Chcem schudnúť a nedarí sa mi

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. nauvod.. neodsudzujte ma.. mam len 21 a 167 kg.. no moja vaha je hrozna mam 97 kg :( .. veľmi ma to trápi .. už pol roka sa snažim dať to dole no nie a nie :((... od mala som bola taka gulička.. .. neviem prečo sa mi nedarí,, vyskušala som už kadečo.. teraz pol roka papam rano iba cerealne veci, nesladeny caj, nejem bbiele pecivo, sladke si dam možno len kocku čokolady ale to nie kazdy den , pijem iba vodu a po 18:00 už nejem nič.. snažim sa jesť maličko.. tak neviem čim to je.. ked sa mi da a ked stiham tak aj cvičim tam 30 min.. uživAM duphaston.. neviem či to može byt tým-- lebo vysledky mam ohladom stitnej zlazy v poriadku.. doktorka mi dala aj inofolic.. tak neviem .. rozmyslaal som nad malinovými ketonmi.. vraj to zabera ludom co maju nadvahu.. viete mi poradit niekto? nieco overene?? dakujemmmm
Odpovedať
Profilova fotka
Baby majte sa radi také aké chcete! Poznám mnoho báb ktoré špekulovali z diétami a chceli schudnúť a zle skončili. Tiež mi to chodilo hlavou, aby som bola chudšia ale vždy si spomeniem na jednu veľmi dobrú kamarátku ktorá najlepšie neskončila. Takže baby, len zdravú myseľ a potom aj samé sa budete vo svojom tele dobré cítiť
Odpovedať
Profilova fotka
@mirimari toto si pekne napisala, je to tak. Kazda zena by sa mala mat rada, taka aka je. Mne bohuzial tak zle skoncila sesternica, takze tiez mam skusenosti nie dobre s dietami:/
Odpovedať
Profilova fotka
@marusicka veď a práve pre toto som to napísala, lebo pomaly vždy toto zle dopadne tak aby baby nešpekulovali. Proste môj názor je, že na postave nezáleží. O veľa dôležitejšie na človeku je aký je a akú má povahu
Odpovedať
@eli133 ahoj, mam pre teba osvedčené riešenie ako schudnúť. Táto metóda sa osvedčila u viacero ľudí. Ak máš záujem kludne sa ozvy a poviem ti ako na to. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adamlr a to je aká metóda? Mohol by si to aj mne napísať. Síce nie som moc tučná ale nejaké kilečká by som chcela do svadby zhodiť a hlavne by som si chcela vyformovať postavu. Čo by som mala robiť?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@eli133 najvacsia hlupost je nejest po "5 tej" " 6 tej" atd. Spravne sa nema jest 2 hodiny pred spanim. Takze ak viem ze spat idem az o polnoci, tak si dam jedlo aj o deviatej desiatej v pohode 🙂
Odpovedať
Ak chcete schudnúť stačí začať jesť pravideľne a trochu sa rozhýbať. Nehovorím, že rovno posilka ale buď sa doma ponaťahovať alebo prechádzky so psom alebo niečo na ten štýl. Neni to nič svetoborné ale budete sa cítiť oveľa lepšie aj po psychickej aj fyzickej stránke ak sa budete chvíľu hýbať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zdravím vsopolok. :-) . Ak môžem poradiť s chudnutím. Osobne sa mi podarilo schudnúť s kúrou metabolizmu. Riešenia na chudnutie som hľadal na internete a poskúšal toho až až. Nemôžem povedať, že by mi z toho nič nepomohlo. Na začiatku som chodil do posilňovne tak 3x do týždňa. Prestalo ma to baviť po 4-roch mesiacoch. Nie som športovec, takže niečo bez športu a našiel som. Zmena stravovania, detoxikovať celé telo a hlavne pokračovať zdravím stravovaním. Ak by chcel niekto z vás poradiť a vedieť viac, tak napíšte. Rád poradím.
Odpovedať
Profilova fotka
@marek567 akoze bez pohybu si schudol? Ako ja tomuto celkom verim ale potom mas ochabnute svalstvo, ked proste necvicis. Nemam pravdu?
