90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@linee mam 170 cm a 81 kg, dietu drzim presne podla knihy.. a nastastie som znicim nezhresila.. poradis mi??
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka este som nepiekla veru :) tak mi ten recept mozes poslat, mrkvy mame dost :) dnes sme doma mali velke upratovanie, unavena som ako kon. Tak ale vsetky okna su umyte, zaclony vyprate, zavesene, dlazky vybliskane... a za odmenu ma vecer caka masaz x-)
Odpovedať
@norak Hm...moc rada, ale fakt nevim. Dodrzujes odstup 3-4 hodina mezi jedlama? Pijes jenom vodu (caj i dzus jsou za jidlo). Co kafe? Fakt napis treba jak a co si jedla vcera. Ono nekdy kazde telo reaguje jinak. Zase silenou nadvahu podle mne pri tve vysce nemas...to telo reaguje pomaleji. Ja mam 85 a vysku 160, takze to jde rychleji (no, kdybych to opravdu dodrzovala:))
Odpovedať
@osicka @kaktusik kaci, tak to jsi hodne sikovna! Ja holky po namahavem tydnu jsem padla take - mam 38 a boli mne uplne vsechno:( Takze dieta v ..... protoze cajicky s medem a dzus:( Tak ted nevim, co mam delat.¨ Neni tu nekdo, kdo byl v pulce a onemocnel? Jak jste to resili? Budu se snazit to dodrzet, ale kdyt je caj i dzus jidlo, tak budu jist asi 20x denne:( chjo, strasne se bojim, ze to vsechno naberu zpet
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som zahajila prvy den 90dnovky (druhykrat v zivote, prvykrat -pred 2 rokmi som schudla 15 kil avsak pribrala spat, teraz je ciel ten isty). Drzte palce! :)
Odpovedať
@petrofka a vsetky baby: Caute, tuto dietu som drzala pred 2 rokmi, od januara do marca pred mojimi promociami. Schudla som uzasnych 16 kilo, kupila som si krasne saty na promocie a po lete som mala vsetko naspat aj s bonusom. Ako vidim, vela z vas tu pise, ze tuto dietu pozna, ze uz ju drzalo, ale ze potom pribrali naspat a teraz ju idu drzat zas. Chcem vam len povedat, ze to, ze po tejto diete ste pribrali naspat vsetko znova svedci len a len o tom, ze DRZANIE DIET (hociakeho typu) proste NEFUNGUJE. viete si predstavit, ze po 90 dnoch budete pokracovat v takomto jedalnicku po zbytok vasho zivota? lebo o to ide. zmenit zivotny styl, stravovanie na racionalne (racio=rozum, cize rozumne, vyberam si, co zjem) a SPORT. Ak sa po 90 dnoch vratite naspat k svojej strave, tak vam garantujem, ze vsetko pojde spat. A preto: ziadne zazracne diety, len ratanie si bielkovin, sacharidov a tukov a k tomu sport a na CELY ZIVOT. nie len 90 dni. Inak sice schudneme, ale len kratkodobo. a o to predsa ani jednej z nas nejde. Baby, kazdou dietou sa metabolizmus spomaluje a cim viac diet sa v zivote drzi, tym je tazsie zbavit sa nadvahy. a preto jedine co treba je: zmena zivotneho stylu, 5-7x za den jedlo (male porcie) a pohyb. Drzim vam palce. S pozdravom jedna z vas, ktora ale nasla lepsi sposob, ako schudnut: na cely zivot, nie len do svadby. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee cau, je to nejaka hnusna viroza, ja mam uz 3 dni hrozne teploty, az dnes som sa toho ako-tak zbavila... strasne ma boleli kosti a svaly, do toho kasel, nos plny, no hroza. Do jedla chut ziadna, ked tak, tak nejake ovocie. Teraz som stupla na vahu a aj ked ten ubytok vahy nebol zdravy, tak mi je to teraz trosku jedno, lebo na nej vidim 71,3 kg :-N Co je - 5kg od zaciatku, takze som spoko... Zacnem pomalicky normalne zasa jest, ked sa zbavim nechutenstva. Nerob si nic z toho, ze pijes caj s medom, med je zdravy. A dzus pi len 100% a nie 5 poharov za den. A pi vela caju, vody...Tak nech sme rychlo zasa zdrave, pa.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Ano dodrzujem, pijem biely caj bez cukru, ten ze sa moze..kávu nepijem vobec, vcera som si dala ryzu so zeleninou a potom na veceru salat s olivovym olejom. Nie moja nadvaha nieje sialena ale chcem vyzerat lepsie a hlavne citit sa lepsie. A tebe sa kolko podarilo a za aky cas? ;)) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@bimba01 ahoj, so vsetkym co pises suhlasim, ja beriem tuto dietu len ako voditko k zmene mojho zivotneho stylu, stravovacieho. Na to si myslim, ze je to dobre. Osobne vodne dni drzat nebudem, uz takto sa mi zda ta dieta celkom ocistna. Taktiez ju uplne nedodrzujem, nie som fanatik, ale pomahaju mi rady v knizke a mne osobne delena strava velmi vyhovuje a planujem sa tak stravovat uz stale. Tesim sa zo sportu ked mam cas a ked ideme niekam na oslavu, velmi rada si dam steak. Proste je to presne o tom raciu o ktorom si hovorila. Ako si tu dietu kazdy vylozi, je otazne....
Odpovedať
Profilova fotka
@bimba01 Tak toto vytesat do kamene!!! Máš naprostou pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby zaciiiiiiiiiiiiiname :-)
Odpovedať
Zaciname, ako vam to zatial ide? Ja zatial super, odolavam sladkemu jak sa Len da. Stale kojim a po kojeni by som vrazdila pre nieco sladke. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@miluju123 somhladnaaaaaaaaaaaa ale vydrzim musim sa priznat ze niekolko dni som sa teras prejedala a telo ma sok ze co to robi hehe myslim ze prve dni budu horsie a potom si telo zvykne len na to nemysliet.O to sladkom mi ani nehovor kym som nebola tehu s Lucaom tak som eznasala sladke a u neho som sa nauicila a aj po porode dam tu zakaz prinies akukolkvek cokoladu alebo sladkost
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 co si dnes papala ?Ja som si uvarila kura a salat
Odpovedať
Holky, tak ja ofikos koncim:(( Posledni dva tydny jsme nemeli cas varit, bylo toho az moc. I kdyz jsem snidala ovoce, tak jsem nevim proc pribrala vsechno zpet (neslo dodrzovat vsechny dny tak jak jsou). Takze jak jsem pred mesicem a pul zacala, tak jsem zhubla 5 kg a zase pribrala. Jsem beznadejny pripad a je mi ze sebe do place :-S Ja to po dvou letech proste vzdavam...sama to proste nedam ;-( Holky, i tak moc diky za podporu! Nevzdavejte to aspon vy a budu se tesit, kdyz se vam to nejak podari!!!! BUDU NA VAS HRDA!
Odpovedať
@mona12071 tak dnes Bol salat s mozarellou a celozrnne rozky. Ale aj na veceru som si dala jeden rozok. Ako som povedala, po kojeni som behala po byte jak šalena. Takze potrebovala som doplniť cukry. A doobeda som ani ovocie nestihla. Ale o 7 som mala ťažkú chvíľu ale deti mi pomohli. Kedže sú vo veku keď to bez maminky nejde, tak keď som ich uspavala tak som "padla za vlasť aj ja". @linee: nie nevzdavaj sa, Práve teraz to dáme. Ide jar, slniecko a všetko bude teraz ľahšie. Ja som sa na to dala, a to v situácii keď som na deti sama, prestala som fajcit, mám krcove zily a musela som sa prihlásiť sem lebo inak by som sa ani neodhodlala. Viem ako sa citis, ale potrebujeme ťa. Tak pod kočka, pod medzi nás. Je to beh na dlhé trate ale my to zvladneme. @kaktusik: a kde si? Začala si? A ako? @
Odpovedať
@miluju123 @mona12071 @petrofka Dnes som zacala aj ja :) Day 1 uspesne za mnou. Ale bielkoviny som trocha skombinovala, vecer som si dala jogurt s jahodami.
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 @iwilion najhorsie je kym nieco neschudneme a potom nas to bude motivovat aby sme to drzali podstivo
Odpovedať
@mona12071 @iwilion No ja sa budem vazit po tyzdnoch. Ale aj to je vyzva, kedze vaha provokuje. Ale normalne sa teraz tak dobre cítim, to spojenie tej spokojnosti že som vydržala. No nechcem si to pokazit pohľadom na číslo na vahe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa prave zobudila, nestihla som si na zajtra navarit. Hm, takze idem pozriet nejaku alternativu k pizzi :)
Odpovedať
@miluju123 Dekuji za povzbuzeni, ale ja s touto dietou bojuji uz dva roky a nikdy se mi nepodari uplne vydrzet... No ted toho bylo hrozne moc, nestihali jsme doma varit a v okoli alternativy nebyly. Takze i kdyz jsem se snazila, tak to neslo a za mesic jsem zhubla, ale za dva tydny nabrala vsechno zpet:( Uplne uz nemam sil zacit znova a znova:( Proste jsem babovka a nedam to:( ale budu na vas hrde, kdyz se to podari aspon vam!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no mne to tiez moc nejde :) asi sa do toho pustim naplno az po velkej noci... nejak nemam sily teraz... stale mi je zle od zaludka a neviem preco :-| cokolvek zjem, tak mi je na blinkanie...
Odpovedať
@kaktusik že by si bola tehotná? ;-) @ linee to som si vsimla, že hlavne to bol dôvod, prečo to niektoré vzdali. Tak som sa na to pripravila: salat robím už večer a veľa veci som si zmrazila. Ak by sa našiel den kedy nestíham tak mraznicka to istí. Pod kočka pridaj sa. Neviem v akej situácii si ale poviem moju:cez tehotenstvo som šla viacmenej sama s dvoma malými detmi, zo dňa na den som prestala fajcit, manžel pracoval v krajine kde vznikla revolúcia a doteraz je dlhodobo v zahraničí, takze mám virtuálneho manžela a deti kybernetickeho otca. Takze ak sa taký blázon ako ja dal do tohto všetkého ešte aj na diétu, pod aj ty. Dáme to aj keby sa nám absolútne nechcelo.
Odpovedať
@spolubojovnicky aké máte menu na den 2? Ja deci dnes na spenatovom rizote so salatom. Mám otázku: vyvar sa pije iba pocas bielkovynoveho dňa?
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 no to nie som :) aj ked dufam, ze po svadbe coskoro budem...
Odpovedať
@miluju123 @kaktusik Dekuji. No, uvidim, kdyz tak zacnem s kaktusikem znova po velke noci:) Uvidim, ale moc motivace nemam:( Hlavne se zase bojim, ze se sklamua nevydrzim to. Do toho budeme tento rok stavet, tak se bojim, ze casu na vareni zase moc nebude:(((
Odpovedať
@linee no tak ťa beriem za slovo ;-) pozri mrazena zeleninka to istí.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee to uričtě zvládneš ;-) všechny tady "burcuješ" a tebe nemá kdo viď? Tak šup šup, to dáš... a jen aby ti to líp šlo, tak tě budu burcovat zase já :-D a začnu hned :-D Já teda nedržím tu vaší dietu, mám napsanou na tělo, ale od poloviny ledna už mám dole 14,5kila a to je u mě zázrak, protože jsem byla óóóbr žravec, bez sladkýho ani ránu. Navíc, jsem na tom hodně podobně jako @miluju123, jsem s 3 dětma sama doma, tatínek je dlouhodobě v zahraničí, takže máme taky kybernetického taťku :). To zvládneš, tak se do toho koukej pořádně obout. Motivovat tě bude to, že se budeš cítit mnohem líp, budeš ještě krásnější než jsi teď a všichni budou valit bulvy :-D
Odpovedať
@miluju123 ver mi, ze s tim bojuji uz dva roky. Poprve jsem zhubla 10 kg, do roka nabrala zpet. Bojuji s tim uz dlouho, hezky zhubnu, ale pak se treba par tydnu nic nedeje a moje motivace prudce klesne, hlavne i ve chvili, kdy je hodne stres nebo nemoznost varit:(
Odpovedať
Profilova fotka
@lamorgaine fiiiiha, tak to mas akeee super... a kto ti taku dietu na telo vypracoval? ja by som tiez chcela tak pekne schudnut a hlavne nepribrat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?