90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@linee jo, a to uz mal byt obed..... dopoledne som mala pomarancik.
Odpovedať
@osicka Tak to promin, ok, ok. Kdyz obed, tak prizmourim i to kuri oko x-) Ja myslela, ze to na snidani.... Ale nezapomen, ze vecer musis jeste mene, nez na obed... A sunka a syr nem dobre spolu:) Ale ok, ok. Co vecere? Co dobreho bude? Si se mela poradne najist dneska a ne o chlebe a sunce:)
Odpovedať
@kaktusik ahoooj, kup si sanagel plus, na afty naj vec co som nasla trpim na to celkom casto a hlavne minuly tyzden 4 afty, az mi slzy sli a ibalginy som jedla :-( a toto mi to umrtvilo, je tam lidokain, nestipe to a lieci za vikend mi to preslo.
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 super, tak ja po praci zbehnem do lekarne.. mne sa to casto nestava nastastie, ale ked uz tak by som sa najradsej po stene skrabala ako ma cela pusa stipe..
Odpovedať
Profilova fotka
@linee nemam moc casu a som pohodlna a tak som na to mala chut uz vcera...ze to jednoducho nemohlo byt inak :-D pocuj a ked syr a maso su bielkoviny tak ich nemozem miesat spolu? asi si budem musiet tu knizku znova precitat. ako si vyriesila ten obed? na veceru netusim, daj tip. a vcera si dodrzala V den? ;-)
Odpovedať
@osicka no, prekonala jsem se, ale dala jsem si pouze maso a salat. a nemam hlad, no, uvidime:) No, podle knizky nemuzes mit maso a mlecne vyrobky (syry, vajicka a pod.). Na veceri si dam mozno jenom jogurt. Nebo mozarellu s bazalkou a rajcetem. a vcera? :-S nechci vedet. Zacala jsem dnes 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee 8-) ok tak sa drz lebo ja Ta uz nepustim, mna sa nezbavis. aha ja som myslela ze vsetko v skupine je koser. budem vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @linee @gemini255 baby ja som si dnes prvy krat dala kavu bez cukru... nech mi je odpustene, ale musela som si ju dat s mliekom, inac by som ju asi nevypila.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@linee nepotrebujem vela tak 5az7 kil... snad to pojde, do septembra s prehladom :) kupila som si ppermanentku na pilates, vcera som bola prvykrat, mam riadnu svalovku z toho.. :) ale sa tesim, na nove lepsie telo :D drzim vam palec vsetkym,, aj tebe osicka napriek tym demotivacnym chlebom :D nech to ide
Odpovedať
Profilova fotka
@matkovmacko ja uz budem poslusna.... ale niekto, @kaktusik tu zmakol aj sacok cukrikov... som Ta bonzla, ale to je dobre, aby si uz dalsi pakel nevytiahla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka tak tomu sa povie tichy bonz :)) ale nevadi... uz teraz viem, ze si dalsie cukriky nedam.. No zajtra mam vitaminovy den, som zvedava ako to zvladnem, kedze doobeda som v praci a poobede az do vecera skola... @matkovmacko a aj ja uz budem poslusnaaa :)
Odpovedať
Profilova fotka
mam dojem ze ducanova dieta je asi prijemnejsia na psychiku... nechcete ju niekto skusit so mnou?? moralna podpora :D @osicka @kaktusik hmm?? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kaktusik Ja to delam take tak, ALE! beru to jako jidlo. Takze si pocitam 4 hodiny od obeda a pak dalsi 4 hodiny do vecere. A jenom v bilkovinovy den...ehm...nebo misto zakusku misto uhlohydratu. Ja vim, ja vim, taky hresim :-p
Odpovedať
@matkovmacko neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Ale klidne a rada te budu podporovat. Nevim, jestli @dawnie1982 nema zkusenost, myslim, ze i jo. Ale podporovat budu rada:) A nechces zkusit nejdriv "tu nasi"? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@matkovmacko ked ja vobec netusim o com ta dukanova je... a pride mi straasne zlozita.. aj ked to je mozno len tym, ze ju nemam nastudovanu.. ale priznam sa, uz som o nej pocula @linee fuuha, kava ako jedlo? no teeeda.. :))
Odpovedať
@kaktusik lae jenom s mlekem. Jinak myslim bez mleka a cukru se muze. Ale nevim, jestli neni jako caj, to se musim podivat... Ja jsem mela na veceri jogurt a kivi. Zatim nemam hlad,ale citim, ze jim mene, nez predtim:) Tesim se na tve zhozene kila 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee no tak to som aj ja zvedava :)) zatial sa citim tak mensie... inac babulky, moje stresove obdobie pokracuje.. od vcera mam babku v nemocnici a nevyzera to dobre... je pravda, ze ma uz svoj vek ale aj tak ma z toho vsetkeho boli brucho.. sedim ako na ihlach a len kukam na telefon, ci ocino nezavola co je nove..
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik to mame obdobne, tiez cakame kazdy den spravu... stara mama zo snubenicovej strany... smutne... uz ma 93 rokov.... ale k diete: ja ked som sa uz horko tazko dala na moju prvu dietu v zivote, skusim to s nou aspon chvilu kym ju zradim, dufam ze jej budem verna aspon 3 mesiace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka no ja ju skusim tiez nezradit, aj ked uz som zasa mala vcera zajacie umysly.. no dnes som sa postavila na vahu a namiesto skaredych 83 je tam trolinku menej skaredsich 81,6... ziadna slava ale aspon nieco..
Odpovedať
@kaktusik @osicka Holky, to je mi teda fakt líto:( Držím palce, ať to všechno zvládnete! @kaktusik Vždyť to je supr! Za týden skoro 2 kg dolu, když to tak půjde dál, 10 - 15 kg dáš jako nic!!!! Vůbec o tom nepochybuji! Hm...to budu ale muset asi také zabrat, ať se nezahambím 8-(
Odpovedať
@linee s dukanovou nemám vůbec žádné zkušenosti, jen s 90tkou :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja by som chcela drzat tuto dietu, len sa mi nedari najst niake receptiky, nnemohli by ste mi stym prosku pomoct??? Dakujem pekne :-) ;-) :-)
Odpovedať
@pojezdalova Ahoj, ja bych rada, ale mam jenom knizku. Ale vim, ze hodne lidi si to stahuje z www.ulozto.cz a zadas heslo 90-denni dieta. Zkus, melo by tam byt vsechno vcetne receptu
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @gemini255 @linee caute baby, tak aky bol vikend? u mna celkom ok, aj ked som zhresila zasa nejakym chlebom :-) na tomto musim este popracovat. Inak som vdaka "navsteve" kt. cakam nafuknuta ako balon a dnes ma prist, tak ja sa dnes nevazim, bolo by to uplne nanic a este by som sa zbytocne vydesila 8-) Vsetky vieme, ze v tomto obdobi je to proste narocne :-D Ako sa drzite Vy a kolko vazite? Kludne sa priznajte ak to nebolo na 100% :-D @linee drzis sa, nevzdala si to?
Odpovedať
@osicka @kaktusik @linee ahojte baby, ja som sa nevazila, ale viete co? jedla som stale jablkove presnidavky,asi kilo som toho zjedla, nejak som na tom zavisla ale nie detske ale tot ake apfel mus ci co to je. a som potom z toho bola asi 6x na wc, sisnuta som, tak ma jablka precistili, a potom som si dala 2 kinder cokoladky :-N oou
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 :D :D :D aj tak sa da, a kde to kupujes? vyzera to dobre. ja som mala vcera jednu polku Duplo. mnam.
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 @osicka no baby, tak ja som cez vikend dietu totaaalne porusila.. v piatok som mala poobede skolu, spala som u kamosky, ta pripravila takeee brutaalne dobre kuracie hamburgery... tak som neodolala... no a v sobotu ma natlacila parenymi buchtami :))) co vam poviem... ale dnes rano som sa postavila na vahu a zatial mam stale skoro dve kila dole...
Odpovedať
@osicka http://www.google.cz/imgres?q=apfelmu... http://www.google.cz/imgres?q=apfelmu... aj clever aj globus aj tesco aj rakuske to je, najdes to v obchode kde su konzervy ananas, broskyne... tie rakuske ale su lepsie 95% jablka, tie clever tesco su len 92% jablka
Odpovedať
@kaktusik tak to je super :-) ked neslo hore, aspon si si pochutila, a cez tyzden zas trosku ubrat :-) @osicka ze?
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 jasnee cez tyzden sa budem pekne krotit. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?