90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 ahoj, tak jasne, ked si chora tak sa neda. takze vaha rovnaka? ci si sa ani nevazila?
Odpovedať
@dawnie1982 Ahoj, i kdyz uz nedrzim, sleduji vas:) Ja jsem mela pred par lety stejny problem. Zhubla jsem asi 10 kg, pak jsem dietu chtela drzet asi po 3/4 roce. A nic. Vubec nic. Ani gram! Nekde jsem ale na netu cetla, ze stejna dieta se ma drzet az nejak po vice, nez roce, ze si telo tu dietu jako by pamatuje a pak nereaguje, jak by melo. Proste ta dieta nezabira.... Nevim, co je na tom pravdy, ale pozdeji uz to opet sla. Moc ti drzim palce, ja jsem takove odhodlani a hlavne vydrz nemela. Zhubla jsem svych 5 kg (misto 15) a pak se mesic nic nedelo. Nejak me to nemotivovalo a sekla jsem s tim. Mrzi me to, ale kdyz nevidim, proc to delam:( Fakt to nevzdavej!!! Drzis se podle knihy nebo varis sama? Co treba jis? Nebo co si jedla o vikendu? A jak?
Odpovedať
@osicka dole jedno kilo a tak to ostalo stat, aspon ze neslo hore :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 tak to si ako my s @katusik, tiez mame okolo 1 kg dole :-) ked tu baby pisu ako dali dole 10 alebo aj 5 kg tak uz by som chcela aj ja :-)
Odpovedať
@linee no právě taky nevím jak dlouho to vydržím (i když odhodlaná jsem dostatečně a pevnou vůli mám, když mi o něco jde). Nejím podle knihy, to mě nikdy moc nebavilo, spíš jen podle fantazie, bílkoviny jsou většinou nějaké kuřecí masko s tunou zeleniny, večer taky, teď jsem pro změnu měla vajíčkový den :) sacharidy zeleninová nebo houbová rizotka, občas sojové "něco", uhlošky jsou moje milované těstoviny s nějakou rajskou majdou, a večer nějaká buchta, nebo jen houska (občas mi chybí když je nejím ;)) ovoce a zeleninu většinou syrovou ve vitaminový den, občas pečenou, dušenou, atd... nj, je to boj :( doufám že se začne něco dít! dobré by taky bylo odvézt k rodičům váhu kterou jsem dostala na narozeniny, aby mě to nenutilo furt na ni stoupat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @gemini255 no baby ja mam nejaku krizu ci co to je... vcera som ovocny den zakoncila dvomi kuskami pizze :-| taka som nejaka demotivovana.. momentalne mam kopec stresov v praci a do toho mi zasa zacina skola.. mam take obdobie, ze by som sa najradsej niekam vyparila a mala od vsetkych a vsetkeho pokoj... snad to prejde co najskor
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik to neva ze si si dala 2 kusky fakt to neber tragicky. Ja som mala cez vikend aj tortu aj zakusok a predsa su 2 kg dolu, a aj som miesala bielkoviny s uhlohydratmi, dokonca aj vcera... a ak mas zle obdobie tak vid pozitivum v tom, ze chudnes. :-) co?
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka a co ja viem... uz som aj rozmyslala ze sa na to vykaslem a budem jest menej, vylucim pecivo, vysmazane, sladkosti a budem pokracovat v cviceni... no uvidim, snad sa z toho vyspim a zajtra bude lepsie :-D
Odpovedať
@kaktusik @osicka ja mam podobny stav, unavena som z tej zimy a z prace... chcem teplo leto, vtedy tolko nechuti a svetlo :-) ja to tiez uplne nedodrziavam
Odpovedať
@gemini255 @kaktusik @osicka Holky, nevzdavejte to! Ja zacala take a ted je vysledek ten, ze se tu dietu snazim drzet uz skoro dva roky a vzdy to vzdam. A pak jenom zarlive ctu skvele clanky o tom, jak ostatni hubnou. Holky, nevzdavejte to! Nejhorsi je opravdu nepolevit! Jak polevite jednou, pak uz to jde z kopce! Nejhorsi jsou prvni dva tydny, nesmite to vzdat!!!!!! At jsem na vas hrda!!!!! HOLKY, TO DATE!!!!!!!!! @kaktusik A co ty tvoje ztracene kila! Jestli to ted vzdas, znova je v prubehu par dni naberes, neudrzi se, ver mi!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee :) ano ano ano!