Odpovedať
Nešportoval som absolútne. Žiadne fitko. Prácu nemám fyzicky namáhavú. Skôr sedavú. Schudnúť som pomohol vozíčkárovi. Pohyb je dôležitý ale nie tak, ako strava a prečistenie organizmu. Strava 80%, pohyb 20%. Spaľovanie tukov pri pohybe s pulzom do 120 (rýchla chôdza), všetko nad spôsobuje rast svalov. V podstate je metabolizmus riadený časťou mozgu - hypotalamus. Okrem iných funkcií, riadi metabolizmus. Ovplyvnením hypotalamu som si pomocou stravy, aktivátora a vitálnych látok telo zregeneroval, prečistil, zbavyl sa nadbytočných tukov a nastavil váhu akú mám podľa BMI mať. Schudol som z nadbytočných tukov - t.j. pri mužoch z brucha. Meral som sa digitálnou váhou, ktorá ukazuje počet svalov, vody, tukov, BMI atď. To je rozhudujúce, čo váha ukáže. Váhu som používal Beurer BF700 - je k nej aplikácii, takže som mal vždy výsledky po ruke. Schudol som za 21 dní 6,5kg, pričom som mal nárast svalov, zvýšil som pitný režím. Zmenil som stravovacie návyky, dodones nešportujem a váhu mám plus mínus 1Kg. Prešiel skoro rok. Naštudoval som si toho veľa, aj poskúšal. Poradiť vám určite viem, pokiaľ nemáte závažné ochorenia, ktoré by bránili aplikácii kúrue metabolizmu. Kúra bola vyvinutá britským lekárom a to hlavne na liečenie adipozity, tak si predstavte, ako by tý adipózny ľudia mohli civičiť a ničiť pri tom svoje kĺby a kosti. Na záver nie je dôležité pri tom cvičiť ale pre telo v každom prípade prosperujúce.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
To ja som športovala celkom dosť, nikdy som nemala problém s váhou alebo tak ale chcela som aby som mala telo pevnejšie a tiež sa mi to tým podarilo
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@eli133 ahoj. podla mna by si mala mat vsetko vyvazene. proste vsade a hlavne v metabolizme by mala byt rovnovaha. na nete som vygooglila napr tento clanok: www.vyzivovo.sk/ako-rychlo-schudnut/ kde si paradne rozpisane infosky. najlepsie je teda aj cvicit.. mala by si sa aj poradit s nejakym lekarom kvoli zdravotnemu stavu..netreba robit extremy
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Neviem, kto prišiel na to, že jesť po 17 sa nesmie ? Ja sa musím najesť 2-3 hodiny pred spaním. Inak by som nezaspala a ráno by som potom zjedla aj vola....Pitie tekutín je fajn, to robíś dobre. Určite treba jesť menšie porcie, ale jedz všetko z mierou. Neodoprieraj si nárazovo, pretoźe tvoje telo si bude ukladať ešte viac. a urćite sa hýb viac ako doteraz, mňa cvičenie takisto nebaví, ale nájdi si nejakú aktivitu ktorá by ťa bavila, alebo chodievaj viac pešo, ći po schodoch. Tvoje sklony k nadváhe možu byť sposobené aj genetikou, ak máš postavu s tendenciou priberat, tak s teba nebude vychudnutá modelka, ale pekná baba s krivkami... Doležité je aby si bola sama zo sebou spokojná a mala pevné telo. Ak je aj baba chudá, ale má ochabnuté svalstvo, tak to tiež nie je pekné. Aj z liekov sa priberá, bohužiaľ. Hlavne sa netráp a buď v pohode. 80% vecí je v hlave-a je jedno, či hovorím o chodnutí, otehotnení, alebo úspechu v práci,či v škole.
Odpovedať
Profilova fotka
Najskor by bolo potrebne telo precistit a dovolit mu zmenit sa, vyplavit toxiny, nastartovat metabolizmus a teda podstupit detoxikaciu. Samozjreme hned po detoxe nabehnut bud na specialne upraveny plan alebo klasickybzdrava strava plus cvicenie. Som fyzioterapeut a vyzivovy poradca tak kludne pis aj Ip 😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ja osobne na strate váhy pracujem už dlhšiu dobu, pomaly sa mi to darí, ale je to aj o trpezlivosti a sebazaprení...okrem cvičenia a úpravy stravy mi pomohol aj výživový doplnok od Torhan pharma na podporu chudnutia natural slimminig...nie je to jednoduché, ale časom to vždy ide, teda hovorím z osobnej skúsenosti :-) mne pomohlo to čo spomínam, ale samozrejme, je to individuálne a držím palce
Odpovedať
navštiv natur house.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zdravíčko, taky jsem se dlouho přemlouvala k změně životního stylu. Největší problém mi dělalo cvičení.. stravu jsem nějak zvládla. Je to jen o tom nakupovat zdravé potraviny a nemít doma žádné mňamky. Teď když mám na něco chuť tak si dám prostě zeleninu na místo zmrzliny. Cvičení je taky jednoduché ale musíte najít motivaci. Já dřív chodila do fitka a tam mi hrozný problém dělali ty lidi okolo.. zjistila jsem, že nejlepší je pro mě cvičit doma. Začala jsem doma cvičit tabatu. Stačí na to fakt jen 10 minut denně. Jde o krátké intervaly cvíků ale musí být vysoce intenzivní. Pro tělo je to pak velký šok a hubnutí tak funguje vždy pokud k tomu dobře jíte. článek př. tady https://tajemstvizdravi.cz/tabata/ kde je pár základních informací, ale jinak se toho na internetu najde dost :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my sme s manzelom chceli schudnut počas môjho 4. mesiaca s mojim prvym babatkom a chceli sme skusit proteinovu dietu, ale nikto nam nechcel garantovat ani vysledky ani bezpecie mna, manzela a hlavne babatka... az potom sme po znamosti skusili doktora Belcaka a ten sa o nas staral aj cez vikendy so svojim osobnym tel. cislom.. manzel schudol 18 kg a ja 5 kg bez akehokolvek cvicenia a vsetci sme zdravi ako rybicky.. keby niekto chcel kontakt tak na drslim.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ja som si napr vyrátala koľko mám prijať makroživín a kalorii na den pri tom ak chcme schudnbuť no a všetko si poctivo zapisujem do kalorických tabuliek a vážim si to. Chodím cvicit do posilky 4x týždenne silový tréning a kardio. A pomaly ale isto to ide.
Odpovedať
Profilova fotka
@eli133 ahoj 😊 ja som za rok schudla vyše 40kg vďaka schudni s dave.. dajú ti jedálniček, máš tam video tréningy za 50e na mesiac.. jedálniček je pestrý, sú tam aj klasické jedlá ale v zdravšej upravenej verzii 😊
Odpovedať
Ahoj 🙂 ja som sa rozhodla tiež schudnúť pred svadbou 🙂 končím treti mesiac, dole mám skoro 12 kíl 🙂 veľmi mi pomohli @schudnisdave 🙂 dodržiavam na 100% ich jedalnicek, nehladujem, určite doporučujem a držím palce 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?