Ako sa dá rýchlo schudnúť 10 kg?

5. feb 2017170

potrebujem pomoc

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• cvičit..po 18,00 nejest..upravit jedalny lístok...skúsit delenu stravu ta nie je taká drastická a je sa všetko v podstate

• jesť 5x denne v malých dávkach - začni rano 1/2 rozkom so syrom platkovym sunkou zelenina , desita 1 ovocie jablko pomaranc banany nie - obed bez polievky druhé len na maly tanierik - ziadne vysmazané - olovrat biely jogurt - večera 1/2 rozku z rana

ziadne sladke vody - ziadne sladkosti - raz za 4 dni tablička horkej čokolady - ziadne vysmazané a mas🙂

• Sponzor fóra
  • zalezi v akej kratkej dobe...
    ja vsak odporucam zapisat sa na zumbu, alebo hocijakeho fitka, a tam sa potit kazdy den. Zaroven musis dodrziavat dietny rezim.
    Bez cvicenia ti len dieta nepomoze,budes sa viac tyrat .... ale ked budes aj cvicit a dietovat, verim ze vysledok bude urychleny.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Skus cvicenie podla Jillian Michaels:
    Ja som zhodila za 2 tyzdne 4 kg podla Predplesovej kury od dr. Bukovskeho z knihy Navod na prezitie pre zeny

• Ahoj ja som v minulosti držala 13dňovú dietu, schudla som asi 6 kíl, kamoška schudla 8. Ak máš záujem pošlem ti ju do správy 🙂

• rychlo sa ani pes nevy......., rychlou stratou vahy si sposobis porušenie funkcie stitnej zlazy a vylucovania inych hormonov.
    a nehovorim o tom ze to co schudnes "rychlo" nebude tuk ale svalova hmota a iba cast tuku. 10 kg za 3 mesiace je ideal nie viac

• prvý sa chudne tuk, ale, ak schudneš rýchlo nič tým nedocieliš, za chvíľu to máš naspäť aj "s úrokami", lepšie pomaly a natrvalo, jesť normálne všetko s mierou častejšie do nie úplného sýta, nepreháňať sladkosti, nepiť presladené malinovky, ale vodu a čaje a hlavne sa hýbať a to si nemusíš platiť žiadne fitko, zumbu (ak si budeš je to plus), ale stačí všade chodiť pešo (ideál hodina denne, čo sú väčšinou presuny do/z práce, do/z mesta, na stanicu atd.) a používať namiesto výťahu schody

• nejedz pečivo a nič v čom je lepok, sladkosti, mliečne výrobky a mäso. jedz len zeleninu, ovocie, strukoviny a obilniny. ráno pi teplú vodu, tá ťa zasýti do obeda a možno kávu. mňa káva zasýti na veľa hodín. a hýb sa čo najviac. upratuj, rob v záhrade, chod na prechádzky. cielený pohyb. a hlavne nerieš, že chceš schudnúť, lebo čím viac sa na to budeš sústrediť, tým ti viac bude všetko chutiť. len zmeň jedálniček a hýb sa. a váha pôjde pekne dole. a o to viac, ak je z čoho zhadzovať. veľa šťastia

• Jumping jednoznacne....najlepsie cvicenie na zbavenie sa tukovych zasob+kvalitna strava 🙂

• Beh, jumping, plávanie, prechádzky, posiľovanie. Akýkoľvek pohyb a chudnutie je zaručené

• Rychlo sa podla mna schudnut neda, teda respektive da ale potom to aj rychlo naberies. Treba trpezlivost a pomaly radsej🙂

• Viac pohybu, menej sa nervovať a určite uraviť jedálniček a jesť pravidelne. Ale nemôžeš očakávať zázraky behom pár dní. To potrvá chvíľku. Ale ak potrebuješ naozaj rýchlo schudnúť, tak potom byť na seba moc tvrdá.

• Sponzor fóra
  • to čo pirdávala sandra533 to odporúča aj moja sestra čo s tým robí a aj ja si to idem kúpiť stojí to red tea 13,54 € a ten green tea 8,45€ to každý odporúča a kúpiš to v Betterware katalógu 😉

• nedá sa rýchlo schudnúť.. aj tie kg navyše sa neobjavili v priebehu týždňa, takže je nemožné ich v priebehu týždňa zhodiť... treba upraviť jedálniček + viac pohybu, to je celé... resp. možno dá, ale neni to "schudnutie", skôr odvodnenie organizmu a naberieš to späť v ešte väčšom objeme..

• Pomaha aj 9 dnovy ocistny program clean9 z firmi forever...dodrzat vsetko podla planu ako ke rozpisane plus k tomu nejaky pohyb a ide to dole

• Dukanova dietéta je tutovka, ale je dosť drsná, treba mať vôľu. Moja mamina schudla 16 kg, ja sama 7 kg.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém