90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@iwilion No ako? Drzis sa?
Odpovedať
@miluju123 ahoj.. celkom sa mi darilo...ale dosiel tyzden, ked treba dopisat diplomovku..hori mi za zadkom, v noci nespim... dnes som porusila :( hned ako odovzdam pracu, idem zas na dietu... len teraz musim mat dost sil to dopisat... (a mne sily doda len masko) ufam si, ze od stvrtka zas nabehneme na stary sposob stravy, na ktory som si uz celkom aj zvykla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 dal zabrat uvidime ale ked uz nejake to kilo pojde dole tak to snad nastartuje hehe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 musela som povolit beriem silne storidne tabletky na zapal v tele a musim ich brat s jedlom snazim sa ale minule mi bolo zle tak som sa najedla normalne ale mam dole spolu 3 kg
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky...můžu se přidat? Potřebuju taky do svatby zhubnout...teď jsem si objednala knížku, tak hned jak mi přijde, bych se do toho pustila s Vámi:)
Odpovedať
ahojte kocky :) Dnes 2. vazenie po druhom vodnom dni -2,2 kg Do ciela 2 kg a pred sebou este mesiac... Vyzera to celkom nadejne. Idem presne podla planu :) Vsetkym zelam pevne nervy :)
Odpovedať
Profilova fotka
já začala v pondělí... motivace zatím je, ale chutě jsou hrozný... a to mám dneska "ovocný" den... :-p vydržim!!!
Odpovedať
tak ja som skúšala 90dňovú diétu. Poviem vám, že neúspešne. nebola som spokojná najmä s potravinami a tými rôznymi vývarmi, ktoré v tej kline radia. Zároveň pracujem do 5tej a keď mám prísť domov a vyvárať si tie jedlá... proste som to vzdala. Napriek tomu si kamoška poradila estetický salón ina linia. Je pravda, že som doteraz netrpela extra veľkou nadváhou, no po pôrode som mala ovisnuté brucho a podobne. Veď to poznáte. Môžem len odporučiť lekárska kozmetika http://inalinia.sk/sk/articles/id/6/l...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky tak dnes je presne tyzden co som zacala 1,5 kg dole len nech to takto dalej pokracuje az na tu volu cez vitaminovy den som mala abstak strasny na jedlo a zajtra ma to caka :-( ale tesi ma ze konecne sa pohla vaha dole
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dietky :) ;) .. pridavam sa k vam a som rada, ze sa to tu tak rozbehlo, prave som v stadiu odovzdavania DP, som po operacii, umelej menopauze, takze som pribrala nechcene 11kg :( otras...cize ich idem teraz zhadzovat, uz je dnes 8 den co drzim 90dnovku..ani raz som zatial neporusila :) zijem, je to celkom ok, akurat mi uz ide zelenina cez usi, lebo som ju v ovocny den zamenila za ovocicko... Celkom mi nie je jasne ci mozme jest tie cestoviny, zemiaky a kolace..:)?! ved to potom nie je dieta nie :)?..ale tak ako snazim sa..myslim ze trosku to ide dole, aj ked sa velmi nevazim, lebo je to este skoro.. Mam motivacku - pekne saty na statnice :D tak hadam to pojde pomaly dole...Dufam ze som si vybrala spravny sposob diety, nie ze to nepomaha, lebo ma porazi :D..DRZTE SA
Odpovedať
@reni1512 Neboj funguje. A tie zemiaky a cestoviny,atd. no, z mojej vlastnej skúsenosti, tých 120gr je viac než dost, ale musím podotknut že ja k tomu varim 400gr brokolice a 400gr mrkvy a zalievam 200gr posekanych paradajok. Takze ak sa ti to zdá veľa, tak si uber. Ja neuberam, mám 5 mesačne babo a kojim. Ale zatial pre mna super,5 kg za mesiac( viem že by to bolo viac keby som držala ovocne dni tak ako sa má, ale k tomu sa dopracujem v druhom cykle 90dnovky, ked už nebudem kojit) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 dakujeeeem! si zlata, ja tie pravidla az tak superne neovladam, len z netu co to som precitala.. je super tych 5kg si sikulka :). Juj to babenko ti ,,zavidim" :) tak keby nieco daj vediet ako ti to ide :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
poslední 3 týdny do konce diety a -7kg... snad ještě něco stihnu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, aj ja sa pridavam , mam dnes 12 tý deň a citim sa super , sice som sa vobec nevažila, ale stačí mi že citim, že chudnem
Odpovedať
@ivka219 Super, vitaj medzi nami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak já dnes končím, už je to 90 dní :-). Nezhubla jsem nijak extrémně - 7,5kg, ale je to pěkný začátek a potěší. Ještě bych si představovala tak 4 kila :-D, možná se ještě podaří. Šlo to pomaleji, taky asi proto, že jsem to poslední měsíc trošku flinkala... Určitě budu teď v určitých věcech dál pokračovat - snídaně ovoce, nejíst po 8h., ovocný den, takže snad si to udržím. Objevila jsem spoustu nových jídel a chutí, určitě si budu vařit dál... Držím palce vám ostatním a vydržte ;-)
Odpovedať
odprucam tuto knihu : http://www.pesiazona.sk/P/90-denni-ro... Je skvela a pomohla mi...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola spokojna, prve dva mesiace v pohode -12kg a treti mesiac dva krat zlcnikovy zachvat :( a nasli mi piesok, tym moja dietka konci.. ale inak som bola spoko..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Tak třetí měsíc po dietě a pořád to držím na stejné váze, takže spokojenost. Jím všecko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte..verím, že sa Vám hodí aj nejaké to info navyše,tak keď budete mať čas a chuť kuknite na http://www.facebook.com/tajemstvihubn... nájdete tam zaujímavé tipy, rady, ale aj zdravé recepty..Ak sa vám stránka zapáči, stačí dať like a aktuálne info sa vám bude pravidelne zobrazovať v profile a nič nové vám neunikne. Pekný deň vám všetkým..Jana
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence všetky, ktoré ste z BA(bohužiaľ zatiaľ iba v ba) máte čas jednu hodinu do týždňa a chcete chudnúť tak mi napíšte :-) Mám veľmi dobrú skúsenosť so skupinovým chudnutím :-) žiadne tabletky na chudnutie:-)ak chcete vedieť viac tak IP
Odpovedať
Ja som nasla 90 dnovu diietu na tejto stranke - http://www.svetdiet.sk/diety/90-dnova... Ale neviem sa rozhodnut, trochu sa bojim, ci to zvladnem :-( Snazim sa rozhodnut medzi touto dietou a dukanovou dietou.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, tak ja som zas po roku vytiahla túto knihu a idem na 90- dňovku...Dukanovu ti ja neodporúčam...skúšala som,ale mala som závrate a moja mamina ju držala tiež asi dva týždne a začala mať dosť vážne problémy s tlakom...čo som ja počula a aj čo poznám ľudí tak táto 90-dňovka pekne zaberá...no uvidíme...ja idem na to asi od zajtra 8-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
S timhle mam zkusenost, velmi rychle jsem zhubla 18 kg a pak zas neco nabrala, vse ne, ale tak pulku, a pak me chytl zlucnik a musela jsem jit na operaci :-) Jako kdyz pri tom budete sportovat, tak to mozna i udrzite, ale telo se tezko osali a jakmile ho budete "salit" zas tim starym rezimem, lehko pribere ta kila proste zpatky. U mne funguje pravidelne, male porce, obden chodit nebo neco delat.
Odpovedať
Profilova fotka
Čau holky, přidávám svou zkušenost. :) Dietu jsem poprvé držela v r. 2009 před svatbou. Za 30 dnů, tedy za první měsíc jsem shodila celých 8kg, které jsem měla v plánu zhubnout, tím pádem jsem pak s dietou skončila. Je pravda, že tím, že jsem zhubla tak rychle, jsem byla dost slabá, motala se mi halva a tak...každopádně, váhu jsem si udržela až do těhotenství. Když jsem přestala kojit, tak jsem opět držela a opět jsem zhubla svých 8 kg za měsíc...Teď čas od času, když mám pocit, že potřebuji "odlehčit", tak si dám pár dní, maximálně dva týdny dietky a je mi fajn. Před 3 lety, když jsem s dietou začala prvně, jsem vážila 62 kg...teď, a to i po 2 dětech, vážím 50. ;) Momentálně zrovna zase držím 3. den. :) Všem vám držím palečky, ať se vám povede shodit, co potřebujete, rozhodně to funguje a vyvařování to žádné velké není. Dá se to zvládnout i při práci i při dětech. Držte se a hodně štěstí. ;-)
Odpovedať
@evusinka Ahojky, mohla bys mi prosím tě poslat odkaz, kde by se ta dieta dala stáhnout? Docela by mě to lákalo:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lidus25 Já mám doma knížku - 90denní rozlišovací dieta, kde máš na každý den recept, abys nemusela řešit a přemýšlet, co a jak uvařit. To je fajn. Tu dietu ti to pak dost usnadní. Na netu je to určitě taky k nalezení, ale nevím, kde. Každopádně, teď jsem našla tyhle stránky, neměla jsem moc času zkoumat, jestli ty recepty skutečně zapadají do diety, ale asi by měly a pokud ano, tak i já je ráda využiju, bude to aspoň zase změna, páč všechny ty jídla z knížky už znám zpaměti. :))) http://martininakuchyne.blogspot.cz/p...
Odpovedať
@evusinka super, děkuju moc:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby prosím vás ako funguje táto diéta čo môžem jesť a kedy? Ja potrebujem schudnúť 10 -15 kg za krátky čas. Dá sa to? Nezbláznim sa pri tom od hladu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?