90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
já držím dietu 3 týdny a mám dole 3,5 kg.´..ještě bych ráda dala dolů 7kg. Uplně ideální je kavitační liposukce ( ultazvukem) po prvním sezení 4 cm dole v pase a 3 cm přes boky. Jen je to kapku drahé, mám za Sodexo poukázky koupeny 3 aplikace, tak počítám, že 2 konfekční velikosti spolu s dietou dolů půjdou...
Odpovedať
Profilova fotka
@4holcicka asi málo jíš a tělo se brání ukládáním... Koukáš se někdy na "jste to co jíte?"...tam to bylo hodněkrát vidět jak ti co drží drastické diety vůbec nehubnou, naopak si sníží metabolismus a zatím co tělo strádá, člověk ukládá tuk... Pěkně 5x denně jíst, cvičit..a ono to půje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@melinea jenže tahle dieta, o které se tu všichni bavíme, je jen na 3 jídla denně (krom ovocného). Alespoň tak jsem to četla já a mám i přesný jídelníček. Nebo můžou být i svačinky??? Pomůže někdo prosím? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechceš se stavit za výživovým poradcem? Lešpí je jíst mít mezi jídli max.3 hod. ˇ(ovoce jen ráno a dopoledne...) zkus uplně vynechat pečivo a jíst jen zeleninu a maso, jeden den z týdne uplně jen o čaji.. nejít pod 5000kj/ den a mělo by to jít dolu tak 1kg/týden
Odpovedať
@nikita01 ahoj , ja by som bez "svačinek" neprežila :-)) jasné že vždy niečo zdravé, 1ks ovocia, alebo jogurt,ale určite si niečo zajedz a nevystresuj svoje telo tak ze prestane spolupracovať ;-) daj vedieť či pomohlo..
Odpovedať
Profilova fotka
...baby, nebojte sa, ze to ide pomaly, to je u kazdeho ine...ja som napriklad hned schudla 4 kila a potom sa to zastavilo nejako, ale potom sa to zase zacalo rozbiehat...teraz mam 39. den a dole 7,5 kil :-) a nejde ani tak o kila, ale uz zacinam vliezat do veci, co som si myslela, ze uz neobleciem, je to fajn pocit :-) ...a 3x som to porusila ;-) a aj tak to ide dole... a udajne je najefektivnejsi posledny mesiac, tak to uz hadam vydrzim, ked som dosla az sem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, já jsem právě po zákusku - mňam :-) Zítra jedeme grilovat a mám ovocný den, jéééé to bude pokušení a hlavně, když mi budou říkat "dej si dej však ti to neublíží" a já bych aspoň jednu klobásku. Ale za ten pocit, že se potom budu cítit lépe bez přebytečných kil to určitě stojí. Teď jsem měla 14 dni dovolenou, tak jsem se mohla hlídat a jíst a hlavně vařit, ale jsem zvědavá, jak to budu zvládat, když celý den jezdím autem. To jsem většinou vůbec nejedla a skoro ani nepila, protože kam potom lítat furt na záchod - do příkopy??? Asi ne. No musím to nějak vymyslet. Všem, co drží tuto dietu, přeju hodně výdrže, pevné vůle a kilečka dolů :-D
Odpovedať
@nikita01 tak ako si to zvládla na grilovačke?
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 no vůbec ne - na konec jsem si dala kousek klobásky, tak luxusní a masovou jsem nikdy nejedla - no já je normálně vůbec nejím :-) No ale špatný svědomí mám ještě teď :-( Kolik dní už jedeš ty? Já mám dnes 18. den.
Odpovedať
@nikita01 no to sa stáva, hlavne že človek pokračuje.. inak na opekačke je super aj grilovaná zeleninka, napríklad paprika a na moje počudovanie uhorky mňam.. to len keď budeš niekedy zvažovať "menšie zlo" ;-) ja som na dukanke asi druhý týždeň, ale občas sem zájdem kuknúť ako sa vám baby darí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkte tak po cca 90 dnoch 12,5 kg dole, svadba je za 11 dni tak snad to za par dni neskoci spat aj ked musim povedat ze samotne telo toho znesie malo - ziadne smazene ani udene veci, zaludok hned protestuje :-)
Odpovedať
@darinka.b pekne pekne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kocky, aj ja by som chcela schudnut, som na materskej, mam dve deti a cvic sa pri nich moc neda a samu ma to nebavi, ale uz mam bicyklik tak vy som este niaku tu dietku chcela dat k tomu.O mesiac ideme na svadbu a v satach by som chcela vyzerat pekne, nemohla by mi niektora z vas poslat niaky ten podkladik podla ktoreho chudnete? dakujem vam pekne. Inak mam 21 rokov a 80 kil, a moja postava sa mi nepaci, pribrala som bo mam malo pohybu a papam vsetko :D
Odpovedať
Profilova fotka
Doporučím sušená syrovátka...v lékárně 500 g za cca 40Kč...návod je na obalu a nápoj chutná jako sušené mléko nebo sunar, někdy ochutím Grankem nebo ovocnou šťávou. Piju to dvakrát denně místo dopolední svačiny, pak lehkej oběd (cokoli co doma vařím ale malinká porce) a pak třeba na večeři. Ze začátku byl trochu hlad ale žaludek se asi scvrknul a zatím v poho. Někdo má častější toaletu ale u mě problém není. Taky to zlepšuje pleť. http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/1...
Odpovedať
Profilova fotka
ok dakujem ale asi pojdem predsa len na dakanovu dietu :D
Odpovedať
ahoj holky, tak jsem tady opet a rekla jsem si, ze by to chtelo opet s dietou zacit. Nema nekdo chut se pridat? Zacala jsem dnes. Sama to nezvladnu, bylo by fajn, kdybychom se aspon na dalku podporovali...:) Nekdo s chuti vypadat skvele? Muj cil je 10 kg realne (ale vidim to na 15 - kez by:)))))) Tak co? :-D
Odpovedať
Ahoj holky, nik, kdo chce vypadat skvele?:) Holky, to v tom budu opravdu sama? Taak nic, ja se Vam pak pochvalim :-D
Odpovedať
@linee ja plánujem začať v pondelok. Tento víkend si dám ešte voľno, psychická príprava a potom môžem začať :) Tiež by som chcela takých 10kg, to by som bola nadmieru spokojná :) Už si ju aj držala? Lebo ja som v tomto nová, tak dúfam, že vydržím.
Odpovedať
@himym ou, super! Já končím v neděli ovoce a v pondělí mám jako znova, tak to budeme mít stejné dny:) Jj, už jsem jí držela asi 2x. A nikdy nedodržela. Ale teď bych opravdu ráda... Poprvé minulý rok před svatbou, to jsem vydržela 2 měsíce a "přišla" o 8 kilo (ty jsme ale zase asi za půl rok nabrala, protože jsem se okamžitě vrátila k normální stravě a nedodržela jsem dalších 90 dní "po"). A podruhé asi jenom 3 týdny, a to jsme zhubla asi 5 kilo. Oboje s menším prohřeškem. Nejhorší jsou první dva týdny, to mám vždy chuť na sladké nebo co nemůžu. Nejvíce mi pomáhá knížka, když jedu podle ní a mám se čeho držet. Jak si na tom ty? Podle čeho začneš? Držím palce a to zvládneš! OPRAVDU! Jen to nesmíš vzdát:))
Odpovedať
@linee Ja som našla naskenovanú knihu na internete, tak sa jej budem pridržiavať. Teraz som sa ale tak naštartovala, pretože v skrini mám veľmi veľa oblečenia a 90% neoblečiem a tých zvyšných 10% je mi buď veľmi tesný, alebo zas je to tak voľné ako pyžamo, nevyzerá to dvakrát príjemne. Myslela som spočiatku, že začnem Dukanovu diétu, ale byť neviem ako dlho len na samých bielkovinách sa mi nepáči, viem, že bez sacharidov sa cítim hrozne slabá a malátna. Najmä keď zbožňujem ovocie. V tejto diéte jej budem mať dúfam dostatok :) Nikdy som nedržala nejaké diéty, skôr som mala len nejaké pokusy v podobe nejedenia sladkého, ale zlyhalo to tak po týždni. Keď si budem môcť dať aspoň každý 4 deň na večeru koláčik, alebo tú čokoládu, tak snáď ma to bude držať pri "živote". Tak som na seba zvedavá. Dúfam, že keď budem mať niekoho, kto mi bude pomáhať aspoň na diaľku, pôjde to ľahšie :) Budeme si pomáhať a dávať spolu pozor na prehrešky :) Teším sa na pondelok :)
Odpovedať
Tak to se už těším:)
Odpovedať
Holky držím palec! Hlavně vydržte, výsledek stojí za to, já měla za ty tři měsíce 10kg dole, a teď další 3-4 měsíce si je stále držím, občas +-1kg lítá, ale jinak jsem fakt spokojená. Ještě mám teď povinnosti mimo domov a kancelář, takže strava bude spíš všelijaká, ale na konci října bych se do toho chtěla pustit znovu, ještě pár kilíček by to dolů chtělo (ono jak se říká, s jídlem roste chuť :) a se ztraceným kily chce člověk další) :)
Odpovedať
@dawnie1982 děkujeme za podporu, momentálně teda už umírám hlady:) Nejhorší to bude možná pak udržet (moje zkušenost), ale musíme vydržet!!!
Odpovedať
@himym Ahojky, tak jaká? Já mám strašný hlad, na oběd budu mít salát a kuře, mňam. Za první 4 dny jsme zhubla 0,5 kg, včera jsem ale úplně ovocný den nevydržela (ehm...). Ale polepším se :-D Moje výchozí čísla - výška 168, váha 86 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja drzim 90 dnovu dietu uz asi 6 tyzdnov...zatial som schudla 6 kil. Musela som ale niekolko krat prerusit . Doteraz som nemusela cvicit ale uz dlhsiu dobu sa mi drzi na rovnakej vahe, takze zacnem poriadne cvicit. Chcela by som schudnut este 9 kil, tak uvidime ako to pojde.
Odpovedať
Profilova fotka
Po skonceni diety si ale treba davat bacha co jete, lebo ja akonahle som si dala nieco tazsie alebo vyprazane tak mi bolo tazko
Odpovedať
@borabora11 No, gratulujem! To je fakt dobre. Nejvice jsem zhubla prvni 4 tydny od zacatku diety, pak to slo jenom pomalu. Nejlepe je take cviceni, myslim ale, ze 2x tydne celkem staci:) JEN TAK DALE
Odpovedať
@borabora11 Mohu se zeptat, proc si musela prerusit? Nebyly vhodne podminky nebo ti bylo spatne? Ja myslim, ze 6 tydnu je skvele. Celkem tedy 15, ze? Z jake vahy zacinas? DRZIM PALCE
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Zacinala som z vahy 74 teraz je to 68. Stale vela, ale co uz ked sa ma clovek dobre tak pribera. Zle mi nebyvalo ale bola som podrazdena. Takze som po par tyzdnoch na par dni prerusila. Naposledy som prerusila kvoli zaludocnej viroze.
Odpovedať
@borabora11 To mame celkem stejny problem. Vzdy pri teto diete jsem podrazdenejsi. Myslim, ze to souvisi s nizsi hladinou cukru. Pak se to spravi, aspon u mne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?