90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
1
194
195
čau babule a skúšala už niektorá z vás 8 hodinovú dietu? Spočíva v tom, že možte jesť čokolvek ale len 8 hodín z celého dňa a ak si denne 8 minút zacvičíte tak jej účinky by mali byť dvojnásobné, dá sa pri nej zhodiť 3 kg za 10 dní. Dajte vedieť ak to už niektorá vyskúšala ja som sa na ňu dala už asi piaty den ale ešte som sa neodvážila tak neviem ako to so mnou vyzerá.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
necitala som ziadne prispevky ke tejto teme... vkladam len moju osobnu skusenost - ano, drzala som 90dnovu dietu... ano schudla som asi 10 kil... ano, ked som zacala jest normalne (nie oddelenu stravu), mala som tych 10 kil a nejake tie gramy naspat.... moja rada teda znie - cvicit a jest rozumne... teraz 2x do tyzdna cvicim, jem vsetko, ale davam si pozor co jem kedy...kila idu dole a mne to uuuplne vyhovuje :-)
Odpovedať
ahoj, držím tuto dietu 14 den a mám 4kg dole, co se mi zdá hodně. Dokonce jsem to jednou hodně porušila, kamarádka slavila narozeniny, tak uvidím, jak to půjde dál. Držím všem palce
Odpovedať
ahojky, je tu ještě někdo, kdo drží tuto dietu a pomůže radou? Já mám dnes 17 den, 6 kg dole, ale chybí mi fantazie v jídelníčku. Dnes mám bílkoviny, měla jsem na oběd cottage a rajčatový salát s celozrnnou bagetkou, večeře bude cottage s rajčetem. Je to tak správně?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte baby ja som ju držala schudla som , a teraz som v nej znovu ale kilečká už stoja čiže moje teličko si na takuto stravu už zvyklo a nejde to dalje tak asi musim skuciťť pravidelnosť ,
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
dievcata je tu nejaka ktora by teraz sa rozhodla drzat 9édnovu dietu?? ako tak vsade pozeram stale su vsade stare prispevky a ja mam pocit ze potrebujem aj nejaku oporu kedze moe snahy na drzanie diet boli rozne ale nikdy to nedopadlo az tak podla mojich predstav.... dajte vediet ak je tu niekto kto sa rozhodol ju drzat ... :) a chce to podstupit so mnou :D
Odpovedať
Profilova fotka
@wiks_h ahoj tak ja tiez rozmyslam,ze ju budem drzat,kamaratka ju uz drzi a schudla za tyzden 4 kg :)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja by som brala takych 15 kil dole.... urobilo by mi to obrovsku radost ja som sa odhodlala ze od rana zacinam :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, niekto ide drzat dietku? Ze by sme sa podporovali? Zajtra zacinam ;0)
Odpovedať
Sosnicka ja dnes začínam. Dúfam že to vydržím :-)
Odpovedať
Tak co baby,ako sa drzite?Ja zacinam dnes s touto dietou.Dufam ze vydrzim aspon tie tri mesiace. :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Tak pisem aj ja moju skusenost držala so tuto dietu pred rokom a schudla som s nou 20 kg .............momentalne drzim opäť treti den tak ak sa niekto che pridat podporim aj poradim kedže som tym už raz presla ak sa pytate či som pribrala a mala takzvaný jojo efekt tak musím povedat ano pribrala ale asi myslim vlasnou vinnou viete leto opekačky a samozrejme som sa nejak nezdriavala tak podme nato :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zizuza ahoj, bud chces schudnut alebo jest sladne, teda mozes, ale o to väcsi by si mala mat kaloricky vydaj a k tym cvikom na brusko, telo nechudne tam kde ty prave cvicis, ale celkovo, tuk z brucha nezhodis pomocou brusakov, tymi iba posilnujes svalstvo brucha...telo spaluje tuky hromadne, ibaze kazdy ma nejake svoje partie, kde to ide najtazsie a dany tuk ide dole az nakoniec, cize zdrava strava, ktomu viac pohybu a hlavne neponahlat sa, pomaly dalej zajdes, pri chudnuti to plati dvojnasobne, vela stastia
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
http://erekcia.info/index.php/lie-2/l...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
194
195
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?