Odpovedať
@linee si super :-) holky podporujeme sa dalej :-)dobre? @kaktusik @osicka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@osicka @gemini255 @linee tak dobre teda... ja to nevzdam... aj ked dnes som to totalne zabila zapekanou brokolicou so zemiakmi.. nejak som nemala chut na maso :-( asi si pojdem zacvicit vecer, nech so seba dostanem vsetky tie hlupe myslienky.. tak teda o tyzden dalsie vazenie? :)
Odpovedať
@gemini255 @osicka @kaktusik Holky, ja mam strasne malou vuli a vim, ze by mi mnohokrat pomohla prave takato podpora. Takze jestli dostanete chut na mlsne nebo vas propadne myslenka to skoncit, tak my napiste. Ja vas presvedcim o tom, ZE CESTA ZPET NENI! a koncite az za 82 dni! 8-)
Odpovedať
@kaktusik Tak to se mi libi. Nemej vycitky, nekdy si telo rekne, co potrebuje. Ale odednes to hezky dodrzuj a opravdu nepolevuj, hlavne ne v ovocne dny. Musis telo pripravit na rezim, ktore nemelo a urcite ted ze zacatku nebude chtit poslouchat, protoze vis, ze mas brokolici, ale ono chce maso! Tak mu dej brokolici a na maso at si hezky pocka za par dni. Taky si nebude vyskakovat, ne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@linee si uuuzasnaaaa, dakujem za pomoc a podporu... velmi dobre mi to padlo, dokonca som sa pri citani usmievala na monitor... vsetky ste velmi mile ;-)
Odpovedať
@kaktusik nech toho, jinak budu muset zamacknout slzu nebo s vami zase zacit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@linee zacni sa nami prosim Ta 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @linee no to by bolo super, kebyze zacnes :)) ja som sa rozhodla ze zajtra si dam zasa brokolicu zapekanu so zemiackami mnam... momentalne by som v brokolici aj spala...
Odpovedať
@kaktusik @osicka :) ach holky, ja nevim...zacinam si myslet, ze jsem spise docela zoufala. Tak bych vam delala spise kouce:))))
Odpovedať
Profilova fotka
@linee @kaktusik @gemini255 @dawnie1982 dievcata tak ja som dnes sla na Cardio Dance tak som spokojnejsia, dokonca mi moje fitko darovalo krasnu cervenu ruzu :-) . Ale zajtra mam prvy vitaminovy den, ako ho prezit v psychickom zdravi? Rano banany, potom nejaku sytu zeleninu asi a pomedzi to chrumat surovu zeleninku. Poradite ako ste to urobili Vy? Dik, pekny vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee tak na to prestan chvilu mysliet a jedz normalne a pak se pridej ked to uz nebudes moct so zavistou k nam vydzat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka to je supeeer... tak to mas motivaciu fajnovu, za ruze by som aj ja cvicila :) ja som sa dnes na fitko vybodla.. troska sme mali s drahym nedorozumenie, tak som si to potrebovala vyrozpravat... ale uz je dobre, takze zajtra katuska pojde na body forming. no a na obed mam pripravene zemiacky a karfiol, len taky obvareny... mnam
Odpovedať
@osicka @kaktusik @gemini255 Holky, furt mi to nejak vrta hlavou, tak vite co? Ja se k vam teda opet pridam! Zkusim to jeste jednou. Kdyz nezhubnu, aspon nepriberu:)) Tak zacnu zitra s osickou ovocim a pak normalne. Ktery den to mate? A jeste pridavam tip: Odmenujte se. Jestli vice zhubnete, udelejte si radost. Treba po prvnich 3 kilech si kupte knizku. Po dalsich 5 sal. To je jedno, neco, co vam udela radost (ale ne jidlo:)). Ale NEZAPOMENTE SE ODMENIT! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee tak ideme do toho SPOLU! super!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee huraaaa... tak nas je teda viac :)) ja mam ovocny den az v piatok, tak potom sa v sobotu odvazim, len tak pre motivaciu...
Odpovedať
@osicka ahojky, s ovocným resp. vitaminovým dnem mají některé holky problém, mě teda nevadí vůbec, většinou začínám taky banánem, přece jen je sladký a zasytí, no apak co dům dá :) mrkvičku, kedlubnu chroupu, občas si upeču jablka se skořicí a rozinkama, nebo si rozmixuju ovoce všeho druhu do takového hustého kokejlu. Taky mám s sebou třeba do práce vždycky nějaký malý pytlíček oříšků, mandlí, rozinek, atd... zaženou hlad výborně! Já sjem včera přežila vodní den, večer jsem padla v půl 9 do postele a umřela. Neměla jsem za celý den ani kafe, jen vodu a čaj (i když se nemá, v téhle zimě se jen voda prostě pít nedá! :-)) Večer jsem si chystala na snídani pomelo, tak jsem kousililineček uďoubla, ale pak byl hlad ještě větší, tak jsem šla radši do postele :)
Odpovedať
@dawnie1982 nemuzes caj? V knizce se pise, ze muses i u vodniho dne neslazeny caj...Tak to si me prekvapila. Ale supr, zes to zvladla! Jak si na tom kilove?
Odpovedať
@linee já jsem na to právě taky zírala, že se nemůže čaj... v knížce píšou "během vodního dne pijte opravdu jenom vodu. i když tekutinami jsou i čaje, čirý vývar, nebo ovocné a zeleninové šťávy, tady se už považují za jídlo" :-S Kilově blbě, vůbec se to nehýbe, možná kilo od začátku(to je zoufaléééé!!!) ale asi to fakt bude tím jak jsme se bavily včera, že jsem to začla držet znova dřív než po roce ... ale vydržííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím,třeba se to pohne
Odpovedať
@dawnie1982 No ja jsem zvedava, jak se to pohne u mne, zacinam po par tynech. Take zalezi z jake hmotnosti hubnes. Z vetsi to jde rychleji. Jakou mas vysku a vahu? Vydrz to! Vydrzime to tady vsechny! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?