90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Taky pokud už "musíte " zhřešit,tak si dejte jen 2-3 sousta. Ono vůbec záleží na velikosti porcí všeobecně. Někteří lidi na posezení zhltnou balík čipsů a pak se diví. Stačí si přece dát jen pár kousků a chutˇje zahnaná. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell a kedy mas svadbu? podla mna dietku dokazes drzat len vtedy ak si o tom vnutorne presvedcena... ja som tento stav dosiahla, ked som sa videla v zrkadle - napratana v rifliach a pretrcala mi pneumatika.. no hotovo... povedala som si a dost!!! no a nejak mi to zatial ide :) no a vecer cvicime s drahym brusaky poctivo :-D takuu mam svalovicu dnes
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell no tak to mame cca rovnako do svadby - my to spachame asi v auguste 2012 :) No ja si myslim, ze akakolvek dieta bez toho aby sa clovek aspon trosku hybal je o nicom. Clovek sice schudne ale je cely mlandravy, ja chodim tiez na zumbu, aerobic a snazim sa namiesto vytahom chodit peso :) ono sa to nezda, ale tych schodov za den sa nazbiera... A inac ruky mam zelatinove aj ja - snad sa mi za rok podari s tym nieco spravit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell urcite sa ozvem - v pondelok mam na plane vazenie po tyzdni dietky, tak podam hlasenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik ahoj, tak podavam hlasenie :) po tyzdni dietky mam o dve kilecka menej... ak to takto pojde dalej, tak to bude super.. dnes mam zasa ovocny den, tak mozno sa to trosku este pohne. Len od stvrtku idem na chatu, tak to bude poriadna skuska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte akurat pozeram o čom je 90 dnova dieta, asi skusim aj ked do svadby uz menej ako 60 hádam dačo ešte zmôžem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@persseffona no podla mna by ti to mohlo trosku pomoct... ono je to super v tom, ze ja uz po tyzdni nemam take nafuknute brucho a celkovo si pripadam krajsia :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik super idem na to
Odpovedať
Profilova fotka
@persseffona drzim palce :) ja som prve dva dni mala pocit, ze som stale hladna, ale to len moj zaludok bol zvyknuty na to, ze som do seba stale nieco pchala :) teraz je to uz ok
Odpovedať
Článok sa načítava...
@eviska83 ahoj evi, promiń že píšu až teď ale byla jsem si užívat moře a sluníčka :) těma nudlema jsem nemyslela rýžové (i když ty by teoreticky ve škrobový den taky mohly být) ale takové skleněné, které jsou z fazolí mungo - a když se podíváš na složení tak je tam jen fazolová mouka, takže OK :)
Odpovedať
@persseffona, tak ja som na tom rovnako :-) pokukávam tu už dlhšie ale nevedela som sa dokopať k tomu, baby klobúk dole nad vašom vôľou.. ale za pokus nič nedám snaď len to kilko dole ;-) .. baby môžem začať ktorýmkoľvek dňom, alebo to musí ísť v tom poradí bielkovinový, škrobový, sacharid a vitamínový?
Odpovedať
@zabka88 začít bys měla bílkovinovýma pokračovat přesně jak píšeš, a dny nikdy nepřehazovat :)
Odpovedať
@dawnie1982, díky moc, urobím čo je v mojich silách , snaď svadba bude dostatočnou motiváciou :-)
Odpovedať
@zabka88 a kolik bys tak ráda dala dolů?
Odpovedať
@dawnie1982 , mám nejakých 58-60 pri výške 168(podľa toho či je pred mojimi dňami či po ;-) ), takže skôr mi ide o vyformovanie postavy (snazim sa cvičiť ale rozbieham sa ťažko) ale zas tých pár kíl dole by určite pomohlo, hlavne bruško mám stále moc mäkké proste tehličky nehrozia, a tiež chcem spevniť. Inak baby, na tie ruky mi neskutočne pomáha plávanie, vrelo odporúčam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takze ja mam minus tri kilecka, snad to pojde takto aj dalej... Dnes mam na obed kapustovu polievku so zemiakmi, uz sa na nu tesim - uz vcera, ked som ju varila som mala chut sa poriadne napratat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k Vám přidávám - dnes první den, zatím dobré - těším se na oběd :-D
Odpovedať
ahoj holky, vaše hubnoucí výsledky jsou úžasné... můžete mi prosím někdo poslat návod na tuto dietku? děkuji moc. zde mailík: slunicko3@seznam.cz
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ...tak po pol roku sa k vám pridávam aj ja...znova :-)....dukanova diéta neobstála, schudla som pomocou nej len nejaké 4 kg, prechádzam na 90dnovú, pretože u mna sa táto osvedčila ooovela ovela lepšie...pred svadbou som za pomoci nej schudla 20kg...stále sa mi máli, treba mi ešte "vyformovať" sa, tak znovu pokračujem :-) normálne sa teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fiha, no ale aj tie styri kila potesili nie? :) ja som tiez rozmyslala nad dukanovou, ale toto som uz poznala tak som sa na to dala.. Len mam este jednu otazku, mozno mi budes vediet poradit - dnes som nestihla ranajky - jednoducho som si nemala kedy ist kupit ovocie :-| mozem si rovno dat obed?
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik predpokladám, že si aspoň pila :-D :-D ....pokiaľ máš po ruke džús, daj si za pohár, ten nahrádza jedno jedlo...alebo sušené ovocie? ...pokiaľ nemáš nič z toho po ruke, obedovať na lačno by sa nemalo...ale povedzme si, máš na výber? x-)...čo už s tebou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no pit som pila... bez toho by som ja umrela :) no na vyber nemam, ale uz si na to dam pozor, tomu ver :) aky mas ty dnes den? Ja uz sa tesim na zajtra - vecer kusok sladkeho mnaaaam :) no a od buduceho tyzdna konecne budem znova chodit aj cvicit.. huraaa.. a potom bum dovolenka v tatrach - to bude skuska toto... :) dufam, ze sa mi podari nezhresit :) a ked nahodou ano, tak dufam, ze behanim po horach nejake tie kalorie spalim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik ja mám tiež zajtra povolený kusok sladkého, tak rozmýšľam že či si dám kusok koláča alebo tú zmrzlinu :-) ... ty čo "cvakneš?...ja asi koláč s kávou , po nom sa bude citiť viac najedená ako zo zmrzliny
Odpovedať
Profilova fotka
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no ja to tiez vidim na kolac :) pride mi to take sytejsie :) dnes som totiz strasne hladnaa ... neviem preco. Co mas ty zajtra na obed? Ja rozmyslam, ci sa mi chce varit alebo risknem nejaku restiku... :-|
Odpovedať
o com je ta dieta, ma ju niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
@monika15 já si ji našla na ulozto.cz. Napis 90 denní dieta do vyhledávače a máš celou knihu i s recepty. Já podle nich vařím - učím se i nové věci a víc mě to baví. Nemusím přemýšlet co vařit druhý den atd. Ale podle těch receptů jít přesně nemusíš. Jen dodržuj správně dny. :-) Já mám za sebou týden a super. Hodně štěstí :-D
Odpovedať
ahojte babulky ja som s touto dietou začala 1.8. ked som začínala mala som 70 kg a teraz po 9.- tich dnoch som sa vážila a schudla len 2 kilá. Pritom to dodržiavam prísne. Vážim sa ale každý den a to by som nemala však? dakujem za radu antonia :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?