?

• @adalajda  kde jsi nasla presny popis te diety prosim?

• @maybay  Máš ip

• tak, prišla na mna črevná chrípka, tak hádam to pojde dole rýchlejšie...inak 15 deň, cítim voľnejšie oblečenie, ale žiadna sláva zatiaľ

• Holky, hubne tady ještě někdo? Nebo jsem jediná, která to nevzdala? 😛

• @linee  Já jsem s tebou ale jaksi se mi teď váha zastavila.... 😞

• Sponzor fóra
  • ahoj holky, já to taky nevzdalal, akorát nějak nestíhám, dneska při nějakém 70. dni mám dole 7,5 kg, chtělo by to ještě jednou tolik 🙂)))

• ahojky je tu niekto kto zacina s dietou od zajtra? aby som mala niekoho s kym sa mozme podporovat. a este otazka myslite ze je mozne pri diete miesto ovocia na ranajky jest zeleninu? je to povolene? vsetkym vela sily aby ste pri diete vydrzali dufam ze aj ja vydrzim - mam znacnu nadvahu tak dufam ze kilecka pojdu dole 🙂

• ahoj darinka.b, ja tiez zajtra zacinam 🙂 🙂

• @petafpj  super tak budeme chudnut spolu, len dufam ze to vydrzim 🙂

• @darinka.b  Ahoj z moji zkušenosti je nejhorší první týden ale pak už je to super 🙂 Já jsem teď 55. den a mám dole 7 kilo 🙂 jde to opravdu samo když se dodržují zásady 🙂 Držím pěsti a přeji hodně úspěchů 🙂

• @darinka.b  jj, muzes i zeleninu misto ovoce. Dokonce i ovocny den muzes mit zeleninovy🙂

• @linee  super dakujem zelenina mi casto chuti viac ako ovocie, nie vzdy mam hned zrana chut na sladke 🙂

• @chanellka  vau tak to chce riadnu silu vydrzat tak dole, kiez by sa to aj mne poradilo. mno sak uvidime

• No, ja mam za sebou 15 dni a zatim jsem zhubla 6 kil a kilo pribrala (dala jsem si pulku pizze a uz to bylo). Tak uvidime. Zitra mam ovocny den a o vikendu jedeme na prodlouzeny vikend do hor, kde mame pevne stanovene jidlo. Pokusim se aspon snidat ovoce, ale nevim, nevim. Bude to hoooodne tezke...Jeste, ze mam pak dalsi 2 mesice na spravne dodrzeni. Neni az taky problem zhubnout, ale udrzat to. To bude jeste horsi... Tak se drzte! Za 55. den a 7 kg to je opravdu moc hezke! Kdybych aspon tohle docilila, no uvidime. Rada bych zhubla jeste tak 7 kg. Ale chce to ooopravdu pevnou vuli (ktera me teda dost chybi)

• Ahojte dnes treti deň, zatial je to OK, zajtra ovocny den, snad to zvladnem 🙂

• @darinka.b  určitě to zvládneš, neboj 🙂 hodně holek psalo že ty ovocné dny nemusí, mě třeba nevadí vůbec, zobu ovoce, zeleninu, místo oběda zeleninový salát na to třeba žampiony, které jsou neutrální a můžou se furt 🙂
    dnes mám 75. den a -8,3 kg, tak snad aspon těch 10 za 90 dní zvládnu 🙂

• @dawnie1982  vau ani nevies ako ti zavidim ze uz si tak pekne a vela schudla, ja som velmi zvedava na vysledok ze kolko sa podari mne 😉 vela stastia aby ti tych 10 vyslo 🙂

• Tady už snad nikdo nehubne????

• ahojte ja dietu este drzim, teda este len sedemnasty den, este som sa nevazila ale zrejme uz nieco islo dole, citit to na obleceni 🙂

• Holky, můžete mi prosím hodit do IP link na přesný popis diety? Díky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém