90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@linee Mám 160 cm, minule jsem začínala ze 76,5 a dostala jsem se na 67,5-68,5 (podle toho jak se najím :-) ) a teď jsem byla max. na 67,0, ta 66 ne a ne se objevit, potovora!
Odpovedať
@dawnie1982 Vis co, muze byt, ze je to pro telo idealni hmotnost. Podle mne neplati vyska - 10 je vaha. Mam kolegyni, co ma 160 cm a vazi 57 kilo a vypada jako na 45 i s botama. Nik ji to neveri.... To pak ovlivnuje hodne faktoru. A tech 8 si zhubla s Dukanem nebo 90? Jinak wau, gratulace! Aspon kdybych skoncila na 76,5, tak brecim stestim:) Ale tentokrat musim, musim, musim!!!! @dawnie1982 @kaktusik @osicka @gemini255 HOLKY, NESMIME TO VZDAT!!!!!
Odpovedať
TAKY PŘIDÁM SVOU ODSKOUŠENOU DIETU A FAKT FUNGUJE. JSEM PŮL ROKU PO PORODU A ZHUBLA JSEM 23KG holt jsem se nechutně vykrmila :c)) Jezte pětkrát denně, ale malé porce je silné slovo, já třeba jako jedno jídlo počítám i kávu s mlékem a cukrem, vůbec žádné pečivo, další jídlo jeden kus ovoce např malé jablko pomeranč, k obědu vývar s masíčkem dle libosti, ke svačině třeba zeleninka a na večer např polystyrénové chlebíčky nebo káva, určitě zhubnete.
Odpovedať
@linee taky mě to napadlo, že už to možná víc nejde, že by to tělo možná chtělo už akorát spevnit a bylo by to dobré, ale víš jak, s jídlem roste chuť, a když se podívám na fotky z před 8 lety když jsem se vrátila ze zahraničí a měla 62, tak to prostě chci zpátky :) Těch 8 šlo dolů s 90tkou a říkám jakš takš to držím, občas to vyletělo po bouřlivém víkendu plném jídla na 69 ale za dva dny to bylo zase na 68 max. no uvidíme jaké budou výsledky za ty dva měsíce. a jak jsi na tom ty s výškou a váhou? a jasně holky všechy - vyděrrrrrržat! :)
Odpovedať
@dawnie1982 No, spise se sirkou a vahou:) mam 162 a 88 kilo. "Udrzuji" si to asi 5 let. Pred svatbou se mi podarilo zhubnout na 81 diky 90-tce, ale pak jsem opet nabrala. Takze jestli bych zhubla aspon na 75, byl by to pro mne vzdy vice nez uspech. Sama ale nakonec narazim na svou slabou vuli, proto chci tady take pomoct holkam. @petulka2012 tak jsem zkousela, ale mela jsem porad sileny hlad a byla vycerpana a unavena. Ono, kdyz pracujes 10-12 hodin denne v praci to nejde udrzet a delat dlouhodobe...Takze jsem si rekla, ze driv, nez se slozim to stopnu. Ja myslim, ze je skoro jedno, cim zhubnes. Dulezite je, jak se citis a motivace. Kazde hubnuti je o drine a sebazapirani a clovek by nemel hubnout sam. A jestli toto pomaha, tak proc ne? Jinak si myslim, ze na kazde diete najde dietolog negativa. I na normalnim stravovani.... Ale jinak velikansky obdiv a skvele kila dolu! :-)
Odpovedať
@linee Jo s tou únavou máš pravdu, ale už se to srovnalo, já jsem doma na mateřské takže únava mi tolik nevadí. No je mi uplně jasný, že kdyby si mou radu přečetl dietolog, tak by se pěkně obracel, ale úspěch je zaručen. Ono je hlavní, aby člověk vydržel prvních 14 dní, to je nejhorší u každé diety. Nehledě na to, že si občas dám i kousek čokolády třeba místo oběda je to ok. Já prostě miluju sladké a dietu bez cukru bych nedala :D
Odpovedať
Profilova fotka
baby no ja to vidim tak ze od pondelka zacnem pekne odznova... dnes som zozrala uz balik zele cukrikov ake mam nervy... :-| cele nafigu.. do toho nam zasa robia zmeny v rozvrhu, teraz mi to nesedi s pracou, no vsetko nakopu.. @petulka2012 petulka a ty akoze das pat jediel a finito? akoze das si salku caju a pocitas to za jedlo? to si paradne schudla teda...
Odpovedať
Profilova fotka
@linee tak ako sa drzis dnes, ja zatial ok ale potrebujem nieco do seba hodit, idem si naparit karfiol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka si sikovnaaa :)
Odpovedať
Ano slazené nápoje káva, čaj počítám za jídlo v době svačinky. Dneska jedno kafe a suchar, odpoledne dvě řádky čokolády, takže mne za chvíli čeká sváča a v pět večeře a pak už nic. Já to vydržet musím kvůli šatům, sice se do nich vejdu, ale je to akorát tip top, takže by náké kilo dolu eště neškodilo. V létě se holky drží dieta nejlíp :-D takovej meloun to je věc, můžete ho sníst kolik chcete a jen to Vámi projde.
Odpovedať
@kaktusik Nic takoveho, pekne pokracuj. Ok, cukrovinky boli, ale ted cekej 3-4 hodiny a dej si dalsi jidlo podle dne, ktery mas. NEPRERUSUJ! Pokracuj, jakoby se nic nestalo:)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee tak dobre ukecala si ma :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kaktusik neprerusuj, ja nabieham na system baby...... normalne citim ako sa mi zaludok scvrkava :-) dnes trochu stresy tak mi ten vitaminovy den ani neprijde, som ten karfiol nestihla zjest, musela som rychlo bezat do prace :-) teraz si dam asi ovocny fresh co tu predavaju..... ale vecer mi bude skrucat vselicim :-D
Odpovedať
@osicka nezapomen na orisky:) @kaktusik HOLKY, TO ZVLADNEM!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee oriesky su zachrana. aj ked mandle su tucne, nie? aj keshu...
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @linee baby dakujem za podporu.. tak ja som sa troska pozbierala a uvidime ako mi to pojde dalej.. Tesim sa na vitaminovy den - troska sa odlahcim a potom sa s novymi silami a odhodlanim naplno pustim do chudnutia :) A dnes som uz nejedla, dala som si len cajik - to akoze za trest za tie cukriky :)) a rozmyslam, ze asi este pojdem zehlit..
Odpovedať
@kaktusik @osicka Hollky, dilema. Můj (zase) prvni den, hezky jsem si navarila kureci maso a vyvar a ted jsem se koukla do kalendare a zjistila, ze jsem pred mesicem slibila kolegyni, ze zajdeme na O...nevim, co mam delat...:( Mozna zajdu, ale nejhorsi, ze dostanu jidlo a je mi lito nechat za ty penize i prilohu. A u nas davaji uz hotovky...Hm... :-S Ale budu muset neco vymyslet a vydrzet to. Nebo naznacit kolegyni, ze dnes ne:) uvidime
Odpovedať
@osicka ja si davam na co ma chut. Treba kdyz si dam vlasske, tak mi je z nich takto (nalacno) i s cajem spatne. Takze kesu nebo mandle nebo liskove.
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @linee no ja som sa dnes zobudila nejaka chora, afty v puse.. jaj boli to tak, ze sa ani poriadne napit nemozem.. inac baby, asi trocha od temy,ale vcera som nasla svoj vysnivany zavoj :) a zajtra sa asi postavim na vahu, nech viem, ako na tom som :)
Odpovedať
@kaktusik Super a mas nejake foto? Nejak se vylec, je to spise podle mne stresem, co vsechno se vam za posledni tyden navalilo. Priznam se, ze na afty moc nevim. Tesim se na zitrejsi cislo:) Ktery den mas a jak se sama citis?
Odpovedať
Profilova fotka
idem na to :) nejake rady ako to zvladnut?:)
Odpovedať
@matkovmacko Proste to nevzdat. Nejhorsi jsou prvni dva tydny, kdyz se ti zmensuje zaludek a porad mas chut na neco, co zrovna ten den nemuzes. Chce to pevnou vuli a podporu okoli. A kdyz, zajdi sem, podporime te my:) Kolik chces zhubnout a kde zacinas? Vitej v klubu:)
Odpovedať
@kaktusik na aftíky si kup mundisal gel, normálně v lékárně bez receptu. maže se to přímo na ně, dost to štípe ale zaručeně zabírá!
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 dakujem, skusim.. dost zle sa mi aj rozprava :) zakaznici sa dnes na mna cudne pozeraju co si tak mrmlem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee no mam 11 den a citim sa nic moc, mam dole nejake dve kila, ale priatel mi uz vcera hovoril ze sa mu zdam nejaka chudsia :) no je pravda, ze brucho uz nemam take nafucane..
Odpovedať
Profilova fotka
@linee no zabudla som napisat ze prikladam foto zavoja :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik ten je prekrasny! skus sa opytat @gemini255 aj ona mala afty v puse, ste sa dohodli? :-) Ja som vcera zvladla V den a dnes konecne bielkoviny, tak som prave dala 2 chleby (no musela som, no) so suncickou a syrom a pomazankovym maslom :-D Ale mi chutilo.... Kazdopadne po 2 mam az az, fakt sa ten zaludok zmensuje... Som si prirobila aj 3ti keby nahodou, ale ten uz nevladzem ;-) Holky, som rada ze sa takto rozrastame a musim Vam uprimne povedat, ze mi to velmi pomaha, chodit sem a pokecat o nasom chudnuti, mozno sa aj trosku porovnat, pohana ma to vpred. Som zvedava na nase pondelnajsie meranie. @linee s tym obedom, nemozes dat prilohu kamoske? ;-) Baby, chudnite a keby cosi, hned sem po podporu!
Odpovedať
@kaktusik No ale ten je prekrasny!!!! A stymi kilami mene bude jeste hezci :-D Ale to je supr, ze si to vsiml i pritel, vidis, ze to nesmis vzdat! A za 10 dni ty kila dolu, to je fantasticke! @osicka Cicuska, a ty chleby dopoledne ma byt co? A jeste se sunkou a syrem? To teda nejsem na tebe uplne hrda.... :-D Ja tady odrazuji @kaktusik ze zlych chodnicku... ze jsem to ani necetla 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @linee Jaaaj baby ale je s vami sranda :) mohli by sme potom niekedy ked uz budeme ultra stiihle dat nejake rande.. aj ked kazda sme asi z ineho kuta slovenska a teda aj ciech :) no bolo by to super.. som rada ze sa vam zavoj paci... lebo ja som sa donho zamilovala silnooo :))
Odpovedať
Profilova fotka
@linee som sa potrebovala najest! a kusok chleba mozem, ved aj ku kuraciemu salatu si das kusok podla knihy, nie? povedz ze ano :-D Tak som si ho dala bez salatu, no. Boze ved som vcera nemala skoro NIC!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